Kauflauf 2017

Datum: 12.02.2017

Ročník: 10.

Místo: Brno - Nový Lískovec

Mapa: Nový Lískovec

Účast: 227 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:18:47 200
2. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:19:21 +00:00:34 190
3. Gabriela Hiršová 1996 ZBM 00:20:24 +00:01:37 182
4. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:20:47 +00:02:00 176
5. Veronika Grycová 1998 TBM 00:21:18 +00:02:31 172
6. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:22:21 +00:03:34 170
7. Lenka Kociánová 1985 VBM 00:22:25 +00:03:38 169
8. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:22:36 +00:03:49 168
9. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:22:50 +00:04:03 167
10. Martina Opálková 2000 BBM 00:23:11 +00:04:24 166
11. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:23:30 +00:04:43 165
12. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:23:54 +00:05:07 164
13. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:24:00 +00:05:13 163
14. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:24:09 +00:05:22 162
15. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:24:40 +00:05:53 161
16. Petra Grycová 1974 TBM 00:25:55 +00:07:08 160
17. Petra Palasová 1986 ZBM 00:26:13 +00:07:26 159
18. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:57 +00:08:10 158
19. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:27:04 +00:08:17 157
20. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:27:10 +00:08:23 156
21. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:27:46 +00:08:59 155
22. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:28:52 +00:10:05 154
23. Hana Fučíková 1977 VBM 00:29:15 +00:10:28 153
24. Lenka Hrušková 1962 ZBM 00:29:50 +00:11:03 152
25. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:30:10 +00:11:23 151
26. Michaela Marečková 1992 ADA 00:31:06 +00:12:19 150
27. Zuzana Dittrichová 1991 KON 00:32:02 +00:13:15 149
28. Alena Finstrlová 1975 ZBM 00:32:06 +00:13:19 148
29. Eliška Lukšíková 2002 ZBM 00:32:19 +00:13:32 147
30. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:32:20 +00:13:33 146
31. Jana Střelická 1977 nereg. 00:32:32 +00:13:45 145
32. Eva Hyánková 1974 nereg. 00:32:43 +00:13:56 144
33. Lucie Matulová 1988 ADA 00:33:57 +00:15:10 143
34. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:34:12 +00:15:25 142
35. Jana Sedláčková 1970 HLV 00:34:48 +00:16:01 141
36. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:35:38 +00:16:51 140
37. Radka Hájková 1966 nereg. 00:36:06 +00:17:19 139
38. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:36:22 +00:17:35 138
39. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:36:34 +00:17:47 137
40. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:36:39 +00:17:52 136
41. Eliška Bendáková 1992 LTU 00:37:38 +00:18:51 135
42. Radka Šichová 1980 ABM 00:38:18 +00:19:31 134
43. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:39:16 +00:20:29 133
44. Petra Nyčová 1979 nereg. 00:39:54 +00:21:07 132
45. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:40:07 +00:21:20 131
46. Věra Vavrincová 1968 nereg. 00:41:16 +00:22:29 130
47. Pavlína Cíchová 1974 TTR 00:41:53 +00:23:06 129
48. Janka Kotrlová 1989 nereg. 00:44:44 +00:25:57 128
49. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:46:52 +00:28:05 127
50. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:48:50 +00:30:03 126
51. Jana Francová 1975 nereg. 00:55:23 +00:36:36 125
52. Dagmar Minaříková 1968 nereg. 01:02:09 +00:43:22 124
53. Jitka Kyclová 1974 LBM 01:04:36 +00:45:49 123
Monika Jašková 1963 TBM DISK 0
Kateřina Jégrová 1990 nereg. DISK 0
Markéta Střítecká 2002 GBM DISK 0
Jana Cimalová 1989 nereg. DISK 0
Magdalena Bašeová 1973 nereg. DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:18:12 200
2. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:18:47 +00:00:35 190
3. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:18:52 +00:00:40 182
4. Otakar Hirš 1998 ZBM 00:19:04 +00:00:52 176
5. Adam Chromý 1988 ZBM 00:19:06 +00:00:54 172
6. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:19:54 +00:01:42 170
7. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:20:05 +00:01:53 169
8. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:20:38 +00:02:26 168
9. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:43 +00:02:31 167
10. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:20:56 +00:02:44 166
10. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:56 +00:02:44 166
12. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:20:58 +00:02:46 164
13. Petr Matula 1982 ADA 00:21:05 +00:02:53 163
14. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:21:30 +00:03:18 162
15. Matěj Mašata 1996 PHK 00:21:37 +00:03:25 161
16. Marek Prášil 1973 TTR 00:21:55 +00:03:43 160
17. Filip Adámek 2001 ABM 00:22:02 +00:03:50 159
18. Jan Palas 1985 ZBM 00:22:03 +00:03:51 158
19. Eda Štěrbák 1975 ZBM 00:22:14 +00:04:02 157
20. Michal Šrubař 1986 ASU 00:22:34 +00:04:22 156
21. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:22:35 +00:04:23 155
22. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:23:01 +00:04:49 154
22. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:23:01 +00:04:49 154
24. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:23:10 +00:04:58 152
25. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:23:31 +00:05:19 151
26. Vojta Gryc 2001 TBM 00:23:51 +00:05:39 150
27. Vít Suchomel 1984 MBM 00:23:55 +00:05:43 149
28. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:00 +00:05:48 148
29. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:24:08 +00:05:56 147
