Přihlášky na Kauflauf 2022

Kliknutím na tlačítko níže se závazně přihlásíte na Kauflauf 2022. V případě, že jste zadali nesprávné údaje, opravte je prosím pomocí tlačítka Upravit u vašeho jména.

V případě, že již víte, že se vám nepodaří zúčastnit, prosíme vás abyste se odhlásili. Nebudeme tak muset na váš start vynakládat zbytečné náklady. Děkujeme.

Termín přihlášek vypršel 23.02.2022 000 23:59. Na závod již není možné se přihlásit. Chcete-li startovat, zavolejte si na tel. 725 411 904 a zeptejte se, zda by pro vás ještě zbyla mapa. Pokud ano, dohlásíte se na shromaždišti.

Seznam doposud přihlášených závodníků na Kauflauf 2022

Č. Jméno Klub Trať SI čip SlotPlatba
1. Jana Košíková ZBM 4km 8014554 11:00OK
2. Tomáš Rudolf ZBM 4km 2419966 11:00OK
3. Jiří Kůr ZBM 2km 1238304 10:00OK
4. Stanislav Mokrý ZBM 15km 8660442 10:20OK
5. Michal Šrubař ASU 15km 8002099 10:40OK
6. Zuzana Hendrychová ZBM 15km 8660408 10:20OK
7. Ludmila Procházková nereg. 8km 2042533 10:00OK
8. Jiří Mareček ADA 15km 8091212 11:00OK
9. Steve Chalk GBM 15km 2060223 10:00OK
10. Robert Kurečka ABM 8km 8648589 11:00OK
11. Klára Kurečková TBM 8km 8008286 11:00OK
12. Regina Mokrá ABM 4km 232740 10:20OK
13. Jan Mokrý ABM 4km 232736 10:20OK
14. Tomáš Kyncl ZBM 4km 2115684 10:20OK
15. Michal Vymazal ner 4km 2127556 11:00OK
16. Dagmar Vršková ZBM 4km 2094515 11:00OK
17. Adam Jurák ZBM 15km 8076015 10:20OK
18. Pavel Kříž PZR 4km 2023807 11:00OK
19. Marie Janíková UBM 8km 361911 11:00OK
20. Anna Janíková ZBM 4km 8648635 11:00OK
21. Eva Adamová ZBM 8km 52039 10:40OK
22. Ondřej Skoba ZBM 8km 416055 10:00OK
23. Martin Sedláček TBM 4km 8100042 10:00OK
24. Alžběta Sedláčková nereg. 8km 2127864 10:00OK
25. Petr Sedláček nereg. 8km 2087653 10:00OK
26. Ondřej Kheil PBM 2km 416030 10:20OK
27. Radim Kheil PBM 8km 2131192 10:20OK
28. Miloš Dvořák BBM 15km 2127611 10:00OK
29. Hana Nedbálková BOR 8km 1441628 10:20OK
30. Adéla Červená SHK 8km 8663209 10:20OK
31. Matěj Burda BOR 15km 8200008 10:20OK
32. Jiří Račanský TBM 8km 8004271 10:00OK
33. Iva Linhartová nereg. 8km půjčit 10:20OK
34. Ondřej Toman LBM 8km 52017 10:00OK
35. Matěj Toman LBM 4km 52038 10:00OK
36. Veronika Tomanová LBM 4km 219277 10:00OK
37. Petr Novotný nereg. 8km 2067992 11:00OK
38. Zdeněk Buráň nereg. 4km 2127637 10:00OK
39. Hana Buráňová nereg. 4km 2108870 10:00OK
40. Jiří Kozubík nereg. 15km 2094537 10:40OK
41. Andrzej Szturc nereg. 15km půjčit 10:40OK
42. Veronika Křístková ZBM 8km 52865 11:00OK
43. Lada Jemelíková VBM 8km 53223 11:00OK
44. Martin Báňa nereg. 2km půjčit 10:00OK
45. Patrik Báňa nereg. 2km půjčit 10:00OK
46. Tomáš Verner VBM 15km 8003668 10:20OK
47. Jindra Tejkal ADA 2km 2419965 10:20OK
48. Vašek Tejkal ADA 2km 49867 10:20OK
49. Petr Matula ADA 15km 2042531 10:20OK
50. Lucie Matulová ADA 8km 4781 10:20OK
51. Jiří Šedivý VBM 15km 8136474 10:20OK
