Výsledky závodu

Kauflauf 2020, 13. ročník, Brno - Lesná

Výsledky na trati 15km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 TBM 01:10:09
2. Radovan Čech 1978 TBM 01:10:23 +00:00:14
3. Michal Jirásek 1989 SHK 01:12:59 +00:02:50
4. Stanislav Mokrý 1992 ZBM 01:13:20 +00:03:11
5. Jiří Ehl 1977 TBM 01:14:27 +00:04:18
6. Jakub Šrom 1995 TBM 01:14:33 +00:04:24
7. Zdeněk Mazal 1981 VBM 01:18:27 +00:08:18
8. Martin Janda 1980 DOB 01:18:30 +00:08:21
9. Petr Matula 1982 ADA 01:18:52 +00:08:43
10. Zdenka Kozáková 1979 TBM 01:20:44 +00:10:35
11. Jan Sháněl 1994 CHC 01:21:15 +00:11:06
12. Pavel Kořan 1974 VBM 01:22:02 +00:11:53
13. Ondřej Sáňka 1984 MBM 01:22:14 +00:12:05
14. Tomáš Baše 1974 ZBM 01:22:57 +00:12:48
15. Jan Fátor 1979 DOB 01:23:43 +00:13:34
16. Pavel Rotek 1977 ZBM 01:25:41 +00:15:32
17. Petr Brosch 1971 RBK 01:26:04 +00:15:55
18. Lucie Matulová 1988 ADA 01:27:56 +00:17:47
19. Jaroslav Koča 1982 ZBM 01:28:19 +00:18:10
20. Steve Chalk 1965 GBM 01:29:22 +00:19:13
21. Tomáš Redlich 1982 MAS 01:30:38 +00:20:29
22. Jan Charvát 1969 nereg. 01:36:24 +00:26:15
23. Tomáš Krampla 1966 UOL 01:38:01 +00:27:52
24. Tereza Korpasová 1998 TBM 01:38:38 +00:28:29
25. Ondřej Skoba 1977 ZBM 01:38:56 +00:28:47
26. Pavel Mokrý 1968 ABM 01:40:11 +00:30:02
27. Kamila Špringlová 2000 TBM 01:40:57 +00:30:48
28. Vít Auermüller 1967 ZBM 01:42:39 +00:32:30
29. Jiří Klieštík 1980 GBM 01:43:18 +00:33:09
30. Jiří Kozubík 1988 nereg. 01:43:42 +00:33:33
31. Jana Matušková 1999 RBK 01:45:43 +00:35:34
32. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 01:56:30 +00:46:21
33. Miloš Dvořák 1973 BBM 01:57:34 +00:47:25

Výsledky na trati 2km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. František Koča 2011 ZBM 00:22:13
2. Tereza Kramplová_ 1992 nereg 00:24:40 +00:02:27
3. Barbora Hyánková 2009 nereg. 00:25:22 +00:03:09
4. Lukáš Bulička 2014 ZBM 00:25:32 +00:03:19
5. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:26:46 +00:04:33
6. Anežka Fedrová 2008 nereg. 00:28:44 +00:06:31
7. Barbora Schwabová 2011 TBM 00:28:45 +00:06:32
8. Tomáš Podhrázský 2011 ZBM 00:30:45 +00:08:32
9. Viktorie Eliášová 2010 TBM 00:31:53 +00:09:40
10. David Podhrázský 2013 ZBM 00:34:03 +00:11:50
11. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:35:06 +00:12:53
12. Martin Báňa 2011 nereg. 00:38:27 +00:16:14
13. Patrik Báňa 2014 nereg. 00:38:50 +00:16:37
14. Ella Kutscherauerova 2008 Bbm 00:41:03 +00:18:50
15. Vilém Vaculín 2013 TBM 00:41:34 +00:19:21
16. Vašek Tejkal 2014 ADA 00:42:21 +00:20:08
17. Jolana Dosedělová 2011 nereg. 00:44:25 +00:22:12
18. Klára Buličková 2010 nereg. 00:44:26 +00:22:13
19. Eliška Tomíčková 2010 TBM 00:46:01 +00:23:48
20. Eliška Dohnalová 2012 nereg. 00:47:48 +00:25:35
21. Ludmila Špaček 2006 nereg. 00:48:22 +00:26:09
22. Ondřej Nekula 2016 nereg. 00:49:38 +00:27:25
23. Zuzana Kozáková 2013 TBM 00:54:21 +00:32:08
24. Kryštof Nováček 2012 nereg. 00:55:01 +00:32:48
25. Anika Nováčková 2016 nereg. 00:55:21 +00:33:08
26. Matěj Paseka 2015 nereg. 00:56:13 +00:34:00
27. Pavla Stará 1942 BOV 00:57:29 +00:35:16
28. Michaela Kozáková 2015 TBM 00:57:32 +00:35:19
29. Zdeněk Šrutka 2010 nereg. 00:57:37 +00:35:24
30. Beata Ryglová 2011 TBM 01:00:17 +00:38:04
31. Šimon Stehlík 2013 nereg. 01:01:22 +00:39:09
32. Jakub Stehlík 2016 nereg. 01:01:32 +00:39:19
33. Jindra Tejkal 2016 ADA 01:02:10 +00:39:57
34. Teodor König 2016 ZBM 01:06:03 +00:43:50
35. Vilém Doseděl 2014 nereg. 01:07:43 +00:45:30
36. Filip Chromý 2016 TBM 01:15:07 +00:52:54
Vít Kouřil 1982 nereg. DISK
Jakub Dvořák 2015 nereg. DISK

