Kauflauf 2016

Datum: 13.12.2015

Ročník: 9.

Místo: Brno - Maloměřice

Mapa: Cacovický ostrov

Účast: 319 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Michaela Omová 1981 TUR 00:20:42 200
2. Jindra Hlavová 1989 ZBM 00:21:42 +00:01:00 190
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:21:42 +00:01:00 190
4. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:21:49 +00:01:07 176
5. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:22:09 +00:01:27 172
6. Zdenka Kozáková 1979 TBM 00:22:13 +00:01:31 170
7. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:22:14 +00:01:32 169
8. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:23:31 +00:02:49 168
9. Vanda Hošeková 1996 ASU 00:23:36 +00:02:54 167
10. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:23:44 +00:03:02 166
11. Tereza Odehnalová 1997 ABM 00:24:02 +00:03:20 165
12. Lucie Matulová 1988 ADA 00:24:07 +00:03:25 164
13. Lenka Křížová 1985 TTR 00:24:17 +00:03:35 163
14. Lucie Staňková 1987 ASU 00:24:38 +00:03:56 162
15. Hana Fučíková 1977 VBM 00:24:39 +00:03:57 161
16. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:25:03 +00:04:21 160
17. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:25:25 +00:04:43 159
18. Iva Matulová 1984 ADA 00:25:43 +00:05:01 158
18. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:25:43 +00:05:01 158
20. Michaela Jurčová 1989 nereg. 00:25:52 +00:05:10 156
21. Petra Dittrichová 1987 KON 00:25:53 +00:05:11 155
22. Barbara Stachoňová 1984 ZBM 00:26:12 +00:05:30 154
23. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:26:34 +00:05:52 153
24. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:27:00 +00:06:18 152
25. Lucie Boháčová 1987 PTE 00:27:11 +00:06:29 151
26. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:27:12 +00:06:30 150
27. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:27:25 +00:06:43 149
28. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:27:50 +00:07:08 148
29. Lucie Broschová 1974 RBK 00:28:13 +00:07:31 147
30. Klára Odehnalová 1999 ABM 00:28:15 +00:07:33 146
31. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:28:26 +00:07:44 145
32. Andrea Firešová 1973 ZBM 00:28:54 +00:08:12 144
32. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:28:54 +00:08:12 144
34. Monika Pekárková 1992 RBK 00:29:05 +00:08:23 142
35. Lisa Melymuk 1981 nereg. 00:29:20 +00:08:38 141
36. Hana Dvořáková 1986 ZBM 00:29:23 +00:08:41 140
37. Petra Palasová 1986 ZBM 00:29:26 +00:08:44 139
38. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:29:44 +00:09:02 138
39. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:30:17 +00:09:35 137
40. Barbora Kožnarová 1993 nereg. 00:30:18 +00:09:36 136
41. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:30:38 +00:09:56 135
42. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:30:41 +00:09:59 134
43. Martina Ploutvová 1985 nereg. 00:30:46 +00:10:04 133
43. Monika Jašková 1963 TBM 00:30:46 +00:10:04 133
43. Klára Doušková 1977 TBM 00:30:46 +00:10:04 133
46. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:30:51 +00:10:09 130
47. Marcela Čechová 1976 TBM 00:31:00 +00:10:18 129
48. Jana Stehlíková 1986 TZL 00:31:20 +00:10:38 128
49. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:32:09 +00:11:27 127
50. Ada Kuchařová 1958 TBM 00:32:22 +00:11:40 126
51. Radka Hájková 1966 nereg. 00:32:36 +00:11:54 125
52. Zuzana Dittrichová 1991 KON 00:33:01 +00:12:19 124
53. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:33:52 +00:13:10 123
54. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:34:03 +00:13:21 122
55. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:34:12 +00:13:30 121
56. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:34:14 +00:13:32 120