52. Luděk Odehnal ADA 8km 8237726 11:40OK
53. Tomáš Odehnal ADA 8km 8660444 11:40OK
54. David Rajnoha TBM 15km 8334332 10:00OK
55. Kateřina Jégrová nereg. 4km 2224512 10:20OK
56. David Polách ZBM 8km 2144039 10:40OK
57. Naďa Obrátilová ABM 4km 219256 10:20OK
58. Miroslav Obrátil ABM 4km 361974 10:20OK
59. Michal Gross nereg. 4km 52009 11:00OK
60. Vít Jašek ABR 2km 52511 10:20OK
61. Martin Kinc GBM 15km 8667529 10:00OK
62. Jan Otoupalík TBM 4km 8680391 10:00zaplatit
63. Jakub Otoupalík nereg. 2km 53116 10:00zaplatit
64. Kateřina Růžková PBM 8km 8116680 10:20OK
65. Amálie Růžková PBM 2km 8116763 10:20OK
66. Jan Vřešťál nereg. 4km 2085609 10:40OK
67. Jan Škvařil nereg. 8km 1150691 10:00OK
68. Barbora Chloupková VBM 8km 8034539 10:00OK
69. Tomáš Chloupek VBM 15km 8121534 10:00OK
70. Jaromír Pospíšil PZR 4km 8656611 10:00OK
71. Vojtěch Kovařovic nereg. 8km 2083362 10:00OK
72. Vilém Vaculín TBM 2km 1450163 10:00OK
73. Hana Vaculínová TBM 4km 416206 10:00OK
74. Pavel Pulec VBM 4km 8516924 10:40OK
75. Kamila Beránková ZBM 4km 2111752 10:00OK
76. Šárka Beránková ZBM 4km 2067240 10:00OK
77. Miroslav Beránek ZBM 8km 2111737 10:00OK
78. Luboš Greschner ASU 8km 8107738 11:20OK
79. Robin Vaculín TBM 2km 2127880 10:00OK
80. Ester Smítalová ZBM 2km 1180510 10:20OK
81. Jana Smítalová ZBM 8km 1111280 10:20OK
82. Vendelín Smítal ZBM 2km 1280112 10:20OK
83. Tomáš Hikl ZBM 8km 9920011 OK
84. Meda Smítalová ZBM 2km 1051213 10:00OK
85. Rostislav Smítal ZBM 8km 1260179 10:40OK
86. Petr Kolek ASU 8km 8636194 11:20OK
87. Andrea Kutscherauerová BBM 4km 2117692 10:00OK
88. Vojtěch Polášek ner 4km 2111776 11:20OK
89. Lucie Polášková ner 4km 2111778 11:20OK
90. Vítězslav Švestka KVS 8km 8670745 11:20OK
91. Tomáš Horký TBM 8km 8200013 10:20OK
92. Jana Kubáňová TBM 4km 8007275 10:40OK
93. Jiří Ehl TBM 15km 8017701 10:40OK
94. Monika Mazalová RBK 4km 8667995 11:00OK
95. Zdeněk Mazal VBM 15km 8656569 11:00OK
96. Petr Viktorin nereg. 2km půjčit 10:20OK
97. Ivana Smětáková HLV 8km 52670 10:20OK
98. Martin Račanský nereg. 8km 2116189 10:20OK
99. Tereza Dušková TBM 8km 8414120 10:40OK
100. Michal Karásek ner 8km 433096 10:40OK
101. Richard Karásek nereg. 2km 2120651 11:00OK
102. Lucie Ptáčková TBM 2km 53240 11:00OK
103. Julie Ptáčková TBM 4km 8077877 11:00OK
104. Veronika Ptáčková TBM 8km 2083378 11:00OK
105. Ludmila Čerbáková nereg. 4km 52225 10:40OK
106. Vlasta Doušková TBM 4km 2067215 10:40OK
107. Tomáš Doušek TBM 8km 8222007 10:40OK
108. Hana Doušková TBM 8km 8149311 10:40OK
109. Pavel Matuška RBK 8km 8116742 10:40OK
110. Jana Matušková RBK 15km 8662330 10:40OK
111. Filip Adámek TBM 15km 8656745 10:00OK
112. Petr Hrouda VBM 15km 53735 11:20OK
113. Matyáš Glier OSN 2km 2212704 10:40OK
114. Ondřej Janda KAM 15km 8663176 10:00OK
115. Jan Drbal PGP 4km 8670478 10:40OK
116. Ondřej Genco nereg. 15km půjčit 10:00OK
