Kauflauf 2016

Datum: 13.12.2015

Ročník: 9.

Místo: Brno - Maloměřice

Mapa: Cacovický ostrov

Účast: 319 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Michaela Omová 1981 TUR 00:20:42 200
2. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:21:42 +00:01:00 190
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:21:42 +00:01:00 190
4. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:21:49 +00:01:07 176
5. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:22:09 +00:01:27 172
6. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:22:13 +00:01:31 170
7. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:22:14 +00:01:32 169
8. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:23:31 +00:02:49 168
9. Vanda Hošeková 1996 ASU 00:23:36 +00:02:54 167
10. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:23:44 +00:03:02 166
11. Tereza Odehnalová 1997 ABM 00:24:02 +00:03:20 165
12. Lucie Matulová 1988 ADA 00:24:07 +00:03:25 164
13. Lenka Křížová 1985 TTR 00:24:17 +00:03:35 163
14. Lucie Staňková 1987 ASU 00:24:38 +00:03:56 162
15. Hana Fučíková 1977 VBM 00:24:39 +00:03:57 161
16. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:25:03 +00:04:21 160
17. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:25:25 +00:04:43 159
18. Iva Matulová 1984 ADA 00:25:43 +00:05:01 158
18. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:25:43 +00:05:01 158
20. Michaela Jurčová 1989 nereg. 00:25:52 +00:05:10 156
21. Petra Dittrichová 1987 KON 00:25:53 +00:05:11 155
22. Barbara Stachoňová 1984 ZBM 00:26:12 +00:05:30 154
23. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:26:34 +00:05:52 153
24. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:27:00 +00:06:18 152
25. Lucie Boháčová 1987 PTE 00:27:11 +00:06:29 151
26. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:27:12 +00:06:30 150
27. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:27:25 +00:06:43 149
28. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:27:50 +00:07:08 148
29. Lucie Broschová 1974 RBK 00:28:13 +00:07:31 147
30. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:28:15 +00:07:33 146
31. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:28:26 +00:07:44 145
32. Andrea Firešová 1973 ZBM 00:28:54 +00:08:12 144
32. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:28:54 +00:08:12 144
34. Monika Pekárková 1992 RBK 00:29:05 +00:08:23 142
35. Lisa Melymuk 1981 nereg. 00:29:20 +00:08:38 141
36. Hana Dvořáková 1986 ZBM 00:29:23 +00:08:41 140
37. Petra Palasová 1986 ZBM 00:29:26 +00:08:44 139
38. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:29:44 +00:09:02 138
39. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:30:17 +00:09:35 137
40. Barbora Kožnarová 1993 nereg. 00:30:18 +00:09:36 136
41. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:30:38 +00:09:56 135
42. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:30:41 +00:09:59 134
43. Martina Ploutvová 1985 nereg. 00:30:46 +00:10:04 133
43. Monika Jašková 1963 TBM 00:30:46 +00:10:04 133
43. Klára Doušková 1977 TBM 00:30:46 +00:10:04 133
46. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:30:51 +00:10:09 130
47. Marcela Čechová 1976 TBM 00:31:00 +00:10:18 129
48. Jana Stehlíková 1986 TZL 00:31:20 +00:10:38 128
49. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:32:09 +00:11:27 127
50. Ada Kuchařová 1958 TBM 00:32:22 +00:11:40 126
51. Radka Hájková 1966 nereg. 00:32:36 +00:11:54 125
52. Zuzana Dittrichová 1991 KON 00:33:01 +00:12:19 124
53. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:33:52 +00:13:10 123
54. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:34:03 +00:13:21 122
55. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:34:12 +00:13:30 121
56. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:34:14 +00:13:32 120
