Kauflauf 2020

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 29.02.2020

Ročník: 13.

Místo: Brno - Lesná

Mapa: neznámá

Účast: 256 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati 15km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 TBM 01:10:09
2. Radovan Čech 1978 TBM 01:10:23 +00:00:14
3. Michal Jirásek 1989 SHK 01:12:59 +00:02:50
4. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 01:13:20 +00:03:11
5. Jiří Ehl 1977 TBM 01:14:27 +00:04:18
6. Jakub Šrom 1995 TBM 01:14:33 +00:04:24
7. Zdeněk Mazal 1981 VBM 01:18:27 +00:08:18
8. Martin Janda 1980 DOB 01:18:30 +00:08:21
9. Petr Matula 1982 ADA 01:18:52 +00:08:43
10. Zdenka Kozáková 1979 TBM 01:20:44 +00:10:35
11. Jan Sháněl 1994 CHC 01:21:15 +00:11:06
12. Pavel Kořan 1974 VBM 01:22:02 +00:11:53
13. Ondřej Sáňka 1984 MBM 01:22:14 +00:12:05
14. Tomáš Baše 1974 ZBM 01:22:57 +00:12:48
15. Jan Fátor 1979 DOB 01:23:43 +00:13:34
16. Pavel Rotek 1977 ZBM 01:25:41 +00:15:32
17. Petr Brosch 1971 RBK 01:26:04 +00:15:55
18. Lucie Matulová 1988 ADA 01:27:56 +00:17:47
19. Jaroslav Koča 1982 ZBM 01:28:19 +00:18:10
20. Steve Chalk 1965 GBM 01:29:22 +00:19:13
21. Tomáš Redlich 1982 MAS 01:30:38 +00:20:29
22. Jan Charvát 1969 nereg. 01:36:24 +00:26:15
23. Tomáš Krampla 1966 UOL 01:38:01 +00:27:52
24. Tereza Korpasová 1998 TBM 01:38:38 +00:28:29
25. Ondřej Skoba 1977 ZBM 01:38:56 +00:28:47
26. Pavel Mokrý 1968 ABM 01:40:11 +00:30:02
27. Kamila Špringlová 2000 TBM 01:40:57 +00:30:48
28. Vít Auermüller 1967 ZBM 01:42:39 +00:32:30
29. Jiří Klieštík 1980 GBM 01:43:18 +00:33:09
30. Jiří Kozubík 1988 nereg. 01:43:42 +00:33:33
31. Jana Matušková 1999 RBK 01:45:43 +00:35:34
32. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 01:56:30 +00:46:21
33. Miloš Dvořák 1973 BBM 01:57:34 +00:47:25

