Kauflauf 2019

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 03.03.2019

Ročník: 12.

Místo: Brno - Komín

Mapa: ŽaKom

Účast: 226 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati 15km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 TBM 01:04:06
2. Matěj Klusáček 1989 TTR 01:06:11 +00:02:05
3. Radovan Čech 1978 TBM 01:06:20 +00:02:14
4. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 01:08:13 +00:04:07
5. Jan Klusáček 1993 ZBM 01:09:15 +00:05:09
6. Jiří Zelinka 1987 MBM 01:12:05 +00:07:59
7. Tomáš Zelenka 1990 PHK 01:13:40 +00:09:34
8. Vojtěch Kettner 1996 KAM 01:14:09 +00:10:03
9. Vojta Gryc 2001 TBM 01:15:00 +00:10:54
10. Zdeněk Mazal 1981 VBM 01:17:09 +00:13:03
11. Martin Stehlík 1985 TBM 01:17:23 +00:13:17
12. Tomáš Redlich 1982 MAS 01:18:50 +00:14:44
13. Michal Šrubař 1986 ASU 01:19:24 +00:15:18
14. Petr Brosch 1971 RBK 01:20:13 +00:16:07
15. Martin Kinc 1999 ZBM 01:20:55 +00:16:49
16. Jaroslav Koča 1982 ZBM 01:23:03 +00:18:57
17. Pavel Kořan 1974 VBM 01:23:48 +00:19:42
18. Pavel Rotek 1977 ZBM 01:25:36 +00:21:30
19. Pavel Mudrák 1969 TBM 01:26:04 +00:21:58
20. Tomáš Baše 1974 ZBM 01:28:58 +00:24:52
21. Tomáš Bubela 1982 ASU 01:31:30 +00:27:24
22. Azamat Gaysin 1987 nereg. 01:32:08 +00:28:02
23. Ondřej Ženka 1982 nereg. 01:33:35 +00:29:29
24. Matěj Rajnošek 1988 BZR 01:36:34 +00:32:28
25. Milan Vrtílek 1986 nereg. 01:37:40 +00:33:34
26. Jan Charvát 1969 nereg. 01:41:43 +00:37:37
27. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 01:41:57 +00:37:51
28. Steve Chalk 1965 GBM 01:44:47 +00:40:41
29. Vojtěch Procházka 1986 nereg. 01:46:07 +00:42:01
30. Miloš Dvořák 1973 BBM 01:51:00 +00:46:54
31. Zdeněk Rajnošek st. 1963 BZR 01:51:46 +00:47:40
32. Petr Bok 1986 nereg. 02:10:29 +01:06:23
Jan Král (mimo soutěž na kole) 1969 XBM DISK
Lukáš Chvátal 1983 ZBM DISK

Výsledky na trati 2km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Marková 2009 ZBM 00:17:45
2. Daniela A. Šťastná 2008 nereg. 00:18:49 +00:01:04
3. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:21:05 +00:03:20
4. Marek Fuchs 2006 TBM 00:21:15 +00:03:30
5. František Koča 2011 ZBM 00:25:08 +00:07:23
6. Matěj Pečinka 2009 nereg. 00:25:23 +00:07:38
7. Tereza Kučerová 2009 ZBM 00:26:00 +00:08:15
8. Markéta Velešíková 2008 nereg. 00:26:33 +00:08:48
9. Jolana Bašeová 2010 ZBM 00:27:50 +00:10:05
10. Monika Kršková 2007 nereg. 00:28:44 +00:10:59
11. Tadeáš Kroutil 2009 TBM 00:29:11 +00:11:26
12. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:30:14 +00:12:29
13. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:32:34 +00:14:49
14. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:33:48 +00:16:03
15. Tomáš Kresta 2009 nereg. 00:34:17 +00:16:32
15. Faisal Husseini 1982 nereg. 00:34:17 +00:16:32
17. Lucie Marková 2013 nereg. 00:34:21 +00:16:36
18. Anna Alešová 2010 ZBM 00:35:28 +00:17:43
19. Veronika Vlčková 2015 nereg. 00:35:35 +00:17:50
20. Eliška Kroutilová 2013 TBM 00:36:05 +00:18:20
21. Irena Němcová 2010 nereg. 00:36:10 +00:18:25
22. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:36:49 +00:19:04
23. Adam Kameník 2015 nereg. 00:36:53 +00:19:08
24. Lukáš Konečný 2008 nereg. 00:39:13 +00:21:28
25. Šimon Prášil 2009 TTR 00:39:15 +00:21:30
26. Julie Beránková 2009 ZBM 00:39:42 +00:21:57
27. Vilém Vaculín 2013 TMB 00:39:59 +00:22:14
28. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:40:38 +00:22:53
29. Anna Urválková 2011 TBM 00:40:39 +00:22:54
30. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:40:43 +00:22:58
31. Lucie Malá 1982 TBM 00:41:34 +00:23:49
32. Ondřej Janča 2015 TBM 00:44:09 +00:26:24
33. Kateřina Redlichová 2013 MAS 00:46:24 +00:28:39
34. Robin Burdilák 2015 nereg. 00:47:04 +00:29:19
35. Vojtěch Čechák 2012 nereg. 00:47:21 +00:29:36
36. Eliška Dohnalová 2012 nereg. 00:47:28 +00:29:43
37. Jan Redlich 2016 MAS 00:48:02 +00:30:17
38. Josefína Račanská 2016 UBM 00:49:29 +00:31:44
39. Tereza Ženková 2016 nereg. 00:50:19 +00:32:34
40. Dana Hladká 2015 nerg. 00:51:19 +00:33:34
41. Šimon Dvořák 1982 nerg. 00:51:44 +00:33:59
42. Anna Stehlíková 2015 nereg. 00:57:57 +00:40:12
43. Jakub Dvořák 2015 nereg. 00:58:42 +00:40:57
44. Filip Chromý 1982 TBM 01:05:13 +00:47:28
Simona Zajacová 1988 nereg. DISK