Výsledky na trati 4km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Tomáš Urbánek 2006 ZBM 00:21:23
2. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:23:08 +00:01:45
3. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:23:46 +00:02:23
4. Tomáš Kučera 2006 ZBM 00:24:14 +00:02:51
5. Martin Bulička 2008 ZBM 00:24:20 +00:02:57
6. Jan Urválek 2007 TBM 00:26:12 +00:04:49
7. Johana Čechová 2008 TBM 00:26:55 +00:05:32
8. Ondřej Štěpánek 2008 TBM 00:27:17 +00:05:54
9. Filip Marek 2007 ZBM 00:27:22 +00:05:59
10. Anna Dobrovolná 2007 TBM 00:27:46 +00:06:23
11. Filip Schwab 2007 TBM 00:27:47 +00:06:24
12. Jan Otoupalík 1971 TBM 00:27:56 +00:06:33
13. Klára Kočová 2008 ZBM 00:30:14 +00:08:51
14. Šimon Hrouda 2005 UBM 00:30:46 +00:09:23
15. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:30:49 +00:09:26
16. Kateřina Schwabová 1973 TBM 00:30:52 +00:09:29
17. Alžbeta Stehlíková 1987 nereg. 00:30:53 +00:09:30
18. Radek Cícha 1975 TTR 00:31:11 +00:09:48
19. Jitka Tesařová 1964 RBK 00:31:17 +00:09:54
20. Lucie Broschová 1974 RBK 00:31:57 +00:10:34
21. Jitka Kabáthová 1955 ZBM 00:32:14 +00:10:51
22. Luboš Minařík 1957 TBM 00:32:17 +00:10:54
23. Jana Königová 1986 ZBM 00:32:20 +00:10:57
24. Marcela Fuchsová 1972 nereg. 00:32:34 +00:11:11
25. Monika Mazalová 1992 RBK 00:32:35 +00:11:12
26. Tereza Kramplová 1992 nereg. 00:32:38 +00:11:15
27. Vilém Doušek 2009 TBM 00:32:47 +00:11:24
28. Regina Mokrá 1968 ABM 00:33:36 +00:12:13
29. Šárka Klieštíková 2004 GBM 00:33:39 +00:12:16
30. Jarmila Hažmuková 2006 GBM 00:34:01 +00:12:38
30. Lukáš König 1980 ZBM 00:34:01 +00:12:38
32. Vilém Obrátil 1992 nereg. 00:34:27 +00:13:04
33. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:35:05 +00:13:42
34. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:35:53 +00:14:30
35. Monika Jašková 1963 TBM 00:36:00 +00:14:37
36. Eliška Kleiberová 1999 nereg. 00:36:10 +00:14:47
37. Michael Dvořák 2004 ABM 00:36:21 +00:14:58
38. Martina Unčovská 1971 GBM 00:36:48 +00:15:25
39. Naďa Obrátilová 1966 ABM 00:36:59 +00:15:36
40. Charlotte Peňázová 2008 ZBM 00:37:10 +00:15:47
41. Eva Marková 2009 ZBM 00:37:15 +00:15:52
42. Sylva Oranyová 2007 SJI 00:37:20 +00:15:57
43. Jana Košíková 1983 nereg. 00:37:22 +00:15:59
44. Jiří Kos 1966 nereg. 00:37:38 +00:16:15
45. Petr Drábek 1967 TTR 00:37:49 +00:16:26
46. Daniela Tršová 1973 PBM 00:37:50 +00:16:27
47. Iva Janská 1957 LBM 00:37:59 +00:16:36
48. Jiří Toufar 1966 nereg. 00:38:09 +00:16:46
49. Jan Vaishar 1983 nereg. 00:38:13 +00:16:50
50. Mia Folprecht 2008 TBM 00:38:43 +00:17:20
51. Eliška Drábková 2001 TTR 00:38:56 +00:17:33
52. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:39:11 +00:17:48
53. Lukáš Venhoda 2008 SJI 00:39:12 +00:17:49
54. Denisa Spáčilová 2003 nereg. 00:39:22 +00:17:59
55. Slavomír Med 2000 nereg. 00:39:23 +00:18:00
56. Petr Šimek 1967 nereg. 00:39:31 +00:18:08
57. Zdeněk Buráň 1958 nereg. 00:39:37 +00:18:14
58. Hana Buráňová 1970 nereg. 00:39:53 +00:18:30
59. Marcela Konečná 1977 nereg. 00:40:31 +00:19:08
60. Pavlína Cíchová 1974 TTR 00:40:47 +00:19:24
61. Tomáš Rudolf 1984 nereg. 00:40:59 +00:19:36
62. Šárka Beránková 1973 ZBM 00:41:20 +00:19:57
63. Zora Čelechovská 1974 UBM 00:41:32 +00:20:09
64. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:43:08 +00:21:45
65. Jan Fuchs 1971 nereg. 00:43:24 +00:22:01
66. Lukáš Konečný 2008 nereg. 00:44:31 +00:23:08
67. David Dvořák 2007 ABM 00:44:36 +00:23:13
68. Ondřej Stejskal 1988 LBM 00:46:03 +00:24:40
69. Hana Vaculínová 1983 TBM 00:47:08 +00:25:45
70. Tereza Hyánková 2007 nereg. 00:49:07 +00:27:44
71. Marek Fuchs 2006 TBM 00:49:36 +00:28:13
72. Martina Dvořáková 1972 ABM 00:50:17 +00:28:54
73. Daniela Hanousková Boučková 1972 TBM 00:50:32 +00:29:09
74. Hana Vítková 2007 SJI 00:50:48 +00:29:25
75. Adéla Ryglová 2008 TBM 00:51:25 +00:30:02
76. Jan Dufek 1942 TBM 00:51:59 +00:30:36
77. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:52:04 +00:30:41
78. Luboš Kavan 1963 SKM 00:52:26 +00:31:03
79. Věra Salajkova 1955 LBM 00:53:37 +00:32:14
80. Miroslav Obrátil 1965 ABM 00:58:51 +00:37:28
81. Jiří Chromý 1958 nereg. 01:00:36 +00:39:13
82. David Král 2008 nereg. 01:05:29 +00:44:06
83. Jakub Dvořák 2005 BBM 01:10:01 +00:48:38
84. Dita Dvorakova 2011 nereg. 01:34:21 +01:12:58

