Kauflauf 2014

Datum: 01.12.2013

Ročník: 7.

Místo: Brno - Komín

Mapa: Komín

Účast: 209 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:20:31 200
2. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:21:19 +00:00:48 190
3. Magdaléna Tužilová 1994 RBK 00:21:49 +00:01:18 182
4. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:23:03 +00:02:32 176
5. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:23:04 +00:02:33 172
6. Barča Hrušková 1993 ZBM 00:23:09 +00:02:38 170
7. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:23:10 +00:02:39 169
8. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:23:27 +00:02:56 168
9. Petra Dittrichová 1987 KON 00:23:57 +00:03:26 167
10. Léňa Koporová 1997 ZBM 00:24:22 +00:03:51 166
11. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:24:36 +00:04:05 165
12. Veronika Grycová 1998 TBM 00:25:43 +00:05:12 164
13. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:26:11 +00:05:40 163
13. Tereza Odehnalová 1997 ABM 00:26:11 +00:05:40 163
15. Kateřina Bžatková 1997 GBM 00:26:12 +00:05:41 161
16. Iva Matulová 1984 ADA 00:26:25 +00:05:54 160
17. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:26:26 +00:05:55 159
18. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:26:31 +00:06:00 158
19. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:26:54 +00:06:23 157
20. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:27:01 +00:06:30 156
21. Hanka Nedbálková 1997 ZBM 00:27:22 +00:06:51 155
22. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:27:23 +00:06:52 154
22. Lucie Broschová 1974 RBK 00:27:23 +00:06:52 154
24. Lucie Mezníková 1991 ZBM 00:27:24 +00:06:53 152
25. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:28:00 +00:07:29 151
26. Hana Kočová 1986 ZBM 00:28:08 +00:07:37 150
27. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:28:12 +00:07:41 149
28. Petra Grycová 1974 TBM 00:28:13 +00:07:42 148
29. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:28:20 +00:07:49 147
30. Monika Pekárková 1992 RBK 00:28:39 +00:08:08 146
31. Hana Najmanová 1985 VBM 00:29:22 +00:08:51 145
32. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:29:24 +00:08:53 144
33. Monika Jašková 1963 TBM 00:30:03 +00:09:32 143
34. Silvie Komárková 1997 TBM 00:30:42 +00:10:11 142
35. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:30:47 +00:10:16 141
36. Maky Firešová 1999 ZBM 00:31:22 +00:10:51 140
37. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:31:27 +00:10:56 139
38. Irena Peřinková 1965 BBM 00:32:42 +00:12:11 138
39. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:32:48 +00:12:17 137
40. Kristýna Hrušková 1991 ZBM 00:32:53 +00:12:22 136
41. Marie Stratilová 1987 ZBM 00:33:15 +00:12:44 135
42. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:33:26 +00:12:55 134
43. Šárka Hlaváčová 1972 TBM 00:33:59 +00:13:28 133
44. Helena Procházková 1953 TBM 00:34:02 +00:13:31 132
45. Iva Janská 1957 LBM 00:35:10 +00:14:39 131
46. Barbora Podhrázská 1978 nereg. 00:36:03 +00:15:32 130
47. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:36:31 +00:16:00 129
48. Tereza Mrázová 1987 nereg. 00:37:34 +00:17:03 128
49. Loreta Stojčevski 1992 LCE 00:37:35 +00:17:04 127
50. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:38:34 +00:18:03 126
51. Lucie Galatíková 1995 SBR 00:40:38 +00:20:07 125
52. Elena Tomanová 1966 YBM 00:42:00 +00:21:29 124
53. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:42:08 +00:21:37 123
54. Věra Salajková 1955 LBM 00:44:07 +00:23:36 122
55. Lenka Zajíčková 1971 TBM 00:44:59 +00:24:28 121
56. Martina Unčovská 1971 GBM 00:46:35 +00:26:04 120
57. Olga Otrusinová 1986 ABM 00:49:26 +00:28:55 119
Jana Grycová 1969 TBM DISK 0
Vilma Králová 1999 TZL DISK 0
Iva Marečková 1965 GBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:17:03 200
2. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:17:25 +00:00:22 190
3. Ondřej Švirák 1991 ZBM 00:17:36 +00:00:33 182
4. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:17:44 +00:00:41 176
5. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:17:45 +00:00:42 172