57. Irena Jelínková 1976 nereg. 00:35:02 +00:14:20 119
58. Helena Procházková 1953 TBM 00:35:03 +00:14:21 118
59. Dana Králová 1976 XBM 00:35:06 +00:14:24 117
60. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:35:13 +00:14:31 116
61. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:35:27 +00:14:45 115
62. Daniela Tršová 1973 PBM 00:36:11 +00:15:29 114
63. Pavla Stará 1942 TBM 00:36:18 +00:15:36 113
64. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:36:32 +00:15:50 112
65. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:36:35 +00:15:53 111
66. Iva Janská 1957 LBM 00:36:38 +00:15:56 110
67. Jolana Králová 2003 TBM 00:37:49 +00:17:07 109
68. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:38:35 +00:17:53 108
69. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:39:37 +00:18:55 107
70. Radana Dušková 1975 nereg. 00:39:40 +00:18:58 106
71. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:40:21 +00:19:39 105
71. Eva Gregorová 1977 nereg. 00:40:21 +00:19:39 105
73. Lenka Matyášová 1964 LBM 00:41:51 +00:21:09 103
74. Radka Mráčková 1986 nereg. 00:42:45 +00:22:03 102
75. Tereza Dušková 2005 TBM 00:44:07 +00:23:25 101
76. Věra Salajkova 1955 LBM 00:48:03 +00:27:21 100
77. Martina Bradáčková 1990 MAS 00:49:34 +00:28:52 99
78. Soňa Dudešková 1986 nereg. 00:50:00 +00:29:18 98
79. Jana Tomanová 1949 LBM 00:50:59 +00:30:17 97
80. Eva Chromá 1963 nereg. 00:51:19 +00:30:37 96
81. Dagmar Minaříková 1968 nereg. 00:56:12 +00:35:30 95
82. Iva Gregorová 2002 nereg. 01:03:26 +00:42:44 94
83. Denisa Králová 2005 TBM 01:05:44 +00:45:02 93
Šárka Klieštíková 2004 GBM DISK 0
Nataša Richterová 1974 ADA DISK 0
Ludmila Ondrouchová 1970 ADA DISK 0
Alena Finstrlová 1975 nereg. DISK 0
Lucie Galatíková 1995 ZBM DISK 0
Pavla Hažmuková 1976 GBM DISK 0
Marcela Hiršová 1970 VBM DISK 0
Tereza Gregorová 1990 nereg. DISK 0
Jana Gebauerová 1979 ZBM DISK 0
Nikola Pawlitová 1991 nereg. DISK 0
Eva Kabáthová 1989 ZBM DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Miloš Nykodým 1990 ZBM 00:18:33 200
2. Jan Petržela 1992 PHK 00:18:37 +00:00:04 190
3. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:19:27 +00:00:54 182
4. Pavel Brlica 1993 ZBM 00:19:52 +00:01:19 176
5. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:19:54 +00:01:21 172
6. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:19:58 +00:01:25 170
7. Adam Chromý 1988 ZBM 00:20:01 +00:01:28 169
8. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:20:09 +00:01:36 168
9. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:20:10 +00:01:37 167
10. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:20:34 +00:02:01 166
11. Jiří Nečas 1991 TZL 00:20:48 +00:02:15 165
12. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:21:07 +00:02:34 164
13. Radovan Čech 1978 TBM 00:21:12 +00:02:39 163
14. Petr Matula 1982 ADA 00:21:21 +00:02:48 162
15. Jan Palas 1985 ZBM 00:21:30 +00:02:57 161
16. Michal Bialožyt 1987 ZBM 00:21:35 +00:03:02 160
17. Petr Palát 1974 ABM 00:21:42 +00:03:09 159
18. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:22:04 +00:03:31 158
19. Vladan Henek 1980 VBM 00:22:11 +00:03:38 157
20. Matěj Mašata 1996 PHK 00:22:13 +00:03:40 156
21. Stanislav Mokrý 1992 ABM 00:22:17 +00:03:44 155
22. David Schwab 1974 TBM 00:22:34 +00:04:01 154
23. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:22:44 +00:04:11 153
24. Michal Šrubař 1986 MBM 00:22:46 +00:04:13 152
25. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:22:55 +00:04:22 151
26. Jiří Ehl 1977 TBM 00:23:07 +00:04:34 150
27. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:23:15 +00:04:42 149
28. Ondřej Sáňka 1984 MBM 00:23:31 +00:04:58 148
29. Matej Hraboš 1995 ASU 00:23:39 +00:05:06 147