117. Ema Myšková TBM 8km 8477377 11:00zaplatit
118. Pavel Rotek ZBM 8km 2103682 10:40OK
119. Veronika Rotková ZBM 4km 8076008 11:00OK
120. Jan Verner TBM 2km 2083371 10:40OK
121. Hana Vernerova TBM 4km 2087664 10:40OK
122. Leoš Verner ner 4km půjčit 10:40OK
123. Zdenka Kozáková TBM 15km 8663149 10:00OK
124. Zuzana Kozáková TBM 2km 9577 10:20OK
125. Michaela Kozáková TBM 2km 515006 10:20OK
126. Tomáš Novotný nereg. 8km 53113 11:20OK
127. Terezie Novotná nereg. 2km půjčit 10:00OK
128. Pavla Stará BOV 4km 9576 10:00OK
129. Silvie Holáňová ZBM 2km 2212722 10:40OK
130. Kateřina Vlachová KON 8km 2120658 11:00OK
131. Jitka Tesařová RBK 4km 416103 10:20OK
132. Vladimír Hrůza nereg. 4km 2117402 10:20OK
133. Pavel Kořan VBM 15km 8116734 10:20OK
134. Lucie Marková ZBM 2km 2092361 10:00OK
135. Eva Marková ZBM 4km 8517355 10:00OK
136. Zuzana Marková ZBM 2km 2115674 10:00OK
137. Filip Marek ZBM 4km 8660413 10:00OK
138. Daniel Marek ZBM 2km 2181935 10:00OK
139. Miroslav Rajnoha UBM 8km 515472 11:00OK
140. Kryštof Nováček nereg. 2km 2212709 10:40OK
141. Michal Nováček nereg. 8km 2212706 11:40OK
142. Thea Coufalová ZBM 4km 2092407 10:20OK
143. Svatoš Coufal ZBM 15km 1396843 10:20OK
144. Dušan Janováč ZBM 8km 2181920 11:20OK
145. Martina Coufalová ZBM 4km 2067925 10:20OK
146. Hana Trtílková nereg. 8km 2212711 11:40OK
147. Ema Fuchsová TBM 8km 8667974 11:20OK
148. Marcela Fuchsová TBM 8km 8221278 11:20OK
149. Jan Fuchs nereg. 8km 2067208 11:20OK
150. František Trtílek nereg. 8km 2212710 11:40OK
151. Marek Fuchs TBM 8km 2067206 11:20OK
152. Markéta Trtílková nereg. 2km 2212720 11:00OK
153. Viktorie a Thea nereg. 2km 2212724 11:00OK
154. Libor Robotka PBM 4km 8719038 10:20OK
155. Irena Mikulčíková KVS 4km 2001910 11:20OK
156. Karel Pauschek PBM 8km 8660430 10:40OK
157. Monika Jašková TBM 4km 8299099 10:40OK
158. Milan Jašek TBM 4km 8311133 10:40OK
159. Věra Mádlová PBM 4km 995814 10:40OK
160. Marta Vrbková nereg. 4km 2127554 10:20OK
161. Mariana Vrbková nereg. 2km 2214498 10:20OK
162. Magdalena Vrbková RBK 8km 2260155 11:00OK
163. Anna Vrbková RBK 8km 2151436 11:00OK
164. Nikolaj Jordanov VBM 4km 8680303 10:40OK
165. Zuzana Jágrová RBK 4km 8013953 11:40OK
166. Lubomír Trš PBM 8km 8008296 11:00OK
167. Anetka Jágrová RBK 4km 8516957 11:40OK
168. Daniela Tršová PBM 4km 8013977 11:00OK
169. Vlasta Jágrová SBK 4km 8662315 11:40OK
170. Jaroslav Jágr SBK 4km 410339 11:40OK
171. Marcela Konečná ner 4km půjčit 10:20OK
172. Ivo Hažmuk GBM 8km 2060220 11:20OK
173. Jáchym Hažmuk GBM 8km 53766 11:20OK
174. Pavla Hažmuková GBM 8km 2060221 11:20OK
175. Zbyšek Hažmuk GBM 2km 53765 11:00OK
176. Ales Chmelik VBM 4km 8014465 10:20OK
177. Jonáš Müller KSU 15km 8662444 11:40OK
178. Vojta Gryc TBM 8km 8645931 11:00OK
179. Stela Škvařilová nereg. 4km půjčit 10:00OK
180. Jakub Prášil SJI 4km 8014531 11:20OK
181. Aleš Prášil SJI 8km 8015316 11:20OK