Výsledky na trati 4km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:21:41
2. Jakub Račanský 2005 TBM 00:23:53 +00:02:12
3. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:24:56 +00:03:15
4. Jan Strýček 2005 ADA 00:25:30 +00:03:49
5. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:25:59 +00:04:18
6. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:26:08 +00:04:27
7. Tomáš Prášil 2005 TTR 00:26:35 +00:04:54
8. Hana Doušková 2006 TBM 00:26:47 +00:05:06
9. Aneta Nechutova 1999 SJI 00:27:14 +00:05:33
10. David Aleš 1975 ASU 00:27:59 +00:06:18
11. Radan Čech 2006 TBM 00:28:08 +00:06:27
11. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:28:08 +00:06:27
13. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:29:28 +00:07:47
14. Ondřej Toman 1975 LBM 00:29:37 +00:07:56
14. Johana Čechová 2008 TBM 00:29:37 +00:07:56
16. Monika Mazalová 1992 RBK 00:30:20 +00:08:39
17. Jiří Račanský 2007 TBM 00:30:36 +00:08:55
18. Marcela Čechová 1976 TBM 00:31:05 +00:09:24
19. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:31:08 +00:09:27
20. Regina Mokrá 1968 ABM 00:31:45 +00:10:04
21. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:31:51 +00:10:10
22. Klára Odehnalová 1999 ZBM 00:31:54 +00:10:13
23. Filip Marek 2007 ZBM 00:32:00 +00:10:19
24. Lenka Raudenska 1981 nereg. 00:32:12 +00:10:31
25. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:32:15 +00:10:34
26. Kristián D. Šťastný 2006 nereg. 00:33:21 +00:11:40
27. Monika Jašková 1963 TBM 00:33:23 +00:11:42
28. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:33:24 +00:11:43
29. Milan Jašek 1962 TBM 00:33:28 +00:11:47
30. Lukáš Kycl 2003 LBM 00:33:31 +00:11:50
31. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:33:35 +00:11:54
32. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:33:42 +00:12:01
33. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:33:54 +00:12:13
34. Jiří Strýček 1967 ADA 00:34:09 +00:12:28
35. Matúš Šabík 1990 nereg. 00:34:11 +00:12:30
36. Emil Bauer 1944 VBM 00:34:49 +00:13:08
37. Klára Kurečková 2006 ABM 00:34:53 +00:13:12
38. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:35:28 +00:13:47
39. Zdeněk Buráň 1958 nereg. 00:35:30 +00:13:49
40. Hana Bašová 1985 PHK 00:35:33 +00:13:52
41. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:35:45 +00:14:04
42. Hana Vlčková 1985 VBM 00:35:54 +00:14:13
43. Libor Robotka 1953 PBM 00:36:40 +00:14:59
44. Milan Nechuta 1970 PZR 00:37:17 +00:15:36
45. Helena Procházková 1953 TBM 00:37:34 +00:15:53
45. Jana Košíková 1983 nereg. 00:37:34 +00:15:53
47. Michal Kycl 2005 LBM 00:37:37 +00:15:56
48. Miroslav Kycl 1971 LBM 00:37:38 +00:15:57
49. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:37:45 +00:16:04
50. Matěj Toman 2009 LBM 00:37:52 +00:16:11
51. Květa Dohnalová 1979 nereg. 00:38:08 +00:16:27
52. Michaela Mudráková 1975 nereg. 00:38:20 +00:16:39
53. Jana Stehlíková 1986 TBM 00:39:17 +00:17:36
53. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:39:17 +00:17:36
55. Matyáš Malý 2009 TBM 00:39:29 +00:17:48
56. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:39:48 +00:18:07
57. Alena Nechutová 1969 PZR 00:39:57 +00:18:16
58. Michal Salajka 2007 LBM 00:40:30 +00:18:49
59. Monika Nykodýmová 1968 TBM 00:40:48 +00:19:07
60. Jan Procházka 1949 TBM 00:41:06 +00:19:25
61. Eva Kroutilová 1978 TBM 00:41:13 +00:19:32
62. Mia Bružeňáková 2006 TBM 00:42:21 +00:20:40
63. Hana Buráňová 1970 nereg. 00:43:17 +00:21:36
64. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:43:19 +00:21:38
65. Marcela Konečná 1977 nereg. 00:43:27 +00:21:46
66. Matěj Baše 2005 ZBM 00:43:40 +00:21:59
67. Nataša Richterová 1974 ADA 00:43:59 +00:22:18
68. Ondřej Kycl 2005 LBM 00:44:49 +00:23:08
69. Petr Dvořák 1983 nereg. 00:45:19 +00:23:38
70. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:47:29 +00:25:48
71. Hana Vaculínová 1983 TMB 00:47:46 +00:26:05
72. Věra Salajkova 1955 LBM 00:48:31 +00:26:50
73. Jana Francová 1975 nereg. 00:50:41 +00:29:00
74. Renata Sošková 1966 LBM 00:52:26 +00:30:45
75. Petr Nykodým 1963 TBM 00:57:00 +00:35:19
76. Kateřina Matušková 1974 RBK 01:00:31 +00:38:50
77. František Dohnal 2009 ZBM0811 01:07:12 +00:45:31
78. Sabina Láčková 1982 nereg. 01:09:37 +00:47:56
79. Elina Voitkovskaia 1990 nereg. 01:10:33 +00:48:52
Slavka Kozlova 1982 nereg. DISK
Tereza Paseková 1982 nereg. DISK
Jan Dufek 1942 TBM DISK