57. Irena Jelínková 1976 nereg. 00:35:02 +00:14:20 119
58. Helena Procházková 1953 TBM 00:35:03 +00:14:21 118
59. Dana Králová 1976 XBM 00:35:06 +00:14:24 117
60. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:35:13 +00:14:31 116
61. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:35:27 +00:14:45 115
62. Daniela Tršová 1973 PBM 00:36:11 +00:15:29 114
63. Pavla Stará 1942 TBM 00:36:18 +00:15:36 113
64. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:36:32 +00:15:50 112
65. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:36:35 +00:15:53 111
66. Iva Janská 1957 LBM 00:36:38 +00:15:56 110
67. Jolana Králová 2003 TBM 00:37:49 +00:17:07 109
68. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:38:35 +00:17:53 108
69. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:39:37 +00:18:55 107
70. Radana Dušková 1975 nereg. 00:39:40 +00:18:58 106
71. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:40:21 +00:19:39 105
71. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:40:21 +00:19:39 105
73. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:41:51 +00:21:09 103
74. Radka Mráčková 1986 nereg. 00:42:45 +00:22:03 102
75. Tereza Dušková 2005 TBM 00:44:07 +00:23:25 101
76. Věra Salajkova 1955 LBM 00:48:03 +00:27:21 100
77. Martina Bradáčková 1990 MAS 00:49:34 +00:28:52 99
78. Soňa Dudešková 1986 nereg. 00:50:00 +00:29:18 98
79. Jana Tomanová 1949 LBM 00:50:59 +00:30:17 97
80. Eva Chromá 1963 nereg. 00:51:19 +00:30:37 96
81. Dagmar Minaříková 1968 nereg. 00:56:12 +00:35:30 95
82. Iva Gregorová 2002 nereg. 01:03:26 +00:42:44 94
83. Denisa Králová 2005 TBM 01:05:44 +00:45:02 93
Šárka Klieštíková 2004 GBM DISK 0
Nataša Richterová 1974 ADA DISK 0
Ludmila Ondrouchová 1970 ADA DISK 0
Alena Finstrlová 1975 nereg. DISK 0
Lucie Galatíková 1995 ZBM DISK 0
Pavla Hažmuková 1976 GBM DISK 0
Marcela Hiršová 1970 VBM DISK 0
Tereza Gregorová 1990 nereg. DISK 0
Jana Gebauerová 1979 ZBM DISK 0
Nikola Pawlitová 1991 nereg. DISK 0
Eva Kabáthová 1989 ZBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Miloš Nykodým 1990 ZBM 00:18:33 200
2. Jan Petržela 1992 PHK 00:18:37 +00:00:04 190
3. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:19:27 +00:00:54 182
4. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:19:52 +00:01:19 176
5. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:19:54 +00:01:21 172
6. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:19:58 +00:01:25 170
7. Adam Chromý 1988 ZBM 00:20:01 +00:01:28 169
8. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:20:09 +00:01:36 168
9. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:20:10 +00:01:37 167
10. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:20:34 +00:02:01 166
11. Jiří Nečas 1991 TZL 00:20:48 +00:02:15 165
12. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:21:07 +00:02:34 164
13. Radovan Čech 1978 TBM 00:21:12 +00:02:39 163
14. Petr Matula 1982 ADA 00:21:21 +00:02:48 162
15. Jan Palas 1985 ZBM 00:21:30 +00:02:57 161
16. Michal Bialožyt 1987 ZBM 00:21:35 +00:03:02 160
17. Petr Palát 1974 ABM 00:21:42 +00:03:09 159
18. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:22:04 +00:03:31 158
19. Vladan Henek 1980 VBM 00:22:11 +00:03:38 157
20. Matěj Mašata 1996 PHK 00:22:13 +00:03:40 156
21. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:22:17 +00:03:44 155
22. David Schwab 1974 TBM 00:22:34 +00:04:01 154
23. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:22:44 +00:04:11 153
24. Michal Šrubař 1986 MBM 00:22:46 +00:04:13 152
25. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:22:55 +00:04:22 151
26. Jiří Ehl 1977 TBM 00:23:07 +00:04:34 150
27. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:23:15 +00:04:42 149
28. Ondřej Sáňka 1984 MBM 00:23:31 +00:04:58 148
29. Matej Hraboš 1995 ASU 00:23:39 +00:05:06 147