182. Jolana Bašeová ZBM 4km 2103690 10:20OK
183. Magdalena Bašeová nereg. 4km 2092389 10:20OK
184. Tomáš Baše ZBM 15km 2103686 10:20OK
185. Jiří Štěpánek LBM 4km 2122244 11:00OK
186. František Koča ZBM 4km 2111735 11:00OK
187. Jaroslav Koča ZBM 15km 301217 10:40OK
188. Lenka Kočová ZBM 8km 815422 11:00OK
189. Klára Kočová ZBM 4km 8660445 11:00OK
190. Prokop Hanousek TBM 8km 2083417 11:00OK
191. Daniela Hanousková Boučková TBM 4km 2081392 11:00OK
192. Eliška Pařízková ZBM 2km 2181915 10:00OK
193. Jakub Pařízek ZBM 4km 2181934 10:00OK
194. Zuzana Pařízková nereg. 4km půjčit 10:20OK
195. Matěj Pařízek ZBM 2km půjčit 10:00OK
196. Ladislav Bárta RBK 4km 2151418 11:20OK
197. Oldřich Tomíček nereg. 4km 8517311 10:40OK
198. Zbyněk Bárta RBK 4km 2229812 11:20OK
199. Eliška Tomíčková TBM 2km 7300558 10:40OK
200. Ivana Tomíčková TBM 2km 2096247 10:40OK
201. Jakub Unčovský GBM 8km 2181959 11:20OK
202. Ladislav Bárta RBK 4km půjčit 11:20OK
203. Marek Unčovský GBM 4km 247323 11:20OK
204. Jana Eremiášová TBM 4km 52361 11:40OK
205. Martina Unčovská GBM 4km 247327 11:20OK
206. Lenka Hrušková ZBM 4km 8516455 10:20OK
207. Tomáš Kučera ZBM 15km 8660418 10:00OK
208. Viktor Kučera ZBM 4km 1400413 10:00OK
209. Tereza Kučerová ZBM 4km 2094514 10:00OK
210. David Floryán UMB 4km 2126242 11:40OK
211. Nataša Richterová ADA 4km 52715 10:40OK
212. Vladimír Dobrovolný TBM 4km 2083370 10:40OK
213. Ilona Ježková TBM 4km 2067219 10:40OK
214. Alžběta Floryánová UBM 2km 2126246 10:40OK
215. Kateřina Floryánová UBM 4km 2049609 11:40OK
216. Jakub Vlažný LCE 8km 8680416 11:20OK
217. Daniela Botiková LCE 4km 8680312 10:00OK
218. Radek Šilar UBM 8km 8454042 11:20OK
219. Martin Šilar UBM 2km 515446 11:20OK
220. Jindřich Pavelka MBM 2km 49687 10:00OK
221. Jan Hübner CTB 8km 8200032 11:40OK
222. Vojtěch Orany SJI 8km 8116725 11:40OK
223. Václav Hübner TBM 4km 2118463 11:40OK
224. Tomáš Orany SJI 8km 889294 11:40OK
225. Johana Hübnerová TBM 2km 2082923 11:40OK
226. Kamil Hanousek RBK 15km 2115695 10:40OK
227. Zdeněk Kopecký SJI 8km 52360 11:40OK
228. Marek Mikula TBM 4km 410254 10:40OK
229. Marek Prášil SJI 15km 8116817 11:00OK
230. Tomáš Prášil TTR 15km 8666871 11:20OK
231. Zita Plachá STA 8km 8116810 11:40OK
232. Dj Vesko TJN 8km 232645 11:40OK
233. Tomáš Liščinský TBM 4km 8100052 10:40OK
234. Matěj Benda nereg. 2km půjčit 10:00OK
235. Miroslav Kycl LBM 4km 8004046 11:00OK
236. Lukáš Kycl LBM 4km 52026 11:00OK
237. Ondřej Kycl LBM 4km 52082 11:00OK
238. Jiří Zelinka MBM 15km 8656681 10:40OK
239. Jitka Kyclová LBM 4km 52029 11:00OK
240. Zbyněk Žáček RBK 8km 2032122 11:40OK
241. Pavel Fráňa GBM 4km 2060222 OK
242. Antonín Karásek nereg. 4km 2181336 OK
243. Jana Slováková nereg. D 2222849 OK
244. Natalia Hiklova ZBM 8km 9111118 OK
245. Martin Hikl ZBM 4km půjčit OK
246. Eva Hiklová ZBM 4km 1633330 OK
247. Jitka Jeřábková TZL D 8246428 OK