6. Vít Bravený 1991 ZBM 00:18:05 +00:01:02 170
7. David Vedra 1974 TBM 00:18:21 +00:01:18 169
8. Zdeněk Slezák 1989 LCE 00:18:24 +00:01:21 168
9. Zdeněk Šabatka 1989 SHK 00:18:40 +00:01:37 167
10. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:18:41 +00:01:38 166
10. Adam Bravený 1988 VBM 00:18:41 +00:01:38 166
12. Zdeněk Liščinský 1982 TBM 00:18:52 +00:01:49 164
13. Jaka Piltaver 1985 LCE 00:19:01 +00:01:58 163
14. Adam Kazda 1991 ZBM 00:19:02 +00:01:59 162
15. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:19:12 +00:02:09 161
16. David Schwab 1974 nereg. 00:19:44 +00:02:41 160
17. Jenda Zháňal 1987 ZBM 00:19:45 +00:02:42 159
18. Jan Drábek 1985 ZBM 00:20:00 +00:02:57 158
18. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:00 +00:02:57 158
20. Otakar Hirš 1998 VBM 00:20:03 +00:03:00 156
21. Michal Šrubař 1986 MBM 00:20:18 +00:03:15 155
22. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:20:29 +00:03:26 154
23. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:20:40 +00:03:37 153
24. Osvald Kozák 1982 TBM 00:20:43 +00:03:40 152
25. Petr Přikryl 1967 ABM 00:20:46 +00:03:43 151
26. Vít Suchomel 1984 MBM 00:21:03 +00:04:00 150
27. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:21:25 +00:04:22 149
28. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:21:33 +00:04:30 148
29. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:21:40 +00:04:37 147
30. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:21:48 +00:04:45 146
31. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:21:56 +00:04:53 145
32. Martin Sklenář 1995 SBR 00:22:01 +00:04:58 144
32. Jan Priessnitz 1998 GBM 00:22:01 +00:04:58 144
34. Aleš Finstrle 1976 ZBM 00:22:05 +00:05:02 142
35. Jan Pavelka 1985 MBM 00:22:10 +00:05:07 141
36. Aleš Hamák 1985 GBM 00:22:34 +00:05:31 140
37. Kasal Vít 1975 SBK 00:22:40 +00:05:37 139
38. Jakub Jirásek 1986 TTR 00:23:02 +00:05:59 138
39. Jan Král 1969 XBM 00:23:26 +00:06:23 137
40. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:23:36 +00:06:33 136
41. Ondřej Sáňka 1984 nereg. 00:23:37 +00:06:34 135
42. Lukáš Chvátal 1983 ZBM 00:23:42 +00:06:39 134
43. Libor Hirš 1960 VBM 00:23:53 +00:06:50 133
44. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:23:57 +00:06:54 132
45. David Aleš 1975 ASU 00:24:08 +00:07:05 131
46. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:24:31 +00:07:28 130
47. Mirek Rajnoha 1971 UBM 00:24:37 +00:07:34 129
48. Michal Pekárek 1990 RBK 00:24:40 +00:07:37 128
49. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:24:43 +00:07:40 127
49. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:43 +00:07:40 127
51. Jiří Kůr 1983 nereg. 00:24:49 +00:07:46 125
52. Jiří Mareček 1959 ADA 00:24:53 +00:07:50 124
53. Radek Musil 1976 nereg. 00:24:59 +00:07:56 123
54. Tobiáš Kebis nereg. 00:25:00 +00:07:57 122
55. Martin Kinc 1999 GBM 00:25:04 +00:08:01 121
56. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:25:17 +00:08:14 120
57. Vojta Gryc 2001 TBM 00:25:25 +00:08:22 119
58. Martin Šňupárek 1971 XBM 00:25:33 +00:08:30 118
59. Ivo Cicvarek 1975 ZBM 00:26:10 +00:09:07 117
60. Petr Sedlář 1973 TBM 00:26:22 +00:09:19 116
61. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:26:31 +00:09:28 115
62. Lukáš Kohút 1985 nereg. 00:26:47 +00:09:44 114
63. Lukáš Cintula 1991 nereg. 00:26:50 +00:09:47 113
64. Pavel Pulec 1962 VBM 00:27:13 +00:10:10 112
65. Martin Janík nereg. 00:27:54 +00:10:51 111
66. Miroslav Fecko 1991 nereg. 00:28:03 +00:11:00 110
67. Vašek Němčík 1980 nereg. 00:28:29 +00:11:26 109
68. Petr Šimek 1967 nereg. 00:28:35 +00:11:32 108
69. Petr Michovský nereg. 00:28:36 +00:11:33 107
70. Ondra Gryc 2004 TBM 00:28:52 +00:11:49 106
71. Vojtěch Pulec 1989 VBM 00:29:23 +00:12:20 105
72. Marek Unčovský 1971 GBM 00:29:26 +00:12:23 104
73. Miloš Bukvai 1985 nereg. 00:29:32 +00:12:29 103
74. Ondřej Vlček 1986 nereg. 00:29:44 +00:12:41 102
75. Radek Burdilák 1985 nereg. 00:29:46 +00:12:43 101
76. Ondřej Toman 1975 LBM 00:29:54 +00:12:51 100
77. Vašek Štěpánský 1961 ZBM 00:30:03 +00:13:00 99