Výsledky na trati 2km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. František Koča 2011 ZBM 00:22:13
2. Tereza Kramplová_ 1992 nereg 00:24:40 +00:02:27
3. Barbora Hyánková 2009 nereg. 00:25:22 +00:03:09
4. Lukáš Bulička 2014 ZBM 00:25:32 +00:03:19
5. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:26:46 +00:04:33
6. Anežka Fedrová 2008 nereg. 00:28:44 +00:06:31
7. Barbora Schwabová 2011 TBM 00:28:45 +00:06:32
8. Tomáš Podhrázský 2011 ZBM 00:30:45 +00:08:32
9. Viktorie Eliášová 2010 TBM 00:31:53 +00:09:40
10. David Podhrázský 2013 ZBM 00:34:03 +00:11:50
11. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:35:06 +00:12:53
12. Martin Báňa 2011 nereg. 00:38:27 +00:16:14
13. Patrik Báňa 2014 nereg. 00:38:50 +00:16:37
14. Ella Kutscherauerova 2008 Bbm 00:41:03 +00:18:50
15. Vilém Vaculín 2013 TBM 00:41:34 +00:19:21
16. Vašek Tejkal 2014 ADA 00:42:21 +00:20:08
17. Jolana Dosedělová 2011 nereg. 00:44:25 +00:22:12
18. Klára Buličková 2010 nereg. 00:44:26 +00:22:13
19. Eliška Tomíčková 2010 TBM 00:46:01 +00:23:48
20. Eliška Dohnalová 2012 nereg. 00:47:48 +00:25:35
21. Ludmila Špaček 2006 nereg. 00:48:22 +00:26:09
22. Ondřej Nekula 2016 nereg. 00:49:38 +00:27:25
23. Zuzana Kozáková 2013 TBM 00:54:21 +00:32:08
24. Kryštof Nováček 2012 nereg. 00:55:01 +00:32:48
25. Anika Nováčková 2016 nereg. 00:55:21 +00:33:08
26. Matěj Paseka 2015 nereg. 00:56:13 +00:34:00
27. Pavla Stará 1942 BOV 00:57:29 +00:35:16
28. Michaela Kozáková 2015 TBM 00:57:32 +00:35:19
29. Zdeněk Šrutka 2010 nereg. 00:57:37 +00:35:24
30. Beata Ryglová 2011 TBM 01:00:17 +00:38:04
31. Šimon Stehlík 2013 nereg. 01:01:22 +00:39:09
32. Jakub Stehlík 2016 nereg. 01:01:32 +00:39:19
33. Jindra Tejkal 2016 ADA 01:02:10 +00:39:57
34. Teodor König 2016 ZBM 01:06:03 +00:43:50
35. Vilém Doseděl 2014 nereg. 01:07:43 +00:45:30
36. Filip Chromý 2016 TBM 01:15:07 +00:52:54
Vít Kouřil 1982 nereg. DISK
Jakub Dvořák 2015 nereg. DISK

