Kauflauf 2014

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 01.12.2013

Ročník: 7.

Místo: Brno - Komín

Mapa: Komín

Účast: 209 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:20:31
2. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:21:19 +00:00:48
3. Magdaléna Tužilová 1994 RBK 00:21:49 +00:01:18
4. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:23:03 +00:02:32
5. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:23:04 +00:02:33
6. Barča Hrušková 1993 ZBM 00:23:09 +00:02:38
7. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:23:10 +00:02:39
8. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:23:27 +00:02:56
9. Petra Dittrichová 1987 KON 00:23:57 +00:03:26
10. Léňa Koporová 1997 ZBM 00:24:22 +00:03:51
11. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:24:36 +00:04:05
12. Veronika Grycová 1998 TBM 00:25:43 +00:05:12
13. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:26:11 +00:05:40
13. Tereza Odehnalová 1997 ABM 00:26:11 +00:05:40
15. Kateřina Bžatková 1997 GBM 00:26:12 +00:05:41
16. Iva Matulová 1984 ADA 00:26:25 +00:05:54
17. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:26:26 +00:05:55
18. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:26:31 +00:06:00
19. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:26:54 +00:06:23
20. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:27:01 +00:06:30
21. Hanka Nedbálková 1997 ZBM 00:27:22 +00:06:51
22. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:27:23 +00:06:52
22. Lucie Broschová 1974 RBK 00:27:23 +00:06:52
24. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:27:24 +00:06:53
25. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:28:00 +00:07:29
26. Hana Kočová 1986 ZBM 00:28:08 +00:07:37
27. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:28:12 +00:07:41
28. Petra Grycová 1974 TBM 00:28:13 +00:07:42
29. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:28:20 +00:07:49
30. Monika Pekárková 1992 RBK 00:28:39 +00:08:08
31. Hana Najmanová 1985 VBM 00:29:22 +00:08:51
32. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:29:24 +00:08:53
33. Monika Jašková 1963 TBM 00:30:03 +00:09:32
34. Silvie Komárková 1997 TBM 00:30:42 +00:10:11
35. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:30:47 +00:10:16
36. Maky Firešová 1999 ZBM 00:31:22 +00:10:51
37. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:31:27 +00:10:56
38. Irena Peřinková 1965 BBM 00:32:42 +00:12:11
39. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:32:48 +00:12:17
40. Kristýna Hrušková 1991 ZBM 00:32:53 +00:12:22
41. Marie Stratilová 1987 ZBM 00:33:15 +00:12:44
42. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:33:26 +00:12:55
43. Šárka Hlaváčová 1972 TBM 00:33:59 +00:13:28
44. Helena Procházková 1953 TBM 00:34:02 +00:13:31
45. Iva Janská 1957 LBM 00:35:10 +00:14:39
46. Barbora Podhrázská 1978 nereg. 00:36:03 +00:15:32
47. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:36:31 +00:16:00
48. Tereza Mrázová 1987 nereg. 00:37:34 +00:17:03
49. Loreta Stojčevski 1992 LCE 00:37:35 +00:17:04
50. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:38:34 +00:18:03
51. Lucie Galatíková 1995 SBR 00:40:38 +00:20:07
52. Elena Tomanová 1966 YBM 00:42:00 +00:21:29
53. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:42:08 +00:21:37
54. Věra Salajková 1955 LBM 00:44:07 +00:23:36
55. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:44:59 +00:24:28
56. Martina Unčovská 1971 GBM 00:46:35 +00:26:04
57. Olga Otrusinová 1986 ABM 00:49:26 +00:28:55
Jana Grycová 1969 TBM DISK
Vilma Králová 1999 TZL DISK
Iva Marečková 1965 GBM DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:03
2. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:17:25 +00:00:22
3. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:17:36 +00:00:33
4. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:17:44 +00:00:41
5. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:17:45 +00:00:42
6. Vít Bravený 1991 ZBM 00:18:05 +00:01:02
7. David Vedra 1974 TBM 00:18:21 +00:01:18
8. Zdeněk Slezák 1989 LCE 00:18:24 +00:01:21
9. Zdeněk Šabatka 1989 SHK 00:18:40 +00:01:37
10. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:18:41 +00:01:38
10. Adam Bravený 1988 VBM 00:18:41 +00:01:38
12. Zdeněk Liščinský 1982 TBM 00:18:52 +00:01:49
13. Jaka Piltaver 1985 LCE 00:19:01 +00:01:58
14. Adam Kazda 1991 ZBM 00:19:02 +00:01:59
15. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:19:12 +00:02:09
16. David Schwab 1974 nereg. 00:19:44 +00:02:41
17. Jenda Zháňal 1987 ZBM 00:19:45 +00:02:42
18. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:00 +00:02:57
18. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:00 +00:02:57
20. Otakar Hirš 1998 VBM 00:20:03 +00:03:00
21. Michal Šrubař 1986 MBM 00:20:18 +00:03:15
22. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:20:29 +00:03:26
23. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:20:40 +00:03:37
24. Osvald Kozák 1982 TBM 00:20:43 +00:03:40
25. Petr Přikryl 1967 ABM 00:20:46 +00:03:43
26. Vít Suchomel 1984 MBM 00:21:03 +00:04:00
27. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:21:25 +00:04:22
28. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:21:33 +00:04:30
29. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:21:40 +00:04:37
30. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:21:48 +00:04:45
31. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:21:56 +00:04:53
32. Martin Sklenář 1995 SBR 00:22:01 +00:04:58
32. Jan Priessnitz 1998 GBM 00:22:01 +00:04:58
34. Aleš Finstrle 1976 ZBM 00:22:05 +00:05:02
35. Jan Pavelka 1985 MBM 00:22:10 +00:05:07
36. Aleš Hamák 1985 GBM 00:22:34 +00:05:31
37. Kasal Vít 1975 SBK 00:22:40 +00:05:37
38. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:23:02 +00:05:59
39. Jan Král 1969 XBM 00:23:26 +00:06:23
40. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:23:36 +00:06:33
41. Ondřej Sáňka 1984 nereg. 00:23:37 +00:06:34
42. Lukáš Chvátal 1983 ZBM 00:23:42 +00:06:39
43. Libor Hirš 1960 VBM 00:23:53 +00:06:50
44. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:23:57 +00:06:54
45. David Aleš 1975 ASU 00:24:08 +00:07:05
46. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:24:31 +00:07:28
47. Mirek Rajnoha 1971 UBM 00:24:37 +00:07:34
48. Michal Pekárek 1990 RBK 00:24:40 +00:07:37
49. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:24:43 +00:07:40
49. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:43 +00:07:40
51. Jiří Kůr 1983 nereg. 00:24:49 +00:07:46
52. Jiří Mareček 1959 ADA 00:24:53 +00:07:50
53. Radek Musil 1976 nereg. 00:24:59 +00:07:56
54. Tobiáš Kebis nereg. 00:25:00 +00:07:57
55. Martin Kinc 1999 GBM 00:25:04 +00:08:01
56. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:25:17 +00:08:14
57. Vojta Gryc 2001 TBM 00:25:25 +00:08:22
58. Martin Šňupárek 1971 XBM 00:25:33 +00:08:30
59. Ivo Cicvarek 1975 ZBM 00:26:10 +00:09:07
60. Petr Sedlář 1973 TBM 00:26:22 +00:09:19
61. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:26:31 +00:09:28
62. Lukáš Kohút 1985 nereg. 00:26:47 +00:09:44
63. Lukáš Cintula 1991 nereg. 00:26:50 +00:09:47
64. Pavel Pulec 1962 VBM 00:27:13 +00:10:10
65. Martin Janík nereg. 00:27:54 +00:10:51
66. Miroslav Fecko 1991 nereg. 00:28:03 +00:11:00
67. Vašek Němčík 1980 nereg. 00:28:29 +00:11:26
68. Petr Šimek 1967 nereg. 00:28:35 +00:11:32
69. Petr Michovský nereg. 00:28:36 +00:11:33
70. Ondra Gryc 2004 TBM 00:28:52 +00:11:49
71. Vojtěch Pulec 1989 VBM 00:29:23 +00:12:20
72. Marek Unčovský 1971 GBM 00:29:26 +00:12:23
73. Miloš Bukvai 1985 nereg. 00:29:32 +00:12:29
74. Ondřej Vlček 1986 nereg. 00:29:44 +00:12:41
75. Radek Burdilák 1985 nereg. 00:29:46 +00:12:43
76. Ondřej Toman 1975 LBM 00:29:54 +00:12:51
77. Vašek Štěpánský 1961 ZBM 00:30:03 +00:13:00
78. Jan Neckař 1981 nereg. 00:30:10 +00:13:07
79. Vojtěch Bžatek 1999 GBM 00:30:12 +00:13:09
80. Milan Důrek 1991 nereg. 00:30:15 +00:13:12
81. Libor Pelánek 1974 TBM 00:30:28 +00:13:25
82. Leo Sedlák 1974 nereg. 00:30:30 +00:13:27
83. David Otrusina 1982 ABM 00:30:43 +00:13:40
84. Milan Jašek 1962 TBM 00:30:58 +00:13:55
85. Miroslav Bžatek 1970 GBM 00:31:11 +00:14:08
86. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:31:30 +00:14:27
87. Vít Unčovský 2000 GBM 00:32:06 +00:15:03
88. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:32:14 +00:15:11
89. Jan Procházka 1949 TBM 00:32:50 +00:15:47
90. Marek Soška 1998 ZBM 00:33:03 +00:16:00
91. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:33:04 +00:16:01
92. Petr Novotný 1973 nereg. 00:33:10 +00:16:07
93. Jiří GAWEL 1957 BBM 00:33:12 +00:16:09
94. Pavel Kříž 1948 PZR 00:35:53 +00:18:50
95. Oldřich Denemarek 1951 BBM 00:36:04 +00:19:01
96. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:39:19 +00:22:16
97. Miroslav Ruda 1971 UBM 00:41:49 +00:24:46
98. Miroslav Ruda 2002 UBM 00:45:20 +00:28:17
Luděk Finstrle 1979 nereg. DISK
Libor Robotka 1953 PBM DISK
Svatoš Coufal 1967 ZBM DISK
Michal Bareš 1984 nereg. DISK
Petr Kovář 1982 nereg. DISK
Jaroslav Korpas 1961 LBM DISK
Ondřej Hlaváč 1999 TBM DISK
Ondřej Pelánek 2001 TBM DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Tomáš Rajnoha 2003 UBM 00:14:25
2. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:17:05 +00:02:40
3. Sofie Stašková 2009 nereg. 00:17:43 +00:03:18
4. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:17:50 +00:03:25
5. Petr Soška 2002 ZBM 00:18:14 +00:03:49
6. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:18:20 +00:03:55
7. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:18:31 +00:04:06
8. Sára Stašková 2007 nereg. 00:18:33 +00:04:08
9. Jolana Králová 2003 nereg. 00:20:05 +00:05:40
10. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:20:43 +00:06:18
11. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:20:48 +00:06:23
12. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:20:56 +00:06:31
13. Filip Schwab 2007 TBM 00:21:35 +00:07:10
14. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:21:54 +00:07:29
15. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:23:22 +00:08:57
16. Martin Pekárek 2005 RBK 00:23:25 +00:09:00
17. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:23:32 +00:09:07
18. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:24:46 +00:10:21
19. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:24:53 +00:10:28
20. Kristýna Finstrlová 2007 nereg. 00:25:54 +00:11:29
20. Klára Kočová 2008 nereg. 00:25:54 +00:11:29
22. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:26:16 +00:11:51
23. Nela Sedláková 2013 nereg. 00:26:26 +00:12:01
24. Marek Fuchs 2006 nereg. 00:26:50 +00:12:25
25. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:27:37 +00:13:12
26. Matěj Toman 2009 LBM 00:27:39 +00:13:14
26. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:27:39 +00:13:14
28. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:28:13 +00:13:48
29. Simon Sedlák 2004 nereg. 00:30:05 +00:15:40
30. Štěpán Dohnal 2004 nereg. 00:30:39 +00:16:14
31. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:34:43 +00:20:18
32. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:36:00 +00:21:35
33. Viktorie Eliášová 2010 nereg. 00:36:26 +00:22:01
34. Marie Anderlová 2009 nereg. 00:36:30 +00:22:05
35. Anderlová Anna 2009 nereg. 00:36:37 +00:22:12
36. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:36:42 +00:22:17
36. Lenka Jankovská 2007 nereg. 00:36:42 +00:22:17
38. Klára Kněžínková 2010 nereg. 00:36:50 +00:22:25
39. Martin Ondrouch 2005 GBM 00:41:20 +00:26:55
40. Michal Kovář 2010 nereg. 00:41:32 +00:27:07
41. Marek Kovář 2008 nereg. 00:42:11 +00:27:46
42. Vojtěch Kozák 2011 nereg. 00:42:37 +00:28:12
43. Jan Urválek 2007 TBM 00:49:12 +00:34:47