Výsledky na trati 8km

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Vladan Henek 1980 VBM 00:39:27
2. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:39:42 +00:00:15
3. Matěj Cícha 2001 TTR 00:39:57 +00:00:30
4. Ondra Gryc 2004 TBM 00:40:26 +00:00:59
5. Vojtěch Orany 2004 SJI 00:40:30 +00:01:03
6. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:40:42 +00:01:15
7. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:40:45 +00:01:18
8. Jan Škvařil 1973 nereg. 00:41:16 +00:01:49
8. Tomáš Novotný 2003 TTR 00:41:16 +00:01:49
10. Jakub Račanský 2005 TBM 00:41:17 +00:01:50
11. Vojtěch Novotný 2002 TTR 00:41:31 +00:02:04
12. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:42:14 +00:02:47
12. Milan Venhoda 1971 SJI 00:42:14 +00:02:47
14. Jakub Vlažný 1991 LCE 00:42:45 +00:03:18
15. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:43:48 +00:04:21
16. Matěj Venhoda 2003 SJI 00:44:00 +00:04:33
17. Miroslav Rajnoha 1971 UBM 00:44:59 +00:05:32
18. Tomáš Paseka 1982 nereg. 00:45:09 +00:05:42
19. Petra Bauerová 1983 nereg. 00:45:37 +00:06:10
20. Petr Dvořáček 1970 TBM 00:45:39 +00:06:12
21. Matěj Vítek 2005 SJI 00:45:40 +00:06:13
22. Tomáš Orany 1973 SJI 00:45:49 +00:06:22
23. Jan Štěpánek 2006 TBM 00:46:03 +00:06:36
24. Jiří Račanský 2007 TBM 00:46:11 +00:06:44
25. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:46:16 +00:06:49
26. Lubomír Trš 1973 PBM 00:46:26 +00:06:59
27. Matěj Lexa 1966 ZBM 00:47:25 +00:07:58
28. Daniela Botiková 1991 LCE 00:48:01 +00:08:34
29. Petr Svoboda 1971 ABM 00:48:33 +00:09:06
30. Jirka Hrazdil 1984 ZBM 00:48:38 +00:09:11
30. Radek Burdilák 1985 MBM 00:48:38 +00:09:11
32. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:48:50 +00:09:23
33. Michal Krampla 2003 UOL 00:48:55 +00:09:28
34. Jan Mokrý 1966 ABM 00:49:13 +00:09:46
35. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:49:57 +00:10:30
36. Lucie Hlaváčová 2006 TBM 00:49:58 +00:10:31
37. Martin Dvořák 1984 ZBM 00:49:59 +00:10:32
38. Jiří Urválek 1961 TBM 00:50:07 +00:10:40
39. Ondřej Ženka 1982 ner 00:50:10 +00:10:43
40. Aneta Nechutova 1999 SJI 00:50:22 +00:10:55
41. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:50:34 +00:11:07
42. Adéla Chromá 1988 TBM 00:50:38 +00:11:11
43. Radan Čech 2006 TBM 00:50:45 +00:11:18
44. Oldřich Tomíček 1979 nereg. 00:51:11 +00:11:44
45. Jaroslav Rygl 1970 TBM 00:51:24 +00:11:57
46. Vlastimil Hanzl 1953 VBM 00:51:45 +00:12:18
47. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:52:26 +00:12:59
48. Martin Šňupárek 1971 TBM 00:52:30 +00:13:03
48. Tomáš Kavan 1986 TBM 00:52:30 +00:13:03