Výsledky na trati 4km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:21:23
2. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:23:08 +00:01:45
3. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:23:46 +00:02:23
4. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:24:14 +00:02:51
5. Martin Bulička 2008 ZBM 00:24:20 +00:02:57
6. Jan Urválek 2007 TBM 00:26:12 +00:04:49
7. Johana Čechová 2008 TBM 00:26:55 +00:05:32
8. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:27:17 +00:05:54
9. Filip Marek 2007 ZBM 00:27:22 +00:05:59
10. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:27:46 +00:06:23
11. Filip Schwab 2007 TBM 00:27:47 +00:06:24
12. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:27:56 +00:06:33
13. Klára Kočová 2008 ZBM 00:30:14 +00:08:51
14. Šimon Hrouda 2005 UBM 00:30:46 +00:09:23
15. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:30:49 +00:09:26
16. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:30:52 +00:09:29
17. Alžbeta Stehlíková 1987 nereg. 00:30:53 +00:09:30
18. Radek Cícha 1975 TTR 00:31:11 +00:09:48
19. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:31:17 +00:09:54
20. Lucie Broschová 1974 RBK 00:31:57 +00:10:34
21. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:32:14 +00:10:51
22. Luboš Minařík 1957 TBM 00:32:17 +00:10:54
23. Jana Königová 1986 ZBM 00:32:20 +00:10:57
24. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:32:34 +00:11:11
25. Monika Mazalová 1992 RBK 00:32:35 +00:11:12
26. Tereza Kramplová 1992 nereg. 00:32:38 +00:11:15
27. Vilém Doušek 2009 TBM 00:32:47 +00:11:24
28. Regina Mokrá 1968 ABM 00:33:36 +00:12:13
29. Šárka Klieštíková 2004 GBM 00:33:39 +00:12:16
30. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:34:01 +00:12:38
30. Lukáš König 1980 ZBM 00:34:01 +00:12:38
32. Vilém Obrátil 1992 nereg. 00:34:27 +00:13:04
33. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:35:05 +00:13:42
34. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:35:53 +00:14:30
35. Monika Jašková 1963 TBM 00:36:00 +00:14:37
36. Eliška Kleiberová 1999 nereg. 00:36:10 +00:14:47
37. Michael Dvořák 2004 ABM 00:36:21 +00:14:58
38. Martina Unčovská 1971 GBM 00:36:48 +00:15:25
39. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:36:59 +00:15:36
40. Charlotte Peňázová 2008 ZBM 00:37:10 +00:15:47
41. Eva Marková 2009 ZBM 00:37:15 +00:15:52
42. Sylva Oranyová 2007 SJI 00:37:20 +00:15:57
43. Jana Košíková 1983 nereg. 00:37:22 +00:15:59
44. Jiří Kos 1966 nereg. 00:37:38 +00:16:15
45. Petr Drábek 1967 TTR 00:37:49 +00:16:26
46. Daniela Tršová 1973 PBM 00:37:50 +00:16:27
47. Iva Janská 1957 LBM 00:37:59 +00:16:36
48. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:38:09 +00:16:46
49. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:38:13 +00:16:50
50. Mia Folprecht 2008 TBM 00:38:43 +00:17:20
51. Eliška Drábková 2001 TTR 00:38:56 +00:17:33
52. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:39:11 +00:17:48
53. Lukáš Venhoda 2008 SJI 00:39:12 +00:17:49
54. Denisa Spáčilová 2003 nereg. 00:39:22 +00:17:59
55. Slavomír Med 2000 nereg. 00:39:23 +00:18:00
56. Petr Šimek 1967 nereg. 00:39:31 +00:18:08
57. Zdeněk Buráň 1958 nereg. 00:39:37 +00:18:14
58. Hana Buráňová 1970 nereg. 00:39:53 +00:18:30
59. Marcela Konečná 1977 nereg. 00:40:31 +00:19:08
60. Pavlína Cíchová 1974 TTR 00:40:47 +00:19:24
61. Tomáš Rudolf 1984 nereg. 00:40:59 +00:19:36
62. Šárka Beránková 1973 ZBM 00:41:20 +00:19:57
63. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:41:32 +00:20:09
64. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:43:08 +00:21:45
65. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:43:24 +00:22:01
66. Lukáš Konečný 2008 nereg. 00:44:31 +00:23:08
67. David Dvořák 2007 ABM 00:44:36 +00:23:13
68. Ondřej Stejskal 1988 LBM 00:46:03 +00:24:40
69. Hana Vaculínová 1983 TBM 00:47:08 +00:25:45
70. Tereza Hyánková 2007 nereg. 00:49:07 +00:27:44
71. Marek Fuchs 2006 TBM 00:49:36 +00:28:13
72. Martina Dvořáková ABM 00:50:17 +00:28:54
73. Daniela Hanousková Boučková 1972 TBM 00:50:32 +00:29:09
74. Hana Vítková 2007 SJI 00:50:48 +00:29:25
75. Adéla Ryglová 2008 TBM 00:51:25 +00:30:02
76. Jan Dufek 1942 TBM 00:51:59 +00:30:36
77. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:52:04 +00:30:41
78. Luboš Kavan 1963 SKM 00:52:26 +00:31:03
79. Věra Salajkova 1955 LBM 00:53:37 +00:32:14
80. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:58:51 +00:37:28
81. Jiří Chromý 1958 nereg. 01:00:36 +00:39:13
82. David Král 2008 nereg. 01:05:29 +00:44:06
83. Jakub Dvořák 2005 BBM 01:10:01 +00:48:38
84. Dita Dvorakova 2011 nereg. 01:34:21 +01:12:58