Výsledky na trati 8km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Marek Prášil 1973 SJI 00:42:40
2. Jan Perůtka 1988 LCE 00:43:01 +00:00:21
3. Matěj Píro 1988 TTR 00:44:19 +00:01:39
4. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:45:03 +00:02:23
5. Jan Račanský 1979 UBM 00:45:42 +00:03:02
6. Lucie Matulová 1988 ADA 00:45:43 +00:03:03
7. Markéta Mulíčková 2003 ABM 00:46:00 +00:03:20
8. Matěj Cícha 2001 TTR 00:46:39 +00:03:59
9. Tereza Odehnalová 1997 ZBM 00:46:51 +00:04:11
10. Tomáš Kyncl 1972 nereg. 00:47:18 +00:04:38
11. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:47:55 +00:05:15
12. Ondra Gryc 2004 TBM 00:48:15 +00:05:35
13. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:48:36 +00:05:56
14. Vojtěch Fousek 2004 RBK 00:49:45 +00:07:05
15. Martina Tichovská 1986 PGP 00:51:00 +00:08:20
16. Petr Svoboda 1971 ABM 00:51:02 +00:08:22
17. Martin Fousek 1978 RBK 00:51:14 +00:08:34
18. Jana Matušková 1999 RBK 00:51:40 +00:09:00
19. Tereza Korpasová 1998 TBM 00:51:45 +00:09:05
20. Petra Bauerová 1983 nereg. 00:52:04 +00:09:24
21. Jan Mokrý 1966 ABM 00:53:30 +00:10:50
22. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:53:46 +00:11:06
23. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:54:27 +00:11:47
24. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:54:28 +00:11:48
25. Petra Grycová 1974 TBM 00:54:31 +00:11:51
26. Iva Matulová 1984 ADA 00:54:55 +00:12:15
27. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:55:25 +00:12:45
28. Marek Soška 1998 ZBM 00:55:54 +00:13:14
29. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:55:56 +00:13:16
30. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:56:01 +00:13:21
31. Martin Baše 1984 nereg. 00:56:21 +00:13:41
32. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:56:37 +00:13:57
33. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:57:12 +00:14:32
34. Radek Musil 1976 nereg. 00:57:14 +00:14:34
35. Viktorie Šťastná 1976 nereg. 00:57:18 +00:14:38
36. Lucie Korpasová 2001 TBM 00:57:55 +00:15:15
37. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:58:01 +00:15:21
38. Petr Novotný 1973 nereg. 00:59:03 +00:16:23
39. Martin Račanský 1974 nereg. 00:59:07 +00:16:27
40. Tomáš Horký 1967 TBM 00:59:29 +00:16:49
41. Monika Velešíková 1977 nereg. 00:59:42 +00:17:02
42. Veronika Grycová 1998 TBM 01:00:55 +00:18:15
43. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 01:01:12 +00:18:32
44. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 01:02:17 +00:19:37
45. Jaroslav Korpas 1961 LBM 01:03:33 +00:20:53
46. Tomáš Doušek 2004 TBM 01:04:10 +00:21:30
47. Vladimír Dušek 1974 TBM 01:04:20 +00:21:40
48. Martin Malý 1976 TBM 01:04:34 +00:21:54
49. Jiří Šafek 1976 ZBM 01:07:05 +00:24:25
50. Jiří Štěpánek 1954 LBM 01:07:11 +00:24:31
51. Aleš Kresta 1975 nereg. 01:07:54 +00:25:14
52. Hana Dvořáková 1986 ZBM 01:09:11 +00:26:31
53. Jan Karlík 1988 nereg. 01:09:24 +00:26:44
54. Tomáš Kavan 1986 TBM 01:10:12 +00:27:32
55. Ivana Korpasová 1973 LBM 01:12:21 +00:29:41
56. Tereza Dušková 2005 TBM 01:14:05 +00:31:25
57. Pavel Matuška 1970 RBK 01:15:41 +00:33:01
58. Tereza Cupáková 2015 nereg. 01:17:23 +00:34:43
59. Markéta Mullerová 1994 LCE 01:18:21 +00:35:41
60. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 01:22:07 +00:39:27
61. Gabriela Rotková 1978 nereg. 01:24:04 +00:41:24
62. David Polách 1980 nereg. 01:26:46 +00:44:06
Lucie Staňková 1987 ASU DISK
Hana La-Carbonara 1976 TBM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