30. Roman Vlček 1970 SKM 00:24:42 +00:06:30 146
31. Jan Drbal 1971 PGP 00:25:10 +00:06:58 145
32. Peter Vričan 1989 nereg. 00:25:23 +00:07:11 144
33. Jirka Hrazdil 1984 ZBM 00:25:26 +00:07:14 143
34. Jan Komenda 1999 ZBM 00:25:39 +00:07:27 142
35. Pavel Kořan 1974 VBM 00:25:41 +00:07:29 141
36. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:25:49 +00:07:37 140
37. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:26:20 +00:08:08 139
38. Radim Kheil 1973 PBM 00:26:33 +00:08:21 138
39. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:26:36 +00:08:24 137
40. Jakub Novák 1986 nereg. 00:26:50 +00:08:38 136
41. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:27:24 +00:09:12 135
42. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:27:36 +00:09:24 134
43. Filipe Farinha 1982 GD4C 00:27:46 +00:09:34 133
44. David Aleš 1975 ASU 00:27:57 +00:09:45 132
45. Jiří Mareček 1959 ADA 00:28:19 +00:10:07 131
45. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:28:19 +00:10:07 131
47. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:28:50 +00:10:38 129
48. Matěj Cícha 2001 TTR 00:28:58 +00:10:46 128
49. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:29:14 +00:11:02 127
50. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:29:24 +00:11:12 126
51. Jaroslav Sedláček 1964 HLV 00:29:25 +00:11:13 125
52. Tomáš Kavan 1986 TBM 00:29:34 +00:11:22 124
53. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:29:38 +00:11:26 123
54. Libor Hirš 1960 VBM 00:29:53 +00:11:41 122
55. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:30:03 +00:11:51 121
56. Michal Gregor 1999 ZBM 00:30:26 +00:12:14 120
57. Ondřej Toman 1975 LBM 00:30:49 +00:12:37 119
58. Milan Jašek 1962 TBM 00:30:56 +00:12:44 118
59. Steve Chalk 1965 GBM 00:30:58 +00:12:46 117
60. Pavel Ptáček st. 1965 BBM 00:31:16 +00:13:04 116
61. Marek Strečko 1991 ASU 00:31:20 +00:13:08 115
62. Ondra Gryc 2004 TBM 00:31:30 +00:13:18 114
62. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:31:30 +00:13:18 114
64. Kamil Komenda 1972 nereg. 00:31:47 +00:13:35 112
65. Radek Musil 1976 nereg. 00:32:05 +00:13:53 111
66. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:32:39 +00:14:27 110
67. Petr Patočka 1963 BBM 00:32:47 +00:14:35 109
68. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:33:05 +00:14:53 108
69. Michal Petříček 1979 nereg. 00:33:20 +00:15:08 107
70. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:33:25 +00:15:13 106
71. Pavel Suk 1977 nereg. 00:33:37 +00:15:25 105
72. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:33:38 +00:15:26 104
73. Kamil Hanousek 1974 nereg. 00:33:45 +00:15:33 103
74. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:33:49 +00:15:37 102
75. Pavel Pulec 1962 VBM 00:33:53 +00:15:41 101
76. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:34:22 +00:16:10 100
77. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:34:56 +00:16:44 99
78. Petr Drábek 1967 TTR 00:35:22 +00:17:10 98
79. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:35:52 +00:17:40 97
80. Petr Novotný 1973 nereg. 00:37:16 +00:19:04 96
81. Tomáš Horký 1967 TBM 00:37:24 +00:19:12 95
82. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:37:35 +00:19:23 94
83. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:38:05 +00:19:53 93
84. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:38:38 +00:20:26 92
85. Michal Šenkýř 2401 nereg. 00:40:19 +00:22:07 91
86. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:41:59 +00:23:47 90
87. David Nečas 1976 TBM 00:42:48 +00:24:36 89
87. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:42:48 +00:24:36 89
89. Jan Karlík 1988 nereg. 00:43:40 +00:25:28 87
90. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 00:43:55 +00:25:43 86
91. Miroslav Kycl 1971 LBM 00:43:56 +00:25:44 85
92. Jiří Kadlček 1988 nereg. 01:08:10 +00:49:58 84
Miroslav Beránek 1977 ZBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:12:30 200
2. Martin Hikl 2011 nereg. 00:15:35 +00:03:05 190
3. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:16:48 +00:04:18 182
4. Klára Kočová 2008 ZBM 00:17:35 +00:05:05 176
5. Alena Střelická 2007 nereg. 00:17:45 +00:05:15 172
6. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:20:11 +00:07:41 170
7. Jakub Otoupalík 2012 nereg. 00:20:50 +00:08:20 169
8. Matěj Sedláček 2010 HLV 00:22:13 +00:09:43 168
9. Barbora Hyánková 2009 nereg. 00:22:39 +00:10:09 167
10. Tereza Hyánková 2007 nereg. 00:22:43 +00:10:13 166
11. Marek Procházka 2012 nereg. 00:23:52 +00:11:22 165
12. Kateřina Horká 2008 UBM 00:25:53 +00:13:23 164
13. Tereza Kučerová 2009 ZBM 00:26:08 +00:13:38 163
14. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:26:20 +00:13:50 162
15. František Koča 2011 ZBM 00:26:37 +00:14:07 161
16. Rea Coufalová 2009 ZBM 00:27:20 +00:14:50 160
17. Matěj Toman 2009 LBM 00:28:59 +00:16:29 159
18. Thea Coufalová 2010 ZBM 00:29:48 +00:17:18 158
19. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:31:18 +00:18:48 157
20. Václav Drastík 2009 nereg. 00:31:31 +00:19:01 156
21. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:32:31 +00:20:01 155
22. Jakub Komenda 2007 nereg. 00:34:12 +00:21:42 154
23. Jolana Bašeová 2010 ZBM 00:34:34 +00:22:04 153
24. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:35:05 +00:22:35 152
25. Vašek Tejkal 2014 ADA 00:36:28 +00:23:58 151
26. Zbyšek Hažmuk 2012 GBM 00:37:44 +00:25:14 150
27. Tereza Odehnalová 2008 ADA 00:39:13 +00:26:43 149
28. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:40:38 +00:28:08 148
29. Lukáš Brabec 2014 ZBM 00:46:05 +00:33:35 147
30. Kristýna Lepičová 2015 nereg. 00:52:07 +00:39:37 146
Petra Skobová 2015 nereg. DISK 0