30. Jakub Šesták 1990 RBK 00:23:47 +00:05:14 146
31. Zdeněk Stachoň 1980 ZBM 00:24:01 +00:05:28 145
32. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:24:22 +00:05:49 144
33. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:24:27 +00:05:54 143
34. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:24:28 +00:05:55 142
35. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:24:39 +00:06:06 141
35. Jiří Ježek 1984 PHK 00:24:39 +00:06:06 141
37. Jan Polášek 1986 TZL 00:25:04 +00:06:31 139
37. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:25:04 +00:06:31 139
39. Radim Kheil 1973 PBM 00:25:38 +00:07:05 137
40. Zbyněk Žáček 1971 RBK 00:25:46 +00:07:13 136
41. Vojta Gryc 2001 TBM 00:25:49 +00:07:16 135
42. Jan Drbal 1971 PGP 00:25:50 +00:07:17 134
42. Jiří Urválek 1961 TBM 00:25:50 +00:07:17 134
44. Lubomír Trš 1973 PBM 00:25:55 +00:07:22 132
45. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:25:58 +00:07:25 131
46. Jan Král 1999 ZBM 00:26:04 +00:07:31 130
47. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:26:26 +00:07:53 129
47. Roman Vlček 1970 SKM 00:26:26 +00:07:53 129
49. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:26:27 +00:07:54 127
50. Tomáš Redlich 1982 MAS 00:26:32 +00:07:59 126
51. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:26:51 +00:08:18 125
52. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:27:05 +00:08:32 124
52. Robert Doušek 1979 TBM 00:27:05 +00:08:32 124
54. David Aleš 1975 ASU 00:27:08 +00:08:35 122
54. Lukáš Kříž 1982 TTR 00:27:08 +00:08:35 122
56. Jan Král 1969 XBM 00:27:11 +00:08:38 120
57. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:27:12 +00:08:39 119
58. Michal Pekárek 1990 RBK 00:27:16 +00:08:43 118
59. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:27:18 +00:08:45 117
60. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:27:28 +00:08:55 116
61. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:27:31 +00:08:58 115
62. Viktor Kučera 1976 nereg. 00:27:43 +00:09:10 114
63. Jiří Mareček 1959 ADA 00:27:45 +00:09:12 113
64. Martin Chmelař 1995 ASU 00:28:14 +00:09:41 112
65. Jan Charvát 1969 nereg. 00:28:23 +00:09:50 111
66. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:28:30 +00:09:57 110
67. Jakub Novák 1986 nereg. 00:28:43 +00:10:10 109
68. Petr Novotný 1973 nereg. 00:28:50 +00:10:17 108
69. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:28:53 +00:10:20 107
70. Pavel Kořan 1974 VBM 00:28:55 +00:10:22 106
71. Dominik Šrom 2000 GBM 00:28:58 +00:10:25 105
72. Jiří Kozubík 1988 nereg. 00:29:04 +00:10:31 104
73. David Rajnoha 2000 UBM 00:29:29 +00:10:56 103
74. Pavel Suk 1977 nereg. 00:29:33 +00:11:00 102
75. Radek Musil 1976 nereg. 00:29:54 +00:11:21 101
76. Radek Burdilák 1985 MBM 00:29:56 +00:11:23 100
77. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:30:20 +00:11:47 99
78. Michal Jirka 1984 PTE 00:30:25 +00:11:52 98
79. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:30:32 +00:11:59 97
80. Zbyšek Podhrázský 1982 MBM 00:30:46 +00:12:13 96
81. Jan Kovář 1983 nereg. 00:31:04 +00:12:31 95
81. Jan Kalmus 1987 nereg. 00:31:04 +00:12:31 95
83. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:31:21 +00:12:48 93
84. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:31:38 +00:13:05 92
85. Radim Vansa 1987 nereg. 00:31:39 +00:13:06 91
86. Robert Kurečka 1972 ABM 00:32:07 +00:13:34 90
87. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:32:12 +00:13:39 89
88. Tomáš Palát 2003 ABM 00:32:34 +00:14:01 88
89. Marek Unčovský 1971 GBM 00:32:39 +00:14:06 87
90. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:32:40 +00:14:07 86
91. Pavel Pulec 1962 VBM 00:32:44 +00:14:11 85
92. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:32:52 +00:14:19 84