30. Jakub Šesták 1990 RBK 00:23:47 +00:05:14 146
31. Zdeněk Stachoň 1980 ZBM 00:24:01 +00:05:28 145
32. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:24:22 +00:05:49 144
33. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:24:27 +00:05:54 143
34. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:24:28 +00:05:55 142
35. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:24:39 +00:06:06 141
35. Jiří Ježek 1984 PHK 00:24:39 +00:06:06 141
37. Jan Polášek 1986 TZL 00:25:04 +00:06:31 139
37. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:25:04 +00:06:31 139
39. Radim Kheil 1973 PBM 00:25:38 +00:07:05 137
40. Zbyněk Žáček 1971 RBK 00:25:46 +00:07:13 136
41. Vojta Gryc 2001 TBM 00:25:49 +00:07:16 135
42. Jan Drbal 1971 PGP 00:25:50 +00:07:17 134
42. Jiří Urválek 1961 TBM 00:25:50 +00:07:17 134
44. Lubomír Trš 1973 PBM 00:25:55 +00:07:22 132
45. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:25:58 +00:07:25 131
46. Jan Král 1999 ZBM 00:26:04 +00:07:31 130
47. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:26:26 +00:07:53 129
47. Roman Vlček 1970 SKM 00:26:26 +00:07:53 129
49. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:26:27 +00:07:54 127
50. Tomáš Redlich 1982 MAS 00:26:32 +00:07:59 126
51. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:26:51 +00:08:18 125
52. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:27:05 +00:08:32 124
52. Robert Doušek 1979 TBM 00:27:05 +00:08:32 124
54. David Aleš 1975 ASU 00:27:08 +00:08:35 122
54. Lukáš Kříž 1982 TTR 00:27:08 +00:08:35 122
56. Jan Král 1969 XBM 00:27:11 +00:08:38 120
57. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:27:12 +00:08:39 119
58. Michal Pekárek 1990 RBK 00:27:16 +00:08:43 118
59. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:27:18 +00:08:45 117
60. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:27:28 +00:08:55 116
61. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:27:31 +00:08:58 115
62. Viktor Kučera 1976 nereg. 00:27:43 +00:09:10 114
63. Jiří Mareček 1959 ADA 00:27:45 +00:09:12 113
64. Martin Chmelař 1995 ASU 00:28:14 +00:09:41 112
65. Jan Charvát 1969 nereg. 00:28:23 +00:09:50 111
66. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:28:30 +00:09:57 110
67. Jakub Novák 1986 nereg. 00:28:43 +00:10:10 109
68. Petr Novotný 1973 nereg. 00:28:50 +00:10:17 108
69. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:28:53 +00:10:20 107
70. Pavel Kořan 1974 VBM 00:28:55 +00:10:22 106
71. Dominik Šrom 2000 GBM 00:28:58 +00:10:25 105
72. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:29:04 +00:10:31 104
73. David Rajnoha 2000 UBM 00:29:29 +00:10:56 103
74. Pavel Suk 1977 nereg. 00:29:33 +00:11:00 102
75. Radek Musil 1976 nereg. 00:29:54 +00:11:21 101
76. Radek Burdilák 1985 MBM 00:29:56 +00:11:23 100
77. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:30:20 +00:11:47 99
78. Michal Jirka 1984 PTE 00:30:25 +00:11:52 98
79. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:30:32 +00:11:59 97
80. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:30:46 +00:12:13 96
81. Jan Kovář 1983 nereg. 00:31:04 +00:12:31 95
81. Jan Kalmus 1987 nereg. 00:31:04 +00:12:31 95
83. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:31:21 +00:12:48 93
84. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:31:38 +00:13:05 92
85. Radim Vansa 1987 nereg. 00:31:39 +00:13:06 91
86. Robert Kurečka 1972 ABM 00:32:07 +00:13:34 90
87. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:32:12 +00:13:39 89
88. Tomáš Palát 2003 ABM 00:32:34 +00:14:01 88
89. Marek Unčovský 1971 GBM 00:32:39 +00:14:06 87
90. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:32:40 +00:14:07 86
91. Pavel Pulec 1962 VBM 00:32:44 +00:14:11 85
92. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:32:52 +00:14:19 84
93. Filip Hort 1978 nereg. 00:32:53 +00:14:20 83