78. Jan Neckař 1981 nereg. 00:30:10 +00:13:07 98
79. Vojtěch Bžatek 1999 GBM 00:30:12 +00:13:09 97
80. Milan Důrek 1991 nereg. 00:30:15 +00:13:12 96
81. Libor Pelánek 1974 TBM 00:30:28 +00:13:25 95
82. Leo Sedlák 1974 nereg. 00:30:30 +00:13:27 94
83. David Otrusina 1982 ABM 00:30:43 +00:13:40 93
84. Milan Jašek 1962 TBM 00:30:58 +00:13:55 92
85. Miroslav Bžatek 1970 GBM 00:31:11 +00:14:08 91
86. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:31:30 +00:14:27 90
87. Vít Unčovský 2000 GBM 00:32:06 +00:15:03 89
88. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:32:14 +00:15:11 88
89. Jan Procházka 1949 TBM 00:32:50 +00:15:47 87
90. Marek Soška 1998 ZBM 00:33:03 +00:16:00 86
91. Matěj Čelechovský 2002 UBM 00:33:04 +00:16:01 85
92. Petr Novotný 1973 nereg. 00:33:10 +00:16:07 84
93. Jiří GAWEL 1957 BBM 00:33:12 +00:16:09 83
94. Pavel Kříž 1948 PZR 00:35:53 +00:18:50 82
95. Oldřich Denemarek 1951 BBM 00:36:04 +00:19:01 81
96. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:39:19 +00:22:16 80
97. Miroslav Ruda 1971 UBM 00:41:49 +00:24:46 79
98. Miroslav Ruda 2002 UBM 00:45:20 +00:28:17 78
Luděk Finstrle 1979 nereg. DISK 0
Libor Robotka 1953 PBM DISK 0
Svatoš Coufal 1967 ZBM DISK 0
Michal Bareš 1984 nereg. DISK 0
Petr Kovář 1982 nereg. DISK 0
Jaroslav Korpas 1961 LBM DISK 0
Ondřej Hlaváč 1999 TBM DISK 0
Ondřej Pelánek 2001 TBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Tomáš Rajnoha 2003 UBM 00:14:25 200
2. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:17:05 +00:02:40 190
3. Sofie Stašková 2009 nereg. 00:17:43 +00:03:18 182
4. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:17:50 +00:03:25 176
5. Petr Soška 2002 ZBM 00:18:14 +00:03:49 172
6. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:18:20 +00:03:55 170
7. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:18:31 +00:04:06 169
8. Sára Stašková 2007 nereg. 00:18:33 +00:04:08 168
9. Jolana Králová 2003 nereg. 00:20:05 +00:05:40 167
10. Radka Čelechovská 2004 UBM 00:20:43 +00:06:18 166
11. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:20:48 +00:06:23 165
12. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:20:56 +00:06:31 164
13. Filip Schwab 2007 TBM 00:21:35 +00:07:10 163
14. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:21:54 +00:07:29 162
15. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:23:22 +00:08:57 161
16. Martin Pekárek 2005 RBK 00:23:25 +00:09:00 160
17. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:23:32 +00:09:07 159
18. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:24:46 +00:10:21 158
19. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:24:53 +00:10:28 157
20. Kristýna Finstrlová 2007 nereg. 00:25:54 +00:11:29 156
20. Klára Kočová 2008 nereg. 00:25:54 +00:11:29 156
22. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:26:16 +00:11:51 154
23. Nela Sedláková 2013 nereg. 00:26:26 +00:12:01 153
24. Marek Fuchs 2006 nereg. 00:26:50 +00:12:25 152
25. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:27:37 +00:13:12 151
26. Matěj Toman 2009 LBM 00:27:39 +00:13:14 150
26. Tobiáš Vedra 2006 TBM 00:27:39 +00:13:14 150
28. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:28:13 +00:13:48 148
29. Simon Sedlák 2004 nereg. 00:30:05 +00:15:40 147
30. Štěpán Dohnal 2004 nereg. 00:30:39 +00:16:14 146
31. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:34:43 +00:20:18 145
32. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 00:36:00 +00:21:35 144
33. Viktorie Eliášová 2010 nereg. 00:36:26 +00:22:01 143
34. Marie Anderlová 2009 nereg. 00:36:30 +00:22:05 142
35. Anderlová Anna 2009 nereg. 00:36:37 +00:22:12 141
36. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:36:42 +00:22:17 140
36. Lenka Jankovská 2007 nereg. 00:36:42 +00:22:17 140
38. Klára Kněžínková 2010 nereg. 00:36:50 +00:22:25 138
39. Martin Ondrouch 2005 GBM 00:41:20 +00:26:55 137
40. Michal Kovář 2010 nereg. 00:41:32 +00:27:07 136
41. Marek Kovář 2008 nereg. 00:42:11 +00:27:46 135
42. Vojtěch Kozák 2011 nereg. 00:42:37 +00:28:12 134
43. Jan Urválek 2007 TBM 00:49:12 +00:34:47 133

