Kauflauf 2010

Datum: 14.03.2010

Ročník: 3.

Místo: Brno - Soběšice

Mapa: Rybstole nové

Účast: 108 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: nezveřejněny

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:26:40 200
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:27:14 +00:00:34 190
3. Markéta Tesařová 1994 ZBM 00:29:01 +00:02:21 182
4. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:29:07 +00:02:27 176
5. Adéla Štěpánská 1988 ZBM 00:30:47 +00:04:07 172
6. Denisa Jemelíková 1993 ZBM 00:31:11 +00:04:31 170
7. Eliška Masopustová 1986 PGP 00:31:55 +00:05:15 169
8. Petra Koporová 1993 ZBM 00:32:23 +00:05:43 168
9. Lada Jemelíková 1965 VBM 00:32:33 +00:05:53 167
10. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:32:38 +00:05:58 166
11. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:32:53 +00:06:13 165
12. Andrea Moučková 1992 RBK 00:33:16 +00:06:36 164
13. Marie Stratilová 1987 ZBM 00:34:16 +00:07:36 163
14. Lucie Procházková 1988 ADA 00:34:49 +00:08:09 162
15. Markéta Uhnavá 1984 nereg. 00:34:56 +00:08:16 161
16. Zuzka Hendrychová 1989 ZBM 00:38:07 +00:11:27 160
17. Vlasta Podešvová 1992 ADA 00:39:26 +00:12:46 159
18. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:40:41 +00:14:01 158
19. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:40:46 +00:14:06 157
20. Regina Mokrá 1968 ABM 00:42:34 +00:15:54 156
21. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:43:21 +00:16:41 155
22. Adriana Plotzerová 1991 ZBM 00:43:26 +00:16:46 154
23. Lenka Hrušková 1962 YBM 00:43:43 +00:17:03 153
24. Monika Jašková 1963 TBM 00:43:53 +00:17:13 152
25. Iva Janská 1957 LBM 00:44:15 +00:17:35 151
26. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:45:10 +00:18:30 150
27. Veronika Staňková 1981 SBK 00:45:47 +00:19:07 149
28. Tereza Skládanková 1989 GBM 00:46:46 +00:20:06 148
29. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:48:52 +00:22:12 147
30. Dorota Drozdová 1978 nereg. 00:49:47 +00:23:07 146
31. Kamila Holoubková 1989 nereg. 00:51:05 +00:24:25 145
32. Alena Nechutová 1969 PZR 00:52:21 +00:25:41 144
33. Lucie Molková nereg. 00:54:41 +00:28:01 143
34. Lucie Poppová 1988 nereg. 01:04:56 +00:38:16 142
35. Klára Pospíšilová 1995 nereg. 01:06:20 +00:39:40 141
36. Lenka Raudenska 1981 nereg. 01:12:41 +00:46:01 140
37. Elena Tomanová 1966 YBM 01:14:36 +00:47:56 139
38. Kateřina Píchová nereg. 01:32:05 +01:05:25 138

