Kauflauf 2019

Datum: 03.03.2019

Ročník: 12.

Místo: Brno

Mapa: neznámá

Účast: 226 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: nezveřejněny

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati 15km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 TBM 01:04:06
2. Matěj Klusáček 1989 TTR 01:06:11 +00:02:05
3. Radovan Čech 1978 TBM 01:06:20 +00:02:14
4. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 01:08:13 +00:04:07
5. Jan Klusáček 1993 ZBM 01:09:15 +00:05:09
6. Jiří Zelinka 1987 MBM 01:12:05 +00:07:59
7. Tomáš Zelenka 1990 PHK 01:13:40 +00:09:34
8. Vojtěch Kettner 1996 KAM 01:14:09 +00:10:03
9. Vojta Gryc 2001 TBM 01:15:00 +00:10:54
10. Zdeněk Mazal 1981 VBM 01:17:09 +00:13:03
11. Martin Stehlík 1985 TBM 01:17:23 +00:13:17
12. Tomáš Redlich 1982 MAS 01:18:50 +00:14:44
13. Michal Šrubař 1986 ASU 01:19:24 +00:15:18
14. Petr Brosch 1971 RBK 01:20:13 +00:16:07
15. Martin Kinc 1999 ZBM 01:20:55 +00:16:49
16. Jaroslav Koča 1982 ZBM 01:23:03 +00:18:57
17. Pavel Kořan 1974 VBM 01:23:48 +00:19:42
18. Pavel Rotek 1977 ZBM 01:25:36 +00:21:30
19. Pavel Mudrák 1969 TBM 01:26:04 +00:21:58
20. Tomáš Baše 1974 ZBM 01:28:58 +00:24:52
21. Tomáš Bubela 1982 ASU 01:31:30 +00:27:24
22. Azamat Gaysin 1987 nereg. 01:32:08 +00:28:02
23. Ondřej Ženka 1982 nereg. 01:33:35 +00:29:29
24. Matěj Rajnošek 1988 BZR 01:36:34 +00:32:28
25. Milan Vrtílek 1986 nereg. 01:37:40 +00:33:34
26. Jan Charvát 1969 nereg. 01:41:43 +00:37:37
27. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 01:41:57 +00:37:51
28. Steve Chalk 1965 GBM 01:44:47 +00:40:41
29. Vojtěch Procházka 1986 nereg. 01:46:07 +00:42:01
30. Miloš Dvořák 1973 BBM 01:51:00 +00:46:54
31. Zdeněk Rajnošek st. 1963 BZR 01:51:46 +00:47:40
32. Petr Bok 1986 nereg. 02:10:29 +01:06:23
Jan Král (mimo soutěž na kole) 1969 XBM DISK
Lukáš Chvátal 1983 ZBM DISK

Výsledky na trati 2km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Marková 2009 ZBM 00:17:45
2. Daniela A. Šťastná 2008 nereg. 00:18:49 +00:01:04
3. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:21:05 +00:03:20
4. Marek Fuchs 2006 TBM 00:21:15 +00:03:30
5. František Koča 2011 ZBM 00:25:08 +00:07:23
6. Matěj Pečinka 2009 nereg. 00:25:23 +00:07:38
7. Tereza Kučerová 2009 ZBM 00:26:00 +00:08:15
8. Markéta Velešíková 2008 nereg. 00:26:33 +00:08:48
9. Jolana Bašeová 2010 ZBM 00:27:50 +00:10:05
10. Monika Kršková 2007 nereg. 00:28:44 +00:10:59
11. Tadeáš Kroutil 2009 TBM 00:29:11 +00:11:26
12. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:30:14 +00:12:29
13. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:32:34 +00:14:49
14. Mikuláš Aleš 2010 ZBM 00:33:48 +00:16:03
15. Tomáš Kresta 2009 nereg. 00:34:17 +00:16:32
15. Faisal Husseini 1982 nereg. 00:34:17 +00:16:32
17. Lucie Marková 2013 nereg. 00:34:21 +00:16:36
18. Anna Alešová 2010 ZBM 00:35:28 +00:17:43
19. Veronika Vlčková 2015 nereg. 00:35:35 +00:17:50
20. Eliška Kroutilová 2013 TBM 00:36:05 +00:18:20
21. Irena Němcová 2010 nereg. 00:36:10 +00:18:25
22. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:36:49 +00:19:04
23. Adam Kameník 2015 nereg. 00:36:53 +00:19:08
24. Lukáš Konečný 2008 nereg. 00:39:13 +00:21:28
25. Šimon Prášil 2009 TTR 00:39:15 +00:21:30
26. Julie Beránková 2009 ZBM 00:39:42 +00:21:57
27. Vilém Vaculín 2013 TMB 00:39:59 +00:22:14
28. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:40:38 +00:22:53
29. Anna Urválková 2011 TBM 00:40:39 +00:22:54
30. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:40:43 +00:22:58
31. Lucie Malá 1982 TBM 00:41:34 +00:23:49
32. Ondřej Janča 2015 TBM 00:44:09 +00:26:24
33. Kateřina Redlichová 2013 MAS 00:46:24 +00:28:39
34. Robin Burdilák 2015 nereg. 00:47:04 +00:29:19
35. Vojtěch Čechák 2012 nereg. 00:47:21 +00:29:36
36. Eliška Dohnalová 2012 nereg. 00:47:28 +00:29:43
37. Jan Redlich 2016 MAS 00:48:02 +00:30:17
38. Josefína Račanská 2016 UBM 00:49:29 +00:31:44
39. Tereza Ženková 2016 nereg. 00:50:19 +00:32:34
40. Dana Hladká 2015 nerg. 00:51:19 +00:33:34
41. Šimon Dvořák 1982 nerg. 00:51:44 +00:33:59
42. Anna Stehlíková 2015 nereg. 00:57:57 +00:40:12
43. Jakub Dvořák 2015 nereg. 00:58:42 +00:40:57
44. Filip Chromý 1982 TBM 01:05:13 +00:47:28
Simona Zajacová 1988 nereg. DISK