Počty přihlášených závodníků: 4km:95, 2km:40, 15km:34, 8km:76, D:2, celkem: 247

POZOR: Vybraný časový slot je pouze orientační, zkontrolujte si před závodem opravdový čas startu ve startovce.

Novinky

27.2.2022 21:33
Z výdělku z posledních dvou ročníků Kauflaufu jsme se rozhodli darovat 7000 kč pro Ukrajinu. Nezapomínáme, že jste nás podpořili vy v roce 2018 v Líšni při přechodu na nový koncept Kauflaufu, ještě jednou díky!

27.2.2022 21:21
Pokud máte nějaké pěkné fotografie z dnešního závodu, budeme rádi, když nám je pošlete. Stejně tak budeme rádi, když nám odvážlivci, kteří si troufli na 15 km trať, pošlou, kudy běželi královský postup Nový Lískovec - Jundrov na 7 kontrolu (*gpx nebo obrázek) na jarazim@seznam.cz

27.2.2022 21:17
Děkujeme všem 247 závodníkům za účast a velmi pěkné výkony! Můžete studovat výsledky s mezičasy a závodní mapy.

27.2.2022 10:33
Průběžné online výsledky můžete sledovat v sekci výsledky.

27.2.2022 9:50
Omlouváme se, SportIdent bude nakonec v KONTAKTNÍM režimu, na startu v prvním koridoru použijte SIAC-OFF.

24.2.2022 22:11
V ukázkách mapy najdete i podrobný plánek shromaždiště (poslední obrázek).

24.2.2022 20:10
V dnešní velmi smutný den to zajímá asi málokoho, ale zveřejnili jsme startovní listiny. Také evidujeme několik desítek nedoplatků startovného.

22.2.2022 22:22
Zveřejnili jsme parametry tratí a ukázky mapy.

19.2.2022 21:21
Pokud potřebujete půjčit čip, bude to možné od 9:30 v prostoru předzahrádky hospůdky u tenisových kurtů.

8.1.2022 21:55
Přípravy 14. ročníku Kauflaufu, který letos proběhne v Kohoutovicích a okolí, se rozbíhají. Vše potřebné se dozvíte v menu, kde se můžete přihlásit. Těšíme se na Vaše výkony.

Starší novinky >>

100