50. Zuzana Drábková 1984 TBM 00:52:44 +00:13:17
51. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:52:49 +00:13:22
52. Alice Malá 1510 TBM 00:53:03 +00:13:36
53. Milan Nevěčný 1976 nereg. 00:53:49 +00:14:22
54. Petr Novotný 1973 nereg. 00:53:55 +00:14:28
55. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:53:56 +00:14:29
55. Tereza Dušková 2005 TBM 00:53:56 +00:14:29
57. Lucie Korpasová 2001 TBM 00:54:05 +00:14:38
58. Marek Unčovský 1971 GBM 00:54:17 +00:14:50
59. Veronika Grycová 1998 TBM 00:55:07 +00:15:40
60. Eva Hyánková 1974 nereg. 00:55:20 +00:15:53
61. Ivo Hažmuk 1970 GBM 00:55:53 +00:16:26
62. Milan Jašek 1962 TBM 00:56:10 +00:16:43
63. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:56:11 +00:16:44
64. Vladimír Dušek 1974 TBM 00:56:33 +00:17:06
65. Tomáš Horký 1967 TBM 00:56:38 +00:17:11
66. Ema Fuchsová 2006 TBM 00:57:10 +00:17:43
67. Prokop Hanousek 2006 TBM 00:57:29 +00:18:02
68. Martin Malý 1976 TBM 00:57:53 +00:18:26
69. Tomáš Nekula 1979 nereg. 00:58:01 +00:18:34
70. Pavel Matuška 1970 RBK 00:58:38 +00:19:11
71. Lenka Miková 2004 TBM 00:58:58 +00:19:31
72. Lada Jemelíková 1965 VBM 00:59:05 +00:19:38
73. Magdalena Sladká 1984 PBM 00:59:24 +00:19:57
74. Ivana Korpasová 1973 LBM 01:00:00 +00:20:33
75. Radek Šilar 1972 UBM 01:00:15 +00:20:48
76. Robert Kurečka 1972 ABM 01:00:59 +00:21:32
77. Pavla Hažmuková 1976 GBM 01:01:11 +00:21:44
78. Hana Dvořáková 1986 ZBM 01:01:13 +00:21:46
79. Markéta Tollarová 2004 GBM 01:01:14 +00:21:47
80. Tomáš Podivínský 1972 SCP 01:01:29 +00:22:02
81. Vojtěch Eliáš 2006 TBM 01:01:31 +00:22:04
82. Vlasta Doušková 1970 TBM 01:01:53 +00:22:26
83. Jan Karlík 1988 TBM 01:02:10 +00:22:43
84. Michal Gregor 1999 ner 01:02:28 +00:23:01
85. Radka Hájková 1966 nereg. 01:02:44 +00:23:17
86. Jana Kaděrová 1986 nereg. 01:02:58 +00:23:31
87. Jáchym Hažmuk 2004 GBM 01:03:14 +00:23:47
88. Michal Nováček 1980 nereg. 01:03:26 +00:23:59
89. Anežka Špirková 1990 LPU 01:03:37 +00:24:10
90. Natálie Baláčová 2005 TBM 01:03:57 +00:24:30
91. Martin Ondrouch 2005 nereg. 01:04:31 +00:25:04
92. Jiří Kozel 1981 ABM 01:06:05 +00:26:38
93. Lenka Zajíčková 1971 TBM 01:09:48 +00:30:21
94. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 01:10:42 +00:31:15
95. David Polách 1980 ZBM 01:11:06 +00:31:39
96. Monika Nedorostková 1978 nereg. 01:12:22 +00:32:55
96. Gabriela Rotková 1978 nereg. 01:12:22 +00:32:55
98. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 01:13:40 +00:34:13
99. Jiří Štěpánek 1954 LBM 01:14:49 +00:35:22
100. Tereza Paseková 1982 nereg. 01:17:50 +00:38:23
101. Iva Miková 1970 TBM 01:19:15 +00:39:48