93. Filip Hort 1978 nereg. 00:32:53 +00:14:20 83
94. Michal Gregor 1999 nereg. 00:33:02 +00:14:29 82
95. Ondřej Toman 1975 LBM 00:33:06 +00:14:33 81
96. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:33:14 +00:14:41 80
97. Václav Štěpánský 1961 ZBM 00:33:45 +00:15:12 79
98. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:33:48 +00:15:15 78
99. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:34:00 +00:15:27 77
100. Milan Jašek 1962 TBM 00:34:02 +00:15:29 76
101. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:34:18 +00:15:45 75
102. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:34:20 +00:15:47 74
103. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:34:25 +00:15:52 73
104. Jiří Kos 1966 nereg. 00:34:26 +00:15:53 72
105. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:34:34 +00:16:01 71
106. Zdeněk Cidlík 1967 nereg. 00:34:40 +00:16:07 70
107. Libor Hirš 1960 VBM 00:35:00 +00:16:27 69
108. Ondra Gryc 2004 TBM 00:35:11 +00:16:38 68
109. Martin Drašar 1984 nereg. 00:35:13 +00:16:40 67
110. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:35:51 +00:17:18 66
111. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:35:54 +00:17:21 65
112. Otakar Jašek 1994 ZBM 00:35:58 +00:17:25 64
113. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:35:59 +00:17:26 63
114. Vladimír Dušek 1974 nereg. 00:36:03 +00:17:30 62
115. Miloš Kinc 1964 nereg. 00:37:37 +00:19:04 61
116. Jakub Hrouda 2001 VBM 00:37:45 +00:19:12 60
117. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:37:52 +00:19:19 59
118. David Nečas 1976 TBM 00:38:07 +00:19:34 58
119. Štěpán Šoupal 2004 SK Radiosport 00:38:13 +00:19:40 57
120. Ondřej Peterka 2003 GBM 00:38:47 +00:20:14 56
121. Jiří Gawel 1957 BBM 00:38:59 +00:20:26 55
122. Dominik Barát 1993 nereg. 00:39:48 +00:21:15 54
123. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:39:57 +00:21:24 53
124. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:40:25 +00:21:52 52
125. Jan Procházka 1949 TBM 00:41:59 +00:23:26 51
126. Šimon Hrouda 2005 UBM 00:43:12 +00:24:39 50
127. Jan Vřešťál 1939 nereg. 00:44:15 +00:25:42 49
128. David Gregor 1975 nereg. 00:44:26 +00:25:53 48
129. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:44:39 +00:26:06 47
130. Oldřich Denemarek 1951 BBM 00:44:44 +00:26:11 46
131. Miroslav Novák 1954 nereg. 00:45:03 +00:26:30 45
132. Ivan Zajíček 2004 nereg. 00:46:25 +00:27:52 44
133. Petr Viktorin 1987 nereg. 00:46:49 +00:28:16 43
134. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:47:43 +00:29:10 42
135. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:50:18 +00:31:45 41
136. Ondřej Stejskal 1988 LBM 00:53:04 +00:34:31 40
137. Matěj Baše 2005 ZBM 00:53:25 +00:34:52 39
138. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:56:17 +00:37:44 38
139. Martin Ondrouch 2005 ADA 00:56:58 +00:38:25 37
140. Jáchym Tachovský 2005 ZBM 01:00:19 +00:41:46 36
141. Jiří Chromý 1958 nereg. 01:11:01 +00:52:28 35
Matyáš Tachovský 2002 ZBM DISK 0
Pavel Kříž 1948 PZR DISK 0
Petr Šimek 1967 nereg. DISK 0
Pavel Rotek 1977 ZBM DISK 0
Jiří Kůr 1983 nereg. DISK 0
Ivo Denemarek 1979 BBM DISK 0
Jiří Klieštík 1980 GBM DISK 0
Tomáš Novotný 1977 nereg. DISK 0
Emil Bauer 1944 VBM DISK 0
Petr Matyáš 1961 LBM DISK 0
Jan Slíva 1996 LCE DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:13:42 200
2. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:15:01 +00:01:19 190
3. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:15:17 +00:01:35 182
4. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:16:34 +00:02:52 176
5. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:16:47 +00:03:05 172
6. Hana Doušková 2006 TBM 00:16:58 +00:03:16 170
7. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:17:14 +00:03:32 169
8. Matyáš Folprecht 2006 TBM 00:17:38 +00:03:56 168
9. Kateřina Doušková 2006 TBM 00:17:46 +00:04:04 167
10. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:17:48 +00:04:06 166
11. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:18:12 +00:04:30 165
12. Klára Kurečková 2006 ABM 00:18:39 +00:04:57 164
13. Jošt Kroutil 2007 ZBM 00:19:14 +00:05:32 163
14. Filip Schwab 2007 TBM 00:19:25 +00:05:43 162
15. Jonáš Ptáček 2007 TBM 00:19:48 +00:06:06 161
16. Lucie Finstrlová 2006 ZBM 00:20:18 +00:06:36 160
17. Klára Kočová 2008 ZBM 00:20:52 +00:07:10 159
18. Tereza Kubáňová 2007 TBM 00:21:36 +00:07:54 158
19. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:22:01 +00:08:19 157
20. Radan Čech 2006 TBM 00:22:08 +00:08:26 156
21. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:22:18 +00:08:36 155
22. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:22:19 +00:08:37 154
23. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:22:35 +00:08:53 153
24. Martin Bulička 2008 ZBM 00:22:49 +00:09:07 152
25. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:22:52 +00:09:10 151
26. Johana Čechová 2008 TBM 00:23:15 +00:09:33 150
27. Renáta Palátová 2006 ABM 00:23:20 +00:09:38 149
28. Inka Venerová 2007 RBK 00:23:24 +00:09:42 148
29. Libuše Mazálková 2006 nereg. 00:23:27 +00:09:45 147
30. Vojtěch Bauer 2004 nereg. 00:23:36 +00:09:54 146
31. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:23:52 +00:10:10 145
32. Marek Fuchs 2006 TBM 00:24:01 +00:10:19 144
33. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:24:05 +00:10:23 143
34. Klaudie Slezáková 2006 ZBM 00:24:17 +00:10:35 142
35. Jakub Otoupalík 2012 nereg. 00:26:01 +00:12:19 141
36. Max Denemarek 2008 BBM 00:26:26 +00:12:44 140
37. Matěj Bauer 2007 nereg. 00:26:47 +00:13:05 139
38. Matěj Toman 2009 LBM 00:26:51 +00:13:09 138
39. Patrik Kubáň 2010 TBM 00:26:52 +00:13:10 137
40. Antonín Slezák 2005 ZBM 00:27:07 +00:13:25 136
41. Vilém Doušek 2009 TBM 00:28:33 +00:14:51 135
42. Lucie Šafářová 2009 nereg. 00:28:44 +00:15:02 134
43. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:29:20 +00:15:38 133
44. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:30:21 +00:16:39 132
45. Tomáš Podhrázský 2008 nereg. 00:30:23 +00:16:41 131
46. František Koča 2011 ZBM 00:30:27 +00:16:45 130
47. Lenka Jankovská 2007 nereg. 00:32:55 +00:19:13 129
48. Veronika Divišová 2007 nereg. 00:33:47 +00:20:05 128
49. Helena Eliášová 2012 nereg. 00:34:44 +00:21:02 127
50. Jaromír Eliáš 2009 nereg. 00:34:51 +00:21:09 126
51. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:34:53 +00:21:11 125
52. Denisa Finstrlová 2009 ZBM 00:35:02 +00:21:20 124
53. Rea Coufalová 2009 nereg. 00:35:29 +00:21:47 123
54. Thea Coufalová 2010 nereg. 00:35:31 +00:21:49 122
55. Tereza Šebelova 2008 nereg. 00:37:02 +00:23:20 121
56. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:37:09 +00:23:27 120
57. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:37:25 +00:23:43 119
58. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:38:39 +00:24:57 118
59. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:40:04 +00:26:22 117
60. Filip Finstrle 2007 ZBM 00:40:22 +00:26:40 116
61. Petr Klieštík 2006 GBM 00:40:23 +00:26:41 115
62. Tadeáš Kroutil 2009 ZBM 00:42:02 +00:28:20 114
63. Eliška Kroutilová 2013 ZBM1350 00:42:33 +00:28:51 113
64. Jolana Dosedělová 2011 nereg. 00:47:10 +00:33:28 112
65. Vojtěch Kozák 2011 TBM 00:50:33 +00:36:51 111
66. Jan Kříž 2012 TTR 00:58:10 +00:44:28 110
Tomáš Dvořák 2009 TBM DISK 0
Jan Dvořák 2011 TBM DISK 0
Kateřina Redlichová 2013 MAS DISK 0
Aneta Klieštíková 2013 nereg. DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