Výsledky na trati 4km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:21:41
2. Jakub Račanský 2005 TBM 00:23:53 +00:02:12
3. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:24:56 +00:03:15
4. Jan Strýček 2005 ADA 00:25:30 +00:03:49
5. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:25:59 +00:04:18
6. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:26:08 +00:04:27
7. Tomáš Prášil 2005 TTR 00:26:35 +00:04:54
8. Hana Doušková 2006 TBM 00:26:47 +00:05:06
9. Aneta Nechutova 1999 SJI 00:27:14 +00:05:33
10. David Aleš 1975 ASU 00:27:59 +00:06:18
11. Radan Čech 2006 TBM 00:28:08 +00:06:27
11. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:28:08 +00:06:27
13. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:29:28 +00:07:47
14. Ondřej Toman 1975 LBM 00:29:37 +00:07:56
14. Johana Čechová 2008 TBM 00:29:37 +00:07:56
16. Monika Mazalová 1992 RBK 00:30:20 +00:08:39
17. Jiří Račanský 2007 TBM 00:30:36 +00:08:55
18. Marcela Čechová 1976 TBM 00:31:05 +00:09:24
19. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:31:08 +00:09:27
20. Regina Mokrá 1968 ABM 00:31:45 +00:10:04
21. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:31:51 +00:10:10
22. Klára Odehnalová 1999 ZBM 00:31:54 +00:10:13
23. Filip Marek 2007 ZBM 00:32:00 +00:10:19
24. Lenka Raudenska 1981 nereg. 00:32:12 +00:10:31
25. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:32:15 +00:10:34
26. Kristián D. Šťastný 2006 nereg. 00:33:21 +00:11:40
27. Monika Jašková 1963 TBM 00:33:23 +00:11:42
28. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:33:24 +00:11:43
29. Milan Jašek 1962 TBM 00:33:28 +00:11:47
30. Lukáš Kycl 2003 LBM 00:33:31 +00:11:50
31. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:33:35 +00:11:54
32. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:33:42 +00:12:01
33. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:33:54 +00:12:13
34. Jiří Strýček 1967 ADA 00:34:09 +00:12:28
35. Matúš Šabík 1990 nereg. 00:34:11 +00:12:30
36. Emil Bauer 1944 VBM 00:34:49 +00:13:08
37. Klára Kurečková 2006 ABM 00:34:53 +00:13:12
38. Jiří Thiemel 1989 ASU 00:35:28 +00:13:47
39. Zdeněk Buráň 1958 nereg. 00:35:30 +00:13:49
40. Hana Bašová 1985 PHK 00:35:33 +00:13:52
41. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:35:45 +00:14:04
42. Hana Vlčková 1985 VBM 00:35:54 +00:14:13
43. Libor Robotka 1953 PBM 00:36:40 +00:14:59
44. Milan Nechuta 1970 PZR 00:37:17 +00:15:36
45. Helena Procházková 1953 TBM 00:37:34 +00:15:53
45. Jana Košíková 1983 nereg. 00:37:34 +00:15:53
47. Michal Kycl 2005 LBM 00:37:37 +00:15:56
48. Miroslav Kycl 1971 LBM 00:37:38 +00:15:57
49. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:37:45 +00:16:04
50. Matěj Toman 2009 LBM 00:37:52 +00:16:11
51. Květa Dohnalová 1979 nereg. 00:38:08 +00:16:27
52. Michaela Mudráková 1975 nereg. 00:38:20 +00:16:39
53. Jana Stehlíková 1986 TBM 00:39:17 +00:17:36
53. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:39:17 +00:17:36
55. Matyáš Malý 2009 TBM 00:39:29 +00:17:48
56. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:39:48 +00:18:07
57. Alena Nechutová 1969 PZR 00:39:57 +00:18:16
58. Michal Salajka 2007 LBM 00:40:30 +00:18:49
59. Monika Nykodýmová 1968 TBM 00:40:48 +00:19:07
60. Jan Procházka 1949 TBM 00:41:06 +00:19:25
61. Eva Kroutilová 1978 TBM 00:41:13 +00:19:32
62. Mia Bružeňáková 2006 TBM 00:42:21 +00:20:40
63. Hana Buráňová 1970 nereg. 00:43:17 +00:21:36
64. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:43:19 +00:21:38
65. Marcela Konečná 1977 nereg. 00:43:27 +00:21:46
66. Matěj Baše 2005 ZBM 00:43:40 +00:21:59
67. Nataša Richterová 1974 ADA 00:43:59 +00:22:18
68. Ondřej Kycl 2005 LBM 00:44:49 +00:23:08
69. Petr Dvořák 1983 nereg. 00:45:19 +00:23:38
70. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:47:29 +00:25:48
71. Hana Vaculínová 1983 TMB 00:47:46 +00:26:05
72. Věra Salajkova 1955 LBM 00:48:31 +00:26:50
73. Jana Francová 1975 nereg. 00:50:41 +00:29:00
74. Renata Sošková 1966 LBM 00:52:26 +00:30:45
75. Petr Nykodým 1963 TBM 00:57:00 +00:35:19
76. Kateřina Matušková 1974 RBK 01:00:31 +00:38:50
77. František Dohnal 2009 ZBM0811 01:07:12 +00:45:31
78. Sabina Láčková 1982 nereg. 01:09:37 +00:47:56
79. Elina Voitkovskaia 1990 nereg. 01:10:33 +00:48:52
Slavka Kozlova 1982 nereg. DISK
Tereza Paseková 1982 nereg. DISK
Jan Dufek 1942 TBM DISK