94. Michal Gregor 1999 nereg. 00:33:02 +00:14:29 82
95. Ondřej Toman 1975 LBM 00:33:06 +00:14:33 81
96. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:33:14 +00:14:41 80
97. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:33:45 +00:15:12 79
98. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:33:48 +00:15:15 78
99. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:34:00 +00:15:27 77
100. Milan Jašek 1962 TBM 00:34:02 +00:15:29 76
101. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:34:18 +00:15:45 75
102. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:34:20 +00:15:47 74
103. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:34:25 +00:15:52 73
104. Jiří Kos 1966 nereg. 00:34:26 +00:15:53 72
105. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:34:34 +00:16:01 71
106. Zdeněk Cidlík 1967 nereg. 00:34:40 +00:16:07 70
107. Libor Hirš 1960 VBM 00:35:00 +00:16:27 69
108. Ondra Gryc 2004 TBM 00:35:11 +00:16:38 68
109. Martin Drašar 1984 nereg. 00:35:13 +00:16:40 67
110. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:35:51 +00:17:18 66
111. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:35:54 +00:17:21 65
112. Otakar Jašek 1994 ZBM 00:35:58 +00:17:25 64
113. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:35:59 +00:17:26 63
114. Vladimír Dušek 1974 nereg. 00:36:03 +00:17:30 62
115. Miloš Kinc 1964 nereg. 00:37:37 +00:19:04 61
116. Jakub Hrouda 2001 VBM 00:37:45 +00:19:12 60
117. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:37:52 +00:19:19 59
118. David Nečas 1976 TBM 00:38:07 +00:19:34 58
119. Štěpán Šoupal 2004 SK Radiosport 00:38:13 +00:19:40 57
120. Ondřej Peterka 2003 GBM 00:38:47 +00:20:14 56
121. Jiří Gawel 1957 BBM 00:38:59 +00:20:26 55
122. Dominik Barát 1993 nereg. 00:39:48 +00:21:15 54
123. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:39:57 +00:21:24 53
124. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:40:25 +00:21:52 52
125. Jan Procházka 1949 TBM 00:41:59 +00:23:26 51
126. Šimon Hrouda 2005 UBM 00:43:12 +00:24:39 50
127. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:44:15 +00:25:42 49
128. David Gregor 1975 nereg. 00:44:26 +00:25:53 48
129. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:44:39 +00:26:06 47
130. Oldřich Denemarek 1951 BBM 00:44:44 +00:26:11 46
131. Miroslav Novák 1954 nereg. 00:45:03 +00:26:30 45
132. Ivan Zajíček 2004 nereg. 00:46:25 +00:27:52 44
133. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:46:49 +00:28:16 43
134. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:47:43 +00:29:10 42
135. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:50:18 +00:31:45 41
136. Ondřej Stejskal 1988 LBM 00:53:04 +00:34:31 40
137. Matěj Baše 2005 ZBM 00:53:25 +00:34:52 39
138. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:56:17 +00:37:44 38
139. Martin Ondrouch 2005 ADA 00:56:58 +00:38:25 37
140. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 01:00:19 +00:41:46 36
141. Jiří Chromý 1958 nereg. 01:11:01 +00:52:28 35
Matyáš Tachovský 2002 ZBM DISK 0
Pavel Kříž 1948 PZR DISK 0
Petr Šimek 1967 nereg. DISK 0
Pavel Rotek 1977 ZBM DISK 0
Jiří Kůr 1983 nereg. DISK 0
Ivo Denemarek 1979 BBM DISK 0
Jiří Klieštík 1980 GBM DISK 0
Tomáš Novotný 1977 nereg. DISK 0
Emil Bauer 1944 VBM DISK 0
Petr Matyáš 1961 LBM DISK 0
Jan Slíva 1996 LCE DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:13:42 200
2. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:15:01 +00:01:19 190
3. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:15:17 +00:01:35 182
4. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:16:34 +00:02:52 176
5. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:16:47 +00:03:05 172
6. Hana Doušková 2006 TBM 00:16:58 +00:03:16 170
7. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:17:14 +00:03:32 169