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:19:09 200
2. Pepa Štěrbák 2004 ZBM 00:19:45 +00:00:36 190
3. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:20:14 +00:01:05 182
4. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:20:21 +00:01:12 176
5. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:20:30 +00:01:21 172
6. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:21:04 +00:01:55 170
7. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:21:13 +00:02:04 169
8. Luboš Minařík 1957 TBM 00:22:16 +00:03:07 168
9. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:22:21 +00:03:12 167
10. Emil Bauer 1944 VBM 00:22:25 +00:03:16 166
11. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:22:29 +00:03:20 165
12. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:22:49 +00:03:40 164
13. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:23:10 +00:04:01 163
13. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:23:10 +00:04:01 163
15. Martin Imlauf 1963 SNA 00:23:58 +00:04:49 161
16. Václav Cícha 2004 TTR 00:24:00 +00:04:51 160
17. Jiří Kos 1966 nereg. 00:24:52 +00:05:43 159
18. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:25:22 +00:06:13 158
19. Petr Šimek 1967 nereg. 00:25:25 +00:06:16 157
20. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:25:28 +00:06:19 156
21. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:25:49 +00:06:40 155
22. Jiří Gawel 1957 BBM 00:27:00 +00:07:51 154
23. Helena Procházková 1953 TBM 00:28:59 +00:09:50 153
24. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:30:06 +00:10:57 152
25. Tereza Dušková 2005 TBM 00:30:24 +00:11:15 151
26. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:30:29 +00:11:20 150
27. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:31:01 +00:11:52 149
28. Andrej Bružeňák 2003 TBM 00:31:41 +00:12:32 148
29. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:33:29 +00:14:20 147
30. Matěj Baše 2005 ZBM 00:35:04 +00:15:55 146
31. Jan Procházka 1949 TBM 00:36:15 +00:17:06 145
32. Věra Salajkova 1955 LBM 00:37:09 +00:18:00 144
33. Michal Kycl 2005 LBM 00:39:32 +00:20:23 143
34. Lukáš Kycl 2003 LBM 00:39:36 +00:20:27 142
35. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:39:40 +00:20:31 141
36. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:40:17 +00:21:08 140
37. Eva Chromá 1963 nereg. 00:44:22 +00:25:13 139
38. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:47:16 +00:28:07 138
39. Ondřej Kycl 2005 LBM 00:48:43 +00:29:34 137
40. Mia Bružeňáková 2006 TBM 00:48:56 +00:29:47 136
41. Elena Tomanová 1966 ABM 00:54:50 +00:35:41 135
Vilém Bednařík 2005 VLI DISK 0
Tomáš Odehnal 2005 ADA DISK 0
Libuše Mazálková 2006 nereg. DISK 0
Jiří Toufar 1966 nereg. DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