Výsledky na trati 8km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Marek Prášil 1973 TTR 00:42:40
2. Jan Perůtka 1988 LCE 00:43:01 +00:00:21
3. Matěj Píro 1988 TTR 00:44:19 +00:01:39
4. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:45:03 +00:02:23
5. Jan Račanský 1979 UBM 00:45:42 +00:03:02
6. Lucie Matulová 1988 ADA 00:45:43 +00:03:03
7. Markéta Mulíčková 2003 ABM 00:46:00 +00:03:20
8. Matěj Cícha 2001 TTR 00:46:39 +00:03:59
9. Tereza Odehnalová 1997 ZBM 00:46:51 +00:04:11
10. Tomáš Kyncl 1972 nereg. 00:47:18 +00:04:38
11. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:47:55 +00:05:15
12. Ondra Gryc 2004 TBM 00:48:15 +00:05:35
13. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:48:36 +00:05:56
14. Vojtěch Fousek 2004 RBK 00:49:45 +00:07:05
15. Martina Tichovská 1986 PGP 00:51:00 +00:08:20
16. Petr Svoboda 1971 ABM 00:51:02 +00:08:22
17. Martin Fousek 1978 RBK 00:51:14 +00:08:34
18. Jana Matušková 1999 RBK 00:51:40 +00:09:00
19. Tereza Korpasová 1998 TBM 00:51:45 +00:09:05
20. Petra Bauerová 1983 nereg. 00:52:04 +00:09:24
21. Jan Mokrý 1966 ABM 00:53:30 +00:10:50
22. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:53:46 +00:11:06
23. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:54:27 +00:11:47
24. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:54:28 +00:11:48
25. Petra Grycová 1974 TBM 00:54:31 +00:11:51
26. Iva Matulová 1984 ADA 00:54:55 +00:12:15
27. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:55:25 +00:12:45
28. Marek Soška 1998 ZBM 00:55:54 +00:13:14
29. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:55:56 +00:13:16
30. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:56:01 +00:13:21
31. Martin Baše 1984 nereg. 00:56:21 +00:13:41
32. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:56:37 +00:13:57
33. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:57:12 +00:14:32
34. Radek Musil 1976 nereg. 00:57:14 +00:14:34
35. Viktorie Šťastná 1976 nereg. 00:57:18 +00:14:38
36. Lucie Korpasová 2001 TBM 00:57:55 +00:15:15
37. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:58:01 +00:15:21
38. Petr Novotný 1973 nereg. 00:59:03 +00:16:23
39. Martin Račanský 1974 nereg. 00:59:07 +00:16:27
40. Tomáš Horký 1967 TBM 00:59:29 +00:16:49
41. Monika Velešíková 1977 nereg. 00:59:42 +00:17:02
42. Veronika Grycová 1998 TBM 01:00:55 +00:18:15
43. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 01:01:12 +00:18:32
44. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 01:02:17 +00:19:37
45. Jaroslav Korpas 1961 LBM 01:03:33 +00:20:53
46. Tomáš Doušek 2004 TBM 01:04:10 +00:21:30
47. Vladimír Dušek 1974 TBM 01:04:20 +00:21:40
48. Martin Malý 1976 TBM 01:04:34 +00:21:54
49. Jiří Šafek 1976 ZBM 01:07:05 +00:24:25
50. Jiří Štěpánek 1954 LBM 01:07:11 +00:24:31
51. Aleš Kresta 1975 nereg. 01:07:54 +00:25:14
52. Hana Dvořáková 1986 ZBM 01:09:11 +00:26:31
53. Jan Karlík 1988 nereg. 01:09:24 +00:26:44
54. Tomáš Kavan 1986 TBM 01:10:12 +00:27:32
55. Ivana Korpasová 1973 LBM 01:12:21 +00:29:41
56. Tereza Dušková 2005 TBM 01:14:05 +00:31:25
57. Pavel Matuška 1970 RBK 01:15:41 +00:33:01
58. Tereza Cupáková 2015 nereg. 01:17:23 +00:34:43
59. Markéta Mullerová 1994 LCE 01:18:21 +00:35:41
60. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 01:22:07 +00:39:27
61. Gabriela Rotková 1978 nereg. 01:24:04 +00:41:24
62. David Polách 1980 nereg. 01:26:46 +00:44:06
Lucie Staňková 1987 ASU DISK
Hana La-Carbonara 1976 TBM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