Výsledky na trati 8km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Vladan Henek 1980 VBM 00:39:27
2. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:39:42 +00:00:15
3. Matěj Cícha 2001 TTR 00:39:57 +00:00:30
4. Ondra Gryc 2004 TBM 00:40:26 +00:00:59
5. Vojtěch Orany 2004 SJI 00:40:30 +00:01:03
6. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:40:42 +00:01:15
7. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:40:45 +00:01:18
8. Jan Škvařil 1973 nereg. 00:41:16 +00:01:49
8. Tomáš Novotný 2003 TTR 00:41:16 +00:01:49
10. Jakub Račanský 2005 TBM 00:41:17 +00:01:50
11. Vojtěch Novotný 2002 TTR 00:41:31 +00:02:04
12. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:42:14 +00:02:47
12. Milan Venhoda 1971 SJI 00:42:14 +00:02:47
14. Jakub Vlažný 1991 LCE 00:42:45 +00:03:18
15. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:43:48 +00:04:21
16. Matěj Venhoda 2003 SJI 00:44:00 +00:04:33
17. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:44:59 +00:05:32
18. Tomáš Paseka 1982 nereg. 00:45:09 +00:05:42
19. Petra Bauerová 1983 nereg. 00:45:37 +00:06:10
20. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:45:39 +00:06:12
21. Matěj Vítek 2005 SJI 00:45:40 +00:06:13
22. Tomáš Orany 1973 SJI 00:45:49 +00:06:22
23. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:46:03 +00:06:36
24. Jiří Račanský 2007 TBM 00:46:11 +00:06:44
25. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:46:16 +00:06:49
26. Lubomír Trš 1973 PBM 00:46:26 +00:06:59
27. Matěj Lexa 1966 ZBM 00:47:25 +00:07:58
28. Daniela Botiková 1991 LCE 00:48:01 +00:08:34
29. Petr Svoboda 1971 ABM 00:48:33 +00:09:06
30. Jirka Hrazdil 1984 ZBM 00:48:38 +00:09:11
30. Radek Burdilák 1985 MBM 00:48:38 +00:09:11
32. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:48:50 +00:09:23
33. Michal Krampla 2003 UOL 00:48:55 +00:09:28
34. Jan Mokrý 1966 ABM 00:49:13 +00:09:46
35. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:49:57 +00:10:30
36. Lucie Hlaváčová 2006 TBM 00:49:58 +00:10:31
37. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:49:59 +00:10:32
38. Jiří Urválek 1961 TBM 00:50:07 +00:10:40
39. Ondřej Ženka 1982 ner 00:50:10 +00:10:43
40. Aneta Nechutova 1999 SJI 00:50:22 +00:10:55
41. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:50:34 +00:11:07
42. Adéla Chromá 1988 TBM 00:50:38 +00:11:11
43. Radan Čech 2006 TBM 00:50:45 +00:11:18
44. Oldřich Tomíček 1979 nereg. 00:51:11 +00:11:44
45. Jaroslav Rygl 1970 TBM 00:51:24 +00:11:57
46. Vlastimil Hanzl 1953 VBM 00:51:45 +00:12:18
47. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:52:26 +00:12:59
48. Martin Šňupárek 1971 TBM 00:52:30 +00:13:03
48. Tomáš Kavan 1986 TBM 00:52:30 +00:13:03
50. Zuzana Drábková 1984 TBM 00:52:44 +00:13:17
51. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:52:49 +00:13:22
52. Alice Malá 1510 TBM 00:53:03 +00:13:36
53. Milan Nevěčný 1976 nereg. 00:53:49 +00:14:22
54. Petr Novotný 1973 nereg. 00:53:55 +00:14:28
55. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:53:56 +00:14:29
55. Tereza Dušková 2005 TBM 00:53:56 +00:14:29
57. Lucie Korpasová 2001 TBM 00:54:05 +00:14:38
58. Marek Unčovský 1971 GBM 00:54:17 +00:14:50
59. Veronika Grycová 1998 TBM 00:55:07 +00:15:40
60. Eva Hyánková 1974 nereg. 00:55:20 +00:15:53
61. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:55:53 +00:16:26
62. Milan Jašek 1962 TBM 00:56:10 +00:16:43
63. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:56:11 +00:16:44
64. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:56:33 +00:17:06
65. Tomáš Horký 1967 TBM 00:56:38 +00:17:11
66. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:57:10 +00:17:43
67. Prokop Hanousek 2006 TBM 00:57:29 +00:18:02
68. Martin Malý 1976 TBM 00:57:53 +00:18:26
69. Tomáš Nekula 1979 nereg. 00:58:01 +00:18:34
70. Pavel Matuška 1970 RBK 00:58:38 +00:19:11
71. Lenka Miková 2004 TBM 00:58:58 +00:19:31
72. Lada Jemelíková 1965 VBM 00:59:05 +00:19:38
73. Magdalena Sladká 1984 PBM 00:59:24 +00:19:57
74. Ivana Korpasová 1973 LBM 01:00:00 +00:20:33
75. Radek Šilar 1972 UBM 01:00:15 +00:20:48
76. Robert Kurečka 1972 ABM 01:00:59 +00:21:32
77. Pavla Hažmuková 1976 GBM 01:01:11 +00:21:44
78. Hana Dvořáková 1986 ZBM 01:01:13 +00:21:46
79. Markéta Tollarová 2004 GBM 01:01:14 +00:21:47
80. Tomáš Podivínský 1972 SCP 01:01:29 +00:22:02
81. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 01:01:31 +00:22:04
82. Vlasta Doušková 1970 TBM 01:01:53 +00:22:26
83. Jan Karlík 1988 TBM 01:02:10 +00:22:43
84. Michal Gregor 1999 ner 01:02:28 +00:23:01
85. Radka Hájková 1966 nereg. 01:02:44 +00:23:17
86. Jana Kaděrová 1986 nereg. 01:02:58 +00:23:31
87. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 01:03:14 +00:23:47
88. Michal Nováček 1980 nereg. 01:03:26 +00:23:59
89. Anežka Špirková 1990 LPU 01:03:37 +00:24:10
90. Natálie Baláčová 2005 TBM 01:03:57 +00:24:30
91. Martin Ondrouch 2005 nereg. 01:04:31 +00:25:04
92. Jiří Kozel 1981 ABM 01:06:05 +00:26:38
93. Lenka Zajíčková 1971 TBM 01:09:48 +00:30:21
94. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 01:10:42 +00:31:15
95. David Polách 1980 ZBM 01:11:06 +00:31:39
96. Monika Nedorostková 1978 nereg. 01:12:22 +00:32:55
96. Gabriela Rotková 1978 nereg. 01:12:22 +00:32:55
98. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 01:13:40 +00:34:13
99. Jiří Štěpánek 1954 LBM 01:14:49 +00:35:22
100. Tereza Paseková 1982 nereg. 01:17:50 +00:38:23
101. Iva Miková 1970 TBM 01:19:15 +00:39:48

