Kauflauf 2010

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 14.03.2010

Ročník: 3.

Místo: Brno - Soběšice

Mapa: Rybstole nové

Účast: 108 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: nezveřejněny

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:26:40
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:27:14 +00:00:34
3. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:29:01 +00:02:21
4. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:29:07 +00:02:27
5. Adéla Štěpánská 1988 ZBM 00:30:47 +00:04:07
6. Denisa Jemelíková 1993 ZBM 00:31:11 +00:04:31
7. Eliška Masopustová 1986 PGP 00:31:55 +00:05:15
8. Petra Koporová 1993 ZBM 00:32:23 +00:05:43
9. Lada Jemelíková 1965 VBM 00:32:33 +00:05:53
10. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:32:38 +00:05:58
11. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:32:53 +00:06:13
12. Andrea Moučková 1992 RBK 00:33:16 +00:06:36
13. Marie Stratilová 1987 ZBM 00:34:16 +00:07:36
14. Lucie Procházková 1988 ADA 00:34:49 +00:08:09
15. Markéta Uhnavá 1984 nereg. 00:34:56 +00:08:16
16. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:38:07 +00:11:27
17. Vlasta Podešvová 1992 ADA 00:39:26 +00:12:46
18. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:40:41 +00:14:01
19. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:40:46 +00:14:06
20. Regina Mokrá 1968 ABM 00:42:34 +00:15:54
21. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:43:21 +00:16:41
22. Adriana Plotzerová 1991 ZBM 00:43:26 +00:16:46
23. Lenka Hrušková 1962 YBM 00:43:43 +00:17:03
24. Monika Jašková 1963 TBM 00:43:53 +00:17:13
25. Iva Janská 1957 LBM 00:44:15 +00:17:35
26. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:45:10 +00:18:30
27. Veronika Staňková 1981 SBK 00:45:47 +00:19:07
28. Tereza Skládanková 1989 GBM 00:46:46 +00:20:06
29. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:48:52 +00:22:12
30. Dorota Drozdová 1978 nereg. 00:49:47 +00:23:07
31. Kamila Holoubková 1989 nereg. 00:51:05 +00:24:25
32. Alena Nechutová 1969 PZR 00:52:21 +00:25:41
33. Lucie Molková nereg. 00:54:41 +00:28:01
34. Lucie Poppová 1988 nereg. 01:04:56 +00:38:16
35. Klára Pospíšilová 1995 nereg. 01:06:20 +00:39:40
36. Lenka Raudenska 1981 nereg. 01:12:41 +00:46:01
37. Elena Tomanová 1966 YBM 01:14:36 +00:47:56
38. Kateřina Píchová nereg. 01:32:05 +01:05:25