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eduard Šmehlik 1987 SHK 00:19:28 200
2. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:20:33 +00:01:05 190
3. Adam Chromý 1988 ZBM 00:20:45 +00:01:17 182
4. Zdeněk Liščinský 1982 TBM 00:21:13 +00:01:45 176
5. Ondřej Malý 1989 TBM 00:21:24 +00:01:56 172
6. Marek Cahel 1988 LCE 00:22:15 +00:02:47 170
7. Vít Bravený 1991 ZBM 00:22:40 +00:03:12 169
8. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:22:48 +00:03:20 168
9. David Vedra 1974 TBM 00:22:55 +00:03:27 167
10. Standa Mokrý 1992 ABM 00:22:59 +00:03:31 166
11. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:23:29 +00:04:01 165
12. Martin Stehlík 1985 ZBM 00:23:34 +00:04:06 164
13. Adam Bravený 1988 VBM 00:24:03 +00:04:35 163
14. Petr Jašek 1976 STE 00:24:17 +00:04:49 162
15. Jiří Zelinka 1987 OMI 00:24:46 +00:05:18 161
16. Petr Hrouda 1969 VBM 00:24:50 +00:05:22 160
17. Jan Drábek 1985 ZBM 00:25:14 +00:05:46 159
18. Jiří Urválek 1961 TBM 00:25:19 +00:05:51 158
19. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:25:23 +00:05:55 157
20. Roman Daněk 1975 SBK 00:25:31 +00:06:03 156
21. Petr Přikryl 1967 ABM 00:25:55 +00:06:27 155
22. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:25:56 +00:06:28 154
23. Radim Kheil 1973 PBM 00:26:16 +00:06:48 153
24. Adam Kazda 1991 ZBM 00:26:45 +00:07:17 152
25. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:27:02 +00:07:34 151
26. Jiří Ehl 1977 ZBM 00:27:31 +00:08:03 150
27. Ondra Novotný 1992 ABM 00:27:33 +00:08:05 149
28. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:27:51 +00:08:23 148
29. Josef Zvoníček 1968 SKM 00:28:05 +00:08:37 147
30. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:28:09 +00:08:41 146
31. Richard Pátek 1976 ZBM 00:29:44 +00:10:16 145
32. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:29:57 +00:10:29 144
33. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:29:59 +00:10:31 143
34. Ota Jašek 1994 ZBM 00:30:04 +00:10:36 142
35. Tomáš Zahradník 1991 ZBM 00:30:33 +00:11:05 141
36. Jiří Kavan 1994 SKM 00:31:04 +00:11:36 140
37. Ludek Dolihal 1985 TBM 00:31:54 +00:12:26 139
38. Jan Voráč nereg. 00:32:10 +00:12:42 138
39. Jan Pavelka 1985 nereg. 00:33:34 +00:14:06 137
40. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:33:52 +00:14:24 136
41. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:34:05 +00:14:37 135
42. Libor Robotka 1953 PBM 00:35:32 +00:16:04 134
43. Jan Mokrý 1966 ABM 00:36:00 +00:16:32 133
44. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:36:01 +00:16:33 132
45. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:36:22 +00:16:54 131
46. Ivo Kačmařík nereg. 00:37:32 +00:18:04 130
47. Luboš Minařík 1957 TBM 00:37:39 +00:18:11 129
48. Tomáš Buryška 1989 nereg. 00:37:45 +00:18:17 128
49. Jiří Mareček 1959 RBK 00:38:03 +00:18:35 127
50. Milan Jašek 1962 TBM 00:40:50 +00:21:22 126
51. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:42:16 +00:22:48 125
52. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:43:21 +00:23:53 124
53. David Nechuta 1997 PZR 00:43:26 +00:23:58 123
54. Petr Šimek 1967 nereg. 00:43:54 +00:24:26 122
55. Milan Nechuta 1970 PZR 00:44:03 +00:24:35 121
56. Petr Hájek 1963 ZBM 00:44:16 +00:24:48 120
57. Luboš Kavan 1963 SKM 00:45:21 +00:25:53 119
58. Martin Pospíšil 2008 nereg. 00:46:39 +00:27:11 118
59. Tomáš Hruška 1964 YBM 00:47:01 +00:27:33 117
60. Pavel Mokrý 1968 nereg. 00:48:25 +00:28:57 116
61. Lukáš Koenig 1980 ZBM 01:40:00 +01:20:32 115

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:16:49 200
2. Marek Soška 1998 ZBM 00:18:12 +00:01:23 190
3. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:20:08 +00:03:19 182
4. Markéta Firešová 1999 ZBM 00:20:14 +00:03:25 176
5. Jakub Ševčík 1999 UBM 00:23:27 +00:06:38 172
6. Jakub Hrouda 2001 VBM 00:24:10 +00:07:21 170
7. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:25:51 +00:09:02 169
8. Ela Vedrová 2003 TBM 00:27:54 +00:11:05 168
9. Petr Soška 2002 ZBM 00:33:34 +00:16:45 167

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

22.2.2018 9:22  před 7 hod. 
Prodloužili jsme přihlášky do dnešních 12:00. Pokud jste se tedy nestihli přihlásit nebo si chcete změnit trať, tak na to máte ještě necelé 3 hodiny;-)

20.2.2018 14:44  před 2 dny 
Pokud budete mít nějaký požadavek na startovní čas, pošlete ho prosím do čtvrtka 12:00 Drbčovi na drbca@centrum.cz. Zároveň prosíme závodníky, kteří se přihlásili, ale nevybrali si kategorii, aby tak učinili do konce přihlášek. Jinak budou přiřazeni na trať 15 km;-)

19.2.2018 23:32  před 3 dny 
Zveřejnili jsme parametry tratí, aby se Vám lépe rozhodovalo, na jakou délku se přihlásit. Nebojte se trati 15 km, bude stát opravdu za to a vyhlásíme na ní i největšího bojovníka!

18.2.2018 22:47  před 4 dny 
Do závodu zbývá necelý týden a přípravy běží v plném proudu. Zveřejnili jsme pro Vás ukázku mapy.

28.1.2018 20:09
Zveřejnili jsme propozice 11. ročníku Kauflaufu. Letos se můžete netradičně těšit na městskou klasiku.

6.12.2017 17:03
Jediné, co zatím víme je, že Kuaflauf určitě bude a bude to něco netradičního, co ještě v Brně není. Nechejte se překvapit ;-) Až to budeme mít připraveno, spustíme přihláškový systém a zveřejníme propozice.

12.2.2017 20:27
Děkujeme všem 227 účastníkům 10. ročníku Kauflaufu, kteří se nezalekli ledu, sněhu ani bláta a přišli si zazávodit. Pokud máte nějaké fotografie ze závodu, budeme velmi rádi když nám nějaké povedené (nebo odkaz na ně) pošlete na mail jarazim@seznam.cz, fotografie potom zveřejníme v historii závodu:-) Předem děkujeme!

12.2.2017 17:36
Zveřejnili jsme mezičasy letošního Kauflaufu.

12.2.2017 17:26
Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

12.2.2017 17:26
Zveřejněny výsledky.

Starší novinky >>

200