3.3.2019 23:48
Své postupy (.gpx) si můžete nahrát na 3DRerun: 2km, 4km, 8km a 15km. Odměnou Vám bude to, že si je budete moci porovnat s ostatními závodníky;-)

3.3.2019 23:33
Na další orienťák v Brně se můžete vydat za 14 dní do Bohunic, kde se koná Hruška cup. Pokud už toužíte spíše po lese, tak se můžete den před tím zůčastnit Předjarního kotáru na nedalekém malebném Konicku.

3.3.2019 23:03
Děkujeme všem 226 statečným závodníkům, kteří svedli náročný souboj se zrádnými tratěmi a volbami v ŽaKoPalu! Zveřejňujeme výsledky a také ztráty a nálezy, pokud je něco z toho Vaše, ozvěte se na jarazim@seznam.cz nebo 725 411 904.

3.3.2019 13:00
Zveřejnili jsme mapy s tratěmi letošního ročníku. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout o co jste přišli :-) Výsledky a mezičasy budou co nevidět.

2.3.2019 11:44
Vyhlašujeme soutež o nejrychlejší mezičas z poslední kontroly do cíle napříč kategoriemi 4km, 8km a 15km. Nejrychlejší závodník (18+) získá stylovou tekutou odměnou!

2.3.2019 11:33
K příchodu na shromaždiště využijte raději cestu podél řeky, není rozbahněná jako ta hlavní branou;-)

28.2.2019 22:33
Máme tu jedno upozornění ohledně centra závodu. Ikdyž venku už panují téměř letní teploty, tak WC funguje v zimním režimu. K splachování je nutné použít kýble s vodou, pokud voda dojde, je nutné ji napumpovat z nedaleké pumpy. Buďte prosím ohleduplní!

28.2.2019 20:42
Zajímá vás, která místa letos na Kauflaufu navštívíte? Mrkněte na náhledy závodních map.

28.2.2019 20:02
Zveřejňujeme startovní listinu, pokud jste se nestihli přihlásit, je to možné v neděli před závodem na prezentaci, pro každou kategorii máme cca 10 map navíc;-)

26.2.2019 21:44
Chcete závodní mapu ŽaKoPal ve formátu A3, ale netroufáte si na 15 km trať? Nevadí, napište si o ni na jarazim@seznam.cz a za pořizovací cenu (cca 15 kč) ji pro Vás vytiskneme.

Starší novinky >>

200