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eduard Šmehlik 1987 SHK 00:19:28
2. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:20:33 +00:01:05
3. Adam Chromý 1988 ZBM 00:20:45 +00:01:17
4. Zdeněk Liščinský 1982 TBM 00:21:13 +00:01:45
5. Ondřej Malý 1989 TBM 00:21:24 +00:01:56
6. Marek Cahel 1988 LCE 00:22:15 +00:02:47
7. Vít Bravený 1991 ZBM 00:22:40 +00:03:12
8. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:22:48 +00:03:20
9. David Vedra 1974 TBM 00:22:55 +00:03:27
10. Standa Mokrý 1992 ABM 00:22:59 +00:03:31
11. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:23:29 +00:04:01
12. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:23:34 +00:04:06
13. Adam Bravený 1988 VBM 00:24:03 +00:04:35
14. Petr Jašek 1976 STE 00:24:17 +00:04:49
15. Jiří Zelinka 1987 OMI 00:24:46 +00:05:18
16. Petr Hrouda 1969 VBM 00:24:50 +00:05:22
17. Jan Drábek 1985 ZBM 00:25:14 +00:05:46
18. Jiří Urválek 1961 TBM 00:25:19 +00:05:51
19. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:25:23 +00:05:55
20. Roman Daněk 1975 SBK 00:25:31 +00:06:03
21. Petr Přikryl 1967 ABM 00:25:55 +00:06:27
22. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:25:56 +00:06:28
23. Radim Kheil 1973 PBM 00:26:16 +00:06:48
24. Adam Kazda 1991 ZBM 00:26:45 +00:07:17
25. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:27:02 +00:07:34
26. Jiří Ehl 1977 ZBM 00:27:31 +00:08:03
27. Ondra Novotný 1992 ABM 00:27:33 +00:08:05
28. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:27:51 +00:08:23
29. Josef Zvoníček 1968 SKM 00:28:05 +00:08:37
30. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:28:09 +00:08:41
31. Richard Pátek 1976 ZBM 00:29:44 +00:10:16
32. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:29:57 +00:10:29
33. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:29:59 +00:10:31
34. Ota Jašek 1994 ZBM 00:30:04 +00:10:36
35. Tomáš Zahradník 1991 ZBM 00:30:33 +00:11:05
36. Jiří Kavan 1994 SKM 00:31:04 +00:11:36
37. Ludek Dolihal 1985 TBM 00:31:54 +00:12:26
38. Jan Voráč nereg. 00:32:10 +00:12:42
39. Jan Pavelka 1985 nereg. 00:33:34 +00:14:06
40. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:33:52 +00:14:24
41. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:34:05 +00:14:37
42. Libor Robotka 1953 PBM 00:35:32 +00:16:04
43. Jan Mokrý 1966 ABM 00:36:00 +00:16:32
44. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:36:01 +00:16:33
45. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:36:22 +00:16:54
46. Ivo Kačmařík nereg. 00:37:32 +00:18:04
47. Luboš Minařík 1957 TBM 00:37:39 +00:18:11
48. Tomáš Buryška 1989 nereg. 00:37:45 +00:18:17
49. Jiří Mareček 1959 RBK 00:38:03 +00:18:35
50. Milan Jašek 1962 TBM 00:40:50 +00:21:22
51. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:42:16 +00:22:48
52. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:43:21 +00:23:53
53. David Nechuta 1997 PZR 00:43:26 +00:23:58
54. Petr Šimek 1967 nereg. 00:43:54 +00:24:26
55. Milan Nechuta 1970 PZR 00:44:03 +00:24:35
56. Petr Hájek 1963 ZBM 00:44:16 +00:24:48
57. Luboš Kavan 1963 SKM 00:45:21 +00:25:53
58. Martin Pospíšil 2008 nereg. 00:46:39 +00:27:11
59. Tomáš Hruška 1964 YBM 00:47:01 +00:27:33
60. Pavel Mokrý 1968 nereg. 00:48:25 +00:28:57
61. Lukáš Koenig 1980 ZBM 01:40:00 +01:20:32

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:16:49
2. Marek Soška 1998 ZBM 00:18:12 +00:01:23
3. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:20:08 +00:03:19
4. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:20:14 +00:03:25
5. Jakub Ševčík 1999 UBM 00:23:27 +00:06:38
6. Jakub Hrouda 2001 VBM 00:24:10 +00:07:21
7. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:25:51 +00:09:02
8. Ela Vedrová 2003 TBM 00:27:54 +00:11:05
9. Petr Soška 2002 ZBM 00:33:34 +00:16:45

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

27.2.2022 21:33
Z výdělku z posledních dvou ročníků Kauflaufu jsme se rozhodli darovat 7000 kč pro Ukrajinu. Nezapomínáme, že jste nás podpořili vy v roce 2018 v Líšni při přechodu na nový koncept Kauflaufu, ještě jednou díky!

27.2.2022 21:21
Pokud máte nějaké pěkné fotografie z dnešního závodu, budeme rádi, když nám je pošlete. Stejně tak budeme rádi, když nám odvážlivci, kteří si troufli na 15 km trať, pošlou, kudy běželi královský postup Nový Lískovec - Jundrov na 7 kontrolu (*gpx nebo obrázek) na jarazim@seznam.cz

27.2.2022 21:17
Děkujeme všem 247 závodníkům za účast a velmi pěkné výkony! Můžete studovat výsledky s mezičasy a závodní mapy.

27.2.2022 10:33
Průběžné online výsledky můžete sledovat v sekci výsledky.

27.2.2022 9:50
Omlouváme se, SportIdent bude nakonec v KONTAKTNÍM režimu, na startu v prvním koridoru použijte SIAC-OFF.

24.2.2022 22:11
V ukázkách mapy najdete i podrobný plánek shromaždiště (poslední obrázek).

24.2.2022 20:10
V dnešní velmi smutný den to zajímá asi málokoho, ale zveřejnili jsme startovní listiny. Také evidujeme několik desítek nedoplatků startovného.

22.2.2022 22:22
Zveřejnili jsme parametry tratí a ukázky mapy.

19.2.2022 21:21
Pokud potřebujete půjčit čip, bude to možné od 9:30 v prostoru předzahrádky hospůdky u tenisových kurtů.

8.1.2022 21:55
Přípravy 14. ročníku Kauflaufu, který letos proběhne v Kohoutovicích a okolí, se rozbíhají. Vše potřebné se dozvíte v menu, kde se můžete přihlásit. Těšíme se na Vaše výkony.

Starší novinky >>

200