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

27.2.2022 21:33
Z výdělku z posledních dvou ročníků Kauflaufu jsme se rozhodli darovat 7000 kč pro Ukrajinu. Nezapomínáme, že jste nás podpořili vy v roce 2018 v Líšni při přechodu na nový koncept Kauflaufu, ještě jednou díky!

27.2.2022 21:21
Pokud máte nějaké pěkné fotografie z dnešního závodu, budeme rádi, když nám je pošlete. Stejně tak budeme rádi, když nám odvážlivci, kteří si troufli na 15 km trať, pošlou, kudy běželi královský postup Nový Lískovec - Jundrov na 7 kontrolu (*gpx nebo obrázek) na jarazim@seznam.cz

27.2.2022 21:17
Děkujeme všem 247 závodníkům za účast a velmi pěkné výkony! Můžete studovat výsledky s mezičasy a závodní mapy.

27.2.2022 10:33
Průběžné online výsledky můžete sledovat v sekci výsledky.

27.2.2022 9:50
Omlouváme se, SportIdent bude nakonec v KONTAKTNÍM režimu, na startu v prvním koridoru použijte SIAC-OFF.

24.2.2022 22:11
V ukázkách mapy najdete i podrobný plánek shromaždiště (poslední obrázek).

24.2.2022 20:10
V dnešní velmi smutný den to zajímá asi málokoho, ale zveřejnili jsme startovní listiny. Také evidujeme několik desítek nedoplatků startovného.

22.2.2022 22:22
Zveřejnili jsme parametry tratí a ukázky mapy.

19.2.2022 21:21
Pokud potřebujete půjčit čip, bude to možné od 9:30 v prostoru předzahrádky hospůdky u tenisových kurtů.

8.1.2022 21:55
Přípravy 14. ročníku Kauflaufu, který letos proběhne v Kohoutovicích a okolí, se rozbíhají. Vše potřebné se dozvíte v menu, kde se můžete přihlásit. Těšíme se na Vaše výkony.

Starší novinky >>

200