8. Matyáš Folprecht 2006 TBM 00:17:38 +00:03:56 168
9. Kateřina Doušková 2006 TBM 00:17:46 +00:04:04 167
10. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:17:48 +00:04:06 166
11. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:18:12 +00:04:30 165
12. Klára Kurečková 2006 ABM 00:18:39 +00:04:57 164
13. Jošt Kroutil 2007 ZBM 00:19:14 +00:05:32 163
14. Filip Schwab 2007 TBM 00:19:25 +00:05:43 162
15. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:19:48 +00:06:06 161
16. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:20:18 +00:06:36 160
17. Klára Kočová 2008 ZBM 00:20:52 +00:07:10 159
18. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:21:36 +00:07:54 158
19. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:22:01 +00:08:19 157
20. Radan Čech 2006 TBM 00:22:08 +00:08:26 156
21. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:22:18 +00:08:36 155
22. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:22:19 +00:08:37 154
23. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:22:35 +00:08:53 153
24. Martin Bulička 2008 ZBM 00:22:49 +00:09:07 152
25. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:22:52 +00:09:10 151
26. Johana Čechová 2008 TBM 00:23:15 +00:09:33 150
27. Renáta Palátová 2006 ABM 00:23:20 +00:09:38 149
28. Inka Venerová 2007 RBK 00:23:24 +00:09:42 148
29. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:23:27 +00:09:45 147
30. Vojtěch Bauer 2004 nereg. 00:23:36 +00:09:54 146
31. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:23:52 +00:10:10 145
32. Marek Fuchs 2006 TBM 00:24:01 +00:10:19 144
33. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:24:05 +00:10:23 143
34. Klaudie Slezáková 2006 ZBM 00:24:17 +00:10:35 142
35. Jakub Otoupalík 2012 nereg. 00:26:01 +00:12:19 141
36. Max Denemarek 2008 BBM 00:26:26 +00:12:44 140
37. Matěj Bauer 2007 nereg. 00:26:47 +00:13:05 139
38. Matěj Toman 2009 LBM 00:26:51 +00:13:09 138
39. Patrik Kubáň 2010 TBM 00:26:52 +00:13:10 137
40. Antonín Slezák 2005 ZBM 00:27:07 +00:13:25 136
41. Vilém Doušek 2009 TBM 00:28:33 +00:14:51 135
42. Lucie Šafářová 2009 nereg. 00:28:44 +00:15:02 134
43. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:29:20 +00:15:38 133
44. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:30:21 +00:16:39 132
45. Tomáš Podhrázský 2008 nereg. 00:30:23 +00:16:41 131
46. František Koča 2011 ZBM 00:30:27 +00:16:45 130
47. Lenka Jankovská 2007 nereg. 00:32:55 +00:19:13 129
48. Veronika Divišová 2007 nereg. 00:33:47 +00:20:05 128
49. Helena Eliášová 2012 nereg. 00:34:44 +00:21:02 127
50. Jaromír Eliáš 2009 nereg. 00:34:51 +00:21:09 126
51. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:34:53 +00:21:11 125
52. Denisa Finstrlová 2009 ZBM 00:35:02 +00:21:20 124
53. Rea Coufalová 2009 nereg. 00:35:29 +00:21:47 123
54. Thea Coufalová 2010 nereg. 00:35:31 +00:21:49 122
55. Tereza Šebelova 2008 nereg. 00:37:02 +00:23:20 121
56. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:37:09 +00:23:27 120
57. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:37:25 +00:23:43 119
58. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:38:39 +00:24:57 118
59. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:40:04 +00:26:22 117
60. Filip Finstrle 2007 ZBM 00:40:22 +00:26:40 116
61. Petr Klieštík 2006 GBM 00:40:23 +00:26:41 115
62. Tadeáš Kroutil 2009 ZBM 00:42:02 +00:28:20 114
63. Eliška Kroutilová 2013 ZBM1350 00:42:33 +00:28:51 113
64. Jolana Dosedělová 2011 nereg. 00:47:10 +00:33:28 112
65. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:50:33 +00:36:51 111
66. Jan Kříž 2012 TTR 00:58:10 +00:44:28 110
Tomáš Dvořák 2009 TBM DISK 0
Jan Dvořák 2011 TBM DISK 0
Kateřina Redlichová 2013 MAS DISK 0
Aneta Klieštíková 2013 nereg. DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