22.2.2018 9:22  před 7 hod. 
Prodloužili jsme přihlášky do dnešních 12:00. Pokud jste se tedy nestihli přihlásit nebo si chcete změnit trať, tak na to máte ještě necelé 3 hodiny;-)

20.2.2018 14:44  před 2 dny 
Pokud budete mít nějaký požadavek na startovní čas, pošlete ho prosím do čtvrtka 12:00 Drbčovi na drbca@centrum.cz. Zároveň prosíme závodníky, kteří se přihlásili, ale nevybrali si kategorii, aby tak učinili do konce přihlášek. Jinak budou přiřazeni na trať 15 km;-)

19.2.2018 23:32  před 3 dny 
Zveřejnili jsme parametry tratí, aby se Vám lépe rozhodovalo, na jakou délku se přihlásit. Nebojte se trati 15 km, bude stát opravdu za to a vyhlásíme na ní i největšího bojovníka!

18.2.2018 22:47  před 4 dny 
Do závodu zbývá necelý týden a přípravy běží v plném proudu. Zveřejnili jsme pro Vás ukázku mapy.

28.1.2018 20:09
Zveřejnili jsme propozice 11. ročníku Kauflaufu. Letos se můžete netradičně těšit na městskou klasiku.

6.12.2017 17:03
Jediné, co zatím víme je, že Kuaflauf určitě bude a bude to něco netradičního, co ještě v Brně není. Nechejte se překvapit ;-) Až to budeme mít připraveno, spustíme přihláškový systém a zveřejníme propozice.

12.2.2017 20:27
Děkujeme všem 227 účastníkům 10. ročníku Kauflaufu, kteří se nezalekli ledu, sněhu ani bláta a přišli si zazávodit. Pokud máte nějaké fotografie ze závodu, budeme velmi rádi když nám nějaké povedené (nebo odkaz na ně) pošlete na mail jarazim@seznam.cz, fotografie potom zveřejníme v historii závodu:-) Předem děkujeme!

12.2.2017 17:36
Zveřejnili jsme mezičasy letošního Kauflaufu.

12.2.2017 17:26
Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

12.2.2017 17:26
Zveřejněny výsledky.

Starší novinky >>

200