27.2.2022 21:33
Z výdělku z posledních dvou ročníků Kauflaufu jsme se rozhodli darovat 7000 kč pro Ukrajinu. Nezapomínáme, že jste nás podpořili vy v roce 2018 v Líšni při přechodu na nový koncept Kauflaufu, ještě jednou díky!

27.2.2022 21:21
Pokud máte nějaké pěkné fotografie z dnešního závodu, budeme rádi, když nám je pošlete. Stejně tak budeme rádi, když nám odvážlivci, kteří si troufli na 15 km trať, pošlou, kudy běželi královský postup Nový Lískovec - Jundrov na 7 kontrolu (*gpx nebo obrázek) na jarazim@seznam.cz

27.2.2022 21:17
Děkujeme všem 247 závodníkům za účast a velmi pěkné výkony! Můžete studovat výsledky s mezičasy a závodní mapy.

27.2.2022 10:33
Průběžné online výsledky můžete sledovat v sekci výsledky.

27.2.2022 9:50
Omlouváme se, SportIdent bude nakonec v KONTAKTNÍM režimu, na startu v prvním koridoru použijte SIAC-OFF.

24.2.2022 22:11
V ukázkách mapy najdete i podrobný plánek shromaždiště (poslední obrázek).

24.2.2022 20:10
V dnešní velmi smutný den to zajímá asi málokoho, ale zveřejnili jsme startovní listiny. Také evidujeme několik desítek nedoplatků startovného.

22.2.2022 22:22
Zveřejnili jsme parametry tratí a ukázky mapy.

19.2.2022 21:21
Pokud potřebujete půjčit čip, bude to možné od 9:30 v prostoru předzahrádky hospůdky u tenisových kurtů.

8.1.2022 21:55
Přípravy 14. ročníku Kauflaufu, který letos proběhne v Kohoutovicích a okolí, se rozbíhají. Vše potřebné se dozvíte v menu, kde se můžete přihlásit. Těšíme se na Vaše výkony.

Starší novinky >>

200