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

27.2.2022 21:33
Z výdělku z posledních dvou ročníků Kauflaufu jsme se rozhodli darovat 7000 kč pro Ukrajinu. Nezapomínáme, že jste nás podpořili vy v roce 2018 v Líšni při přechodu na nový koncept Kauflaufu, ještě jednou díky!

27.2.2022 21:21
Pokud máte nějaké pěkné fotografie z dnešního závodu, budeme rádi, když nám je pošlete. Stejně tak budeme rádi, když nám odvážlivci, kteří si troufli na 15 km trať, pošlou, kudy běželi královský postup Nový Lískovec - Jundrov na 7 kontrolu (*gpx nebo obrázek) na jarazim@seznam.cz

27.2.2022 21:17
Děkujeme všem 247 závodníkům za účast a velmi pěkné výkony! Můžete studovat výsledky s mezičasy a závodní mapy.

27.2.2022 10:33
Průběžné online výsledky můžete sledovat v sekci výsledky.

27.2.2022 9:50
Omlouváme se, SportIdent bude nakonec v KONTAKTNÍM režimu, na startu v prvním koridoru použijte SIAC-OFF.

24.2.2022 22:11
V ukázkách mapy najdete i podrobný plánek shromaždiště (poslední obrázek).

24.2.2022 20:10
V dnešní velmi smutný den to zajímá asi málokoho, ale zveřejnili jsme startovní listiny. Také evidujeme několik desítek nedoplatků startovného.

22.2.2022 22:22
Zveřejnili jsme parametry tratí a ukázky mapy.

19.2.2022 21:21
Pokud potřebujete půjčit čip, bude to možné od 9:30 v prostoru předzahrádky hospůdky u tenisových kurtů.

8.1.2022 21:55
Přípravy 14. ročníku Kauflaufu, který letos proběhne v Kohoutovicích a okolí, se rozbíhají. Vše potřebné se dozvíte v menu, kde se můžete přihlásit. Těšíme se na Vaše výkony.

Starší novinky >>

200