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

3.3.2019 23:48
Své postupy (.gpx) si můžete nahrát na 3DRerun: 2km, 4km, 8km a 15km. Odměnou Vám bude to, že si je budete moci porovnat s ostatními závodníky;-)

3.3.2019 23:33
Na další orienťák v Brně se můžete vydat za 14 dní do Bohunic, kde se koná Hruška cup. Pokud už toužíte spíše po lese, tak se můžete den před tím zůčastnit Předjarního kotáru na nedalekém malebném Konicku.

3.3.2019 23:03
Děkujeme všem 226 statečným závodníkům, kteří svedli náročný souboj se zrádnými tratěmi a volbami v ŽaKoPalu! Zveřejňujeme výsledky a také ztráty a nálezy, pokud je něco z toho Vaše, ozvěte se na jarazim@seznam.cz nebo 725 411 904.

3.3.2019 13:00
Zveřejnili jsme mapy s tratěmi letošního ročníku. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout o co jste přišli :-) Výsledky a mezičasy budou co nevidět.

2.3.2019 11:44
Vyhlašujeme soutež o nejrychlejší mezičas z poslední kontroly do cíle napříč kategoriemi 4km, 8km a 15km. Nejrychlejší závodník (18+) získá stylovou tekutou odměnou!

2.3.2019 11:33
K příchodu na shromaždiště využijte raději cestu podél řeky, není rozbahněná jako ta hlavní branou;-)

28.2.2019 22:33
Máme tu jedno upozornění ohledně centra závodu. Ikdyž venku už panují téměř letní teploty, tak WC funguje v zimním režimu. K splachování je nutné použít kýble s vodou, pokud voda dojde, je nutné ji napumpovat z nedaleké pumpy. Buďte prosím ohleduplní!

28.2.2019 20:42
Zajímá vás, která místa letos na Kauflaufu navštívíte? Mrkněte na náhledy závodních map.

28.2.2019 20:02
Zveřejňujeme startovní listinu, pokud jste se nestihli přihlásit, je to možné v neděli před závodem na prezentaci, pro každou kategorii máme cca 10 map navíc;-)

26.2.2019 21:44
Chcete závodní mapu ŽaKoPal ve formátu A3, ale netroufáte si na 15 km trať? Nevadí, napište si o ni na jarazim@seznam.cz a za pořizovací cenu (cca 15 kč) ji pro Vás vytiskneme.

Starší novinky >>

200