Výsledky závodu

Kauflauf 2017, 10. ročník, Brno - Nový Lískovec

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Magdaléna Tužilová 1994 ZBM 00:18:47 200
2. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:19:21 +00:00:34 190
3. Gabriela Hiršová 1996 ZBM 00:20:24 +00:01:37 182
4. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:20:47 +00:02:00 176
5. Veronika Grycová 1998 TBM 00:21:18 +00:02:31 172
6. Jitka Jeřábková 1994 TZL 00:22:21 +00:03:34 170
7. Lenka Kociánová 1985 VBM 00:22:25 +00:03:38 169
8. Tereza Korpasová 1998 LBM 00:22:36 +00:03:49 168
9. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:22:50 +00:04:03 167
10. Martina Opálková 2000 BBM 00:23:11 +00:04:24 166
11. Barbora Hrušková 1993 ZBM 00:23:30 +00:04:43 165
12. Anna Auermüllerová 2000 ZBM 00:23:54 +00:05:07 164
13. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:24:00 +00:05:13 163
14. Lucie Korpasová 2001 LBM 00:24:09 +00:05:22 162
15. Kateřina Grycová 2000 TBM 00:24:40 +00:05:53 161
16. Petra Grycová 1974 TBM 00:25:55 +00:07:08 160
17. Petra Palasová 1986 ZBM 00:26:13 +00:07:26 159
18. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:26:57 +00:08:10 158
19. Pavla Hažmuková 1976 GBM 00:27:04 +00:08:17 157
20. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:27:10 +00:08:23 156
21. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:27:46 +00:08:59 155
22. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:28:52 +00:10:05 154
23. Hana Fučíková 1977 VBM 00:29:15 +00:10:28 153
24. Lenka Hrušková 1962 ZBM 00:29:50 +00:11:03 152
25. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:30:10 +00:11:23 151
26. Michaela Marečková 1992 ADA 00:31:06 +00:12:19 150
27. Zuzana Dittrichová 1991 KON 00:32:02 +00:13:15 149
28. Alena Finstrlová 1975 ZBM 00:32:06 +00:13:19 148
29. Eliška Lukšíková 2002 ZBM 00:32:19 +00:13:32 147
30. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:32:20 +00:13:33 146
31. Jana Střelická 1977 nereg. 00:32:32 +00:13:45 145
32. Eva Hyánková 1974 nereg. 00:32:43 +00:13:56 144
33. Lucie Matulová 1988 ADA 00:33:57 +00:15:10 143
34. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:34:12 +00:15:25 142
35. Jana Sedláčková 1970 HLV 00:34:48 +00:16:01 141
36. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:35:38 +00:16:51 140
37. Radka Hájková 1966 nereg. 00:36:06 +00:17:19 139
38. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:36:22 +00:17:35 138
39. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:36:34 +00:17:47 137
40. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:36:39 +00:17:52 136
41. Eliška Bendáková 1992 LTU 00:37:38 +00:18:51 135
42. Radka Šichová 1980 ABM 00:38:18 +00:19:31 134
43. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:39:16 +00:20:29 133
44. Petra Nyčová 1979 nereg. 00:39:54 +00:21:07 132
45. Klára Bašeová 2002 ZBM 00:40:07 +00:21:20 131
46. Věra Vavrincová 1968 nereg. 00:41:16 +00:22:29 130
47. Pavlína Cíchová 1974 TTR 00:41:53 +00:23:06 129
48. Janka Kotrlová 1989 nereg. 00:44:44 +00:25:57 128
49. Romana Ševčíková 1984 nereg. 00:46:52 +00:28:05 127
50. Veronika Tomanová 1977 LBM 00:48:50 +00:30:03 126
51. Jana Francová 1975 nereg. 00:55:23 +00:36:36 125
52. Dagmar Minaříková 1968 nereg. 01:02:09 +00:43:22 124
53. Jitka Kyclová 1974 LBM 01:04:36 +00:45:49 123
Monika Jašková 1963 TBM DISK 0
Kateřina Jégrová 1990 nereg. DISK 0
Markéta Střítecká 2002 GBM DISK 0
Jana Cimalová 1989 nereg. DISK 0
Magdalena Bašeová 1973 nereg. DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Štěpán Dlabaja 1985 TZL 00:18:12 200
2. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 00:18:47 +00:00:35 190
3. Jan Zháňal 1987 ZBM 00:18:52 +00:00:40 182
4. Otakar Hirš 1998 ZBM 00:19:04 +00:00:52 176
5. Adam Chromý 1988 ZBM 00:19:06 +00:00:54 172
6. Vladimír Kelbl 1997 ZBM 00:19:54 +00:01:42 170
7. Štěpán Zimmermann 1991 ZBM 00:20:05 +00:01:53 169
8. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:20:38 +00:02:26 168
9. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:20:43 +00:02:31 167
10. Jakub Hruška 1995 ZBM 00:20:56 +00:02:44 166
10. Libor Zřídkaveselý 1972 ZBM 00:20:56 +00:02:44 166
12. Vítězslav Khýn 1983 ASU 00:20:58 +00:02:46 164
13. Petr Matula 1982 ADA 00:21:05 +00:02:53 163
14. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:21:30 +00:03:18 162
15. Matěj Mašata 1996 PHK 00:21:37 +00:03:25 161
16. Marek Prášil 1973 TTR 00:21:55 +00:03:43 160
17. Filip Adámek 2001 ABM 00:22:02 +00:03:50 159
18. Jan Palas 1985 ZBM 00:22:03 +00:03:51 158
19. Eda Štěrbák 1975 ZBM 00:22:14 +00:04:02 157
20. Michal Šrubař 1986 ASU 00:22:34 +00:04:22 156
21. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:22:35 +00:04:23 155
22. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:23:01 +00:04:49 154
22. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:23:01 +00:04:49 154
24. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:23:10 +00:04:58 152
25. Jáchym Coufal 2002 ZBM 00:23:31 +00:05:19 151
26. Vojta Gryc 2001 TBM 00:23:51 +00:05:39 150
27. Vít Suchomel 1984 MBM 00:23:55 +00:05:43 149
28. Jiří Urválek 1961 TBM 00:24:00 +00:05:48 148
29. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:24:08 +00:05:56 147
30. Roman Vlček 1970 SKM 00:24:42 +00:06:30 146
31. Jan Drbal 1971 PGP 00:25:10 +00:06:58 145
32. Peter Vričan 1989 nereg. 00:25:23 +00:07:11 144
33. Jirka Hrazdil 1984 ZBM 00:25:26 +00:07:14 143
34. Jan Komenda 1999 ZBM 00:25:39 +00:07:27 142
35. Pavel Kořan 1974 VBM 00:25:41 +00:07:29 141
36. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:25:49 +00:07:37 140
37. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:26:20 +00:08:08 139
38. Radim Kheil 1973 PBM 00:26:33 +00:08:21 138
39. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:26:36 +00:08:24 137
40. Jakub Novák 1986 nereg. 00:26:50 +00:08:38 136
41. Pavel Zelený 1973 ZBM 00:27:24 +00:09:12 135
42. Štěpán Obrátil 1994 ABM 00:27:36 +00:09:24 134
43. Filipe Farinha 1982 GD4C 00:27:46 +00:09:34 133
44. David Aleš 1975 ASU 00:27:57 +00:09:45 132
45. Jiří Mareček 1959 ADA 00:28:19 +00:10:07 131
45. Tomáš Hanžl 1980 nereg. 00:28:19 +00:10:07 131
47. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:28:50 +00:10:38 129
48. Matěj Cícha 2001 TTR 00:28:58 +00:10:46 128
49. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:29:14 +00:11:02 127
50. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:29:24 +00:11:12 126
51. Jaroslav Sedláček 1964 HLV 00:29:25 +00:11:13 125
52. Tomáš Kavan 1986 TBM 00:29:34 +00:11:22 124
53. Pavel Mokrý 1968 ABM 00:29:38 +00:11:26 123
54. Libor Hirš 1960 VBM 00:29:53 +00:11:41 122
55. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:30:03 +00:11:51 121
56. Michal Gregor 1999 ZBM 00:30:26 +00:12:14 120
57. Ondřej Toman 1975 LBM 00:30:49 +00:12:37 119
58. Milan Jašek 1962 TBM 00:30:56 +00:12:44 118
59. Steve Chalk 1965 GBM 00:30:58 +00:12:46 117
60. Pavel Ptáček st. 1965 BBM 00:31:16 +00:13:04 116
61. Marek Strečko 1991 ASU 00:31:20 +00:13:08 115
62. Ondra Gryc 2004 TBM 00:31:30 +00:13:18 114
62. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:31:30 +00:13:18 114
64. Kamil Komenda 1972 nereg. 00:31:47 +00:13:35 112
65. Radek Musil 1976 nereg. 00:32:05 +00:13:53 111
66. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:32:39 +00:14:27 110
67. Petr Patočka 1963 BBM 00:32:47 +00:14:35 109
68. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:33:05 +00:14:53 108
69. Michal Petříček 1979 nereg. 00:33:20 +00:15:08 107
70. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:33:25 +00:15:13 106
71. Pavel Suk 1977 nereg. 00:33:37 +00:15:25 105
72. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:33:38 +00:15:26 104
73. Kamil Hanousek 1974 nereg. 00:33:45 +00:15:33 103
74. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:33:49 +00:15:37 102
75. Pavel Pulec 1962 VBM 00:33:53 +00:15:41 101
76. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:34:22 +00:16:10 100
77. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:34:56 +00:16:44 99
78. Petr Drábek 1967 TTR 00:35:22 +00:17:10 98
79. Zdeněk Olexa 1987 BBM 00:35:52 +00:17:40 97
80. Petr Novotný 1973 nereg. 00:37:16 +00:19:04 96
81. Tomáš Horký 1967 TBM 00:37:24 +00:19:12 95
82. Tomáš Baše 1974 nereg. 00:37:35 +00:19:23 94
83. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:38:05 +00:19:53 93
84. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:38:38 +00:20:26 92
85. Michal Šenkýř 2401 nereg. 00:40:19 +00:22:07 91
86. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:41:59 +00:23:47 90
87. David Nečas 1976 TBM 00:42:48 +00:24:36 89
87. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:42:48 +00:24:36 89
89. Jan Karlík 1988 nereg. 00:43:40 +00:25:28 87
90. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 00:43:55 +00:25:43 86
91. Miroslav Kycl 1971 LBM 00:43:56 +00:25:44 85
92. Jiří Kadlček 1988 nereg. 01:08:10 +00:49:58 84
Miroslav Beránek 1977 ZBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:12:30 200
2. Martin Hikl 2011 nereg. 00:15:35 +00:03:05 190
3. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:16:48 +00:04:18 182
4. Klára Kočová 2008 ZBM 00:17:35 +00:05:05 176
5. Alena Střelická 2007 nereg. 00:17:45 +00:05:15 172
6. Martin Zřídkaveselý 2008 ZBM 00:20:11 +00:07:41 170
7. Jakub Otoupalík 2012 nereg. 00:20:50 +00:08:20 169
8. Matěj Sedláček 2010 HLV 00:22:13 +00:09:43 168
9. Barbora Hyánková 2009 nereg. 00:22:39 +00:10:09 167
10. Tereza Hyánková 2007 nereg. 00:22:43 +00:10:13 166
11. Marek Procházka 2012 nereg. 00:23:52 +00:11:22 165
12. Kateřina Horká 2008 UBM 00:25:53 +00:13:23 164
13. Tereza Kučerová 2009 ZBM 00:26:08 +00:13:38 163
14. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:26:20 +00:13:50 162
15. František Koča 2011 ZBM 00:26:37 +00:14:07 161
16. Rea Coufalová 2009 ZBM 00:27:20 +00:14:50 160
17. Matěj Toman 2009 LBM 00:28:59 +00:16:29 159
18. Thea Coufalová 2010 ZBM 00:29:48 +00:17:18 158
19. Natálie Mudráková 2009 nereg. 00:31:18 +00:18:48 157
20. Václav Drastík 2009 nereg. 00:31:31 +00:19:01 156
21. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:32:31 +00:20:01 155
22. Jakub Komenda 2007 nereg. 00:34:12 +00:21:42 154
23. Jolana Bašeová 2010 ZBM 00:34:34 +00:22:04 153
24. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:35:05 +00:22:35 152
25. Vašek Tejkal 2014 ADA 00:36:28 +00:23:58 151
26. Zbyšek Hažmuk 2012 GBM 00:37:44 +00:25:14 150
27. Tereza Odehnalová 2008 ADA 00:39:13 +00:26:43 149
28. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:40:38 +00:28:08 148
29. Lukáš Brabec 2014 ZBM 00:46:05 +00:33:35 147
30. Kristýna Lepičová 2015 nereg. 00:52:07 +00:39:37 146
Petra Skobová 2015 nereg. DISK 0

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtrátaBody
1. Adam Urbánek 2003 ZBM 00:19:09 200
2. Pepa Štěrbák 2004 ZBM 00:19:45 +00:00:36 190
3. Adam Zřídkaveselý 2005 ZBM 00:20:14 +00:01:05 182
4. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:20:21 +00:01:12 176
5. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:20:30 +00:01:21 172
6. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:21:04 +00:01:55 170
7. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:21:13 +00:02:04 169
8. Luboš Minařík 1957 TBM 00:22:16 +00:03:07 168
9. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:22:21 +00:03:12 167
10. Emil Bauer 1944 VBM 00:22:25 +00:03:16 166
11. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:22:29 +00:03:20 165
12. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:22:49 +00:03:40 164
13. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:23:10 +00:04:01 163
13. Pavel Zabloudil 1950 TBM 00:23:10 +00:04:01 163
15. Martin Imlauf 1963 SNA 00:23:58 +00:04:49 161
16. Václav Cícha 2004 TTR 00:24:00 +00:04:51 160
17. Jiří Kos 1966 nereg. 00:24:52 +00:05:43 159
18. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:25:22 +00:06:13 158
19. Petr Šimek 1967 nereg. 00:25:25 +00:06:16 157
20. Daniel Mudrák 2006 TBM 00:25:28 +00:06:19 156
21. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:25:49 +00:06:40 155
22. Jiří Gawel 1957 BBM 00:27:00 +00:07:51 154
23. Helena Procházková 1953 TBM 00:28:59 +00:09:50 153
24. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:30:06 +00:10:57 152
25. Tereza Dušková 2005 TBM 00:30:24 +00:11:15 151
26. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:30:29 +00:11:20 150
27. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:31:01 +00:11:52 149
28. Andrej Bružeňák 2003 TBM 00:31:41 +00:12:32 148
29. Eliška Tomanová 2006 LBM 00:33:29 +00:14:20 147
30. Matěj Baše 2005 ZBM 00:35:04 +00:15:55 146
31. Jan Procházka 1949 TBM 00:36:15 +00:17:06 145
32. Věra Salajkova 1955 LBM 00:37:09 +00:18:00 144
33. Michal Kycl 2005 LBM 00:39:32 +00:20:23 143
34. Lukáš Kycl 2003 LBM 00:39:36 +00:20:27 142
35. Jiří Chromý 1958 nereg. 00:39:40 +00:20:31 141
36. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 00:40:17 +00:21:08 140
37. Eva Chromá 1963 nereg. 00:44:22 +00:25:13 139
38. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:47:16 +00:28:07 138
39. Ondřej Kycl 2005 LBM 00:48:43 +00:29:34 137
40. Mia Bružeňáková 2006 TBM 00:48:56 +00:29:47 136
41. Elena Tomanová 1966 ABM 00:54:50 +00:35:41 135
Vilém Bednařík 2005 VLI DISK 0
Tomáš Odehnal 2005 ADA DISK 0
Libuše Mazálková 2006 nereg. DISK 0
Jiří Toufar 1966 nereg. DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

12.2.2017 20:27
Děkujeme všem 227 účastníkům 10. ročníku Kauflaufu, kteří se nezalekli ledu, sněhu ani bláta a přišli si zazávodit. Pokud máte nějaké fotografie ze závodu, budeme velmi rádi když nám nějaké povedené (nebo odkaz na ně) pošlete na mail jarazim@seznam.cz, fotografie potom zveřejníme v historii závodu:-) Předem děkujeme!

12.2.2017 17:36
Zveřejnili jsme mezičasy letošního Kauflaufu.

12.2.2017 17:26
Průběžné výsledky BZL nyní vedou Natalia Hiklova, Adam Chromý, Kristýna Finstrlová, Adam Urbánek.

12.2.2017 17:26
Zveřejněny výsledky.

12.2.2017 17:26
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

11.2.2017 9:11
Mapy jsou vytištěny na papír PRETEX, jsou tedy vodovzdorně upraveny, ale nejsou v mapníku.

10.2.2017 11:03
Nalosovali jsme startovní listiny pro tratě H, D a ZV. Závodníci na trati HDD startují kdykoliv mezi 14:00 a 15:15. Pokud jste se nestihli přihlásit, je to možné až přímo na shromaždišti, počítejte že budete startovat na konci (případně se budete muset někam vměstnat). Nějaké mapy navíc pro dohlášené máme připravené.

8.2.2017 21:21
Zveřejnili jsme parametry tratí a přidali jsme ukázky nové části mapy. Vzhledem k počasí doporučujeme obuv s kvalitním vzorkem, ideálně s hřeby.

5.2.2017 14:44
Pokud máte speciální požadavky ohledně Vašeho startovního času, dejte prosím vědět co nejdříve (nejpozději do čtvrteční půlnoci) Drbčovi na mail drbca(zavináč)centrum.cz Později doručené požadavky nebudou zapracovány do startovních listin!

5.2.2017 9:11
Zbývá přesně týden do startu 10. ročníku Kauflaufu, přípravy běží v plném proudu. Během příštího týdne zveřejníme finální parametry tratí. Přihlašovat se můžete až do čtvrteční půlnoci.

Starší novinky >>