22.2.2018 9:22  před 7 hod. 
Prodloužili jsme přihlášky do dnešních 12:00. Pokud jste se tedy nestihli přihlásit nebo si chcete změnit trať, tak na to máte ještě necelé 3 hodiny;-)

20.2.2018 14:44  před 2 dny 
Pokud budete mít nějaký požadavek na startovní čas, pošlete ho prosím do čtvrtka 12:00 Drbčovi na drbca@centrum.cz. Zároveň prosíme závodníky, kteří se přihlásili, ale nevybrali si kategorii, aby tak učinili do konce přihlášek. Jinak budou přiřazeni na trať 15 km;-)

19.2.2018 23:32  před 3 dny 
Zveřejnili jsme parametry tratí, aby se Vám lépe rozhodovalo, na jakou délku se přihlásit. Nebojte se trati 15 km, bude stát opravdu za to a vyhlásíme na ní i největšího bojovníka!

18.2.2018 22:47  před 4 dny 
Do závodu zbývá necelý týden a přípravy běží v plném proudu. Zveřejnili jsme pro Vás ukázku mapy.

28.1.2018 20:09
Zveřejnili jsme propozice 11. ročníku Kauflaufu. Letos se můžete netradičně těšit na městskou klasiku.

6.12.2017 17:03
Jediné, co zatím víme je, že Kuaflauf určitě bude a bude to něco netradičního, co ještě v Brně není. Nechejte se překvapit ;-) Až to budeme mít připraveno, spustíme přihláškový systém a zveřejníme propozice.

12.2.2017 20:27
Děkujeme všem 227 účastníkům 10. ročníku Kauflaufu, kteří se nezalekli ledu, sněhu ani bláta a přišli si zazávodit. Pokud máte nějaké fotografie ze závodu, budeme velmi rádi když nám nějaké povedené (nebo odkaz na ně) pošlete na mail jarazim@seznam.cz, fotografie potom zveřejníme v historii závodu:-) Předem děkujeme!

12.2.2017 17:36
Zveřejnili jsme mezičasy letošního Kauflaufu.

12.2.2017 17:26
Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

12.2.2017 17:26
Zveřejněny výsledky.

Starší novinky >>

200