3.3.2019 23:48
Své postupy (.gpx) si můžete nahrát na 3DRerun: 2km, 4km, 8km a 15km. Odměnou Vám bude to, že si je budete moci porovnat s ostatními závodníky;-)

3.3.2019 23:33
Na další orienťák v Brně se můžete vydat za 14 dní do Bohunic, kde se koná Hruška cup. Pokud už toužíte spíše po lese, tak se můžete den před tím zůčastnit Předjarního kotáru na nedalekém malebném Konicku.

3.3.2019 23:03
Děkujeme všem 226 statečným závodníkům, kteří svedli náročný souboj se zrádnými tratěmi a volbami v ŽaKoPalu! Zveřejňujeme výsledky a také ztráty a nálezy, pokud je něco z toho Vaše, ozvěte se na jarazim@seznam.cz nebo 725 411 904.

3.3.2019 13:00
Zveřejnili jsme mapy s tratěmi letošního ročníku. Kdo jste nebyli, můžete si prohlédnout o co jste přišli :-) Výsledky a mezičasy budou co nevidět.

2.3.2019 11:44
Vyhlašujeme soutež o nejrychlejší mezičas z poslední kontroly do cíle napříč kategoriemi 4km, 8km a 15km. Nejrychlejší závodník (18+) získá stylovou tekutou odměnou!

2.3.2019 11:33
K příchodu na shromaždiště využijte raději cestu podél řeky, není rozbahněná jako ta hlavní branou;-)

28.2.2019 22:33
Máme tu jedno upozornění ohledně centra závodu. Ikdyž venku už panují téměř letní teploty, tak WC funguje v zimním režimu. K splachování je nutné použít kýble s vodou, pokud voda dojde, je nutné ji napumpovat z nedaleké pumpy. Buďte prosím ohleduplní!

28.2.2019 20:42
Zajímá vás, která místa letos na Kauflaufu navštívíte? Mrkněte na náhledy závodních map.

28.2.2019 20:02
Zveřejňujeme startovní listinu, pokud jste se nestihli přihlásit, je to možné v neděli před závodem na prezentaci, pro každou kategorii máme cca 10 map navíc;-)

26.2.2019 21:44
Chcete závodní mapu ŽaKoPal ve formátu A3, ale netroufáte si na 15 km trať? Nevadí, napište si o ni na jarazim@seznam.cz a za pořizovací cenu (cca 15 kč) ji pro Vás vytiskneme.

Starší novinky >>

200