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

29.2.2020 23:13
Ztratil se modrý čip číslo 232092! Máme podezření, že s ním mohla odejít slečna, která se odprezentovala, ale po čase si to rozmyslela, odhlásila se a odešla domů (možná i s tímto čipem v batohu). Pokud máte jakékoliv informace vedoucí k jeho nalezení, ozvěte se prosím na 725 411 904, díky!

29.2.2020 23:05
Ztráty a nálezy! Komu patří tyto čepice nebo rukavice, ať se ozve na 725 411 904.

29.2.2020 22:52
Děkujeme všem 256 nadšencům, kteří svedli velmi napínavé a těsné souboje na náročných tratích na Lesné a v okolí. Velmi nás potěšili pozitivní ohlasy, a proto se pro Vás za rok opět pokusíme připravit další zajímavou městskou klasiku.

29.2.2020 15:13
Zveřejňujeme výsledky a také mezičasy.

27.2.2020 22:42
Zveřejnili jsme startovní listinu.

26.2.2020 15:15
Pokud necháváte přihlášku a výběr trati na poslední chvíli, můžete se rozhodnout podle parametrů tratí a aktualizovaných propozic závodu. Podívejte se také na ukázky mapy, třeba se Vám to při závodě bude hodit!

28.1.2020 20:20
Přípravy na 13. ročník Kauflaufu, který letos proběhne na Lesné a v okolí, běží v plném proudu. Vše potřebné se dozvíte v menu, kde se můžete přihlásit, nezapomeňte si vybrat trať. Těší se na Vás tradiční pořadatelé:-)

3.3.2019 23:48
Své postupy (.gpx) si můžete nahrát na 3DRerun: 2km, 4km, 8km a 15km. Odměnou Vám bude to, že si je budete moci porovnat s ostatními závodníky;-)

3.3.2019 23:33
Na další orienťák v Brně se můžete vydat za 14 dní do Bohunic, kde se koná Hruška cup. Pokud už toužíte spíše po lese, tak se můžete den před tím zůčastnit Předjarního kotáru na nedalekém malebném Konicku.

3.3.2019 23:03
Děkujeme všem 226 statečným závodníkům, kteří svedli náročný souboj se zrádnými tratěmi a volbami v ŽaKoPalu! Zveřejňujeme výsledky a také ztráty a nálezy, pokud je něco z toho Vaše, ozvěte se na jarazim@seznam.cz nebo 725 411 904.